Kanda beta-hcg negatif çıkıp hamile sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

yagmurbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2007
54
1
Kızlar moralim çok bozuk. Adetim 5 gün geçti. Hiç böyle olmamıştı. Adetlerim düzenlidir. Normalde 24-26 günde bir olurum. Bugün 31. günüm. Dün akşam idrarda test yaptım evde. Çook silik bir çizgi çıktı. Bugün kan testi yaptırdım bir laboratuvarda. Sonuç negatif. Ama akıntım çok var, göğüslerim şişti, kasıklarımda ve belimde zaman zaman ağrılar oluyor ve ateşim hala yüksek. Acaba laboratuvarın azizliğine mi uğradım yoksa gerçekten hamilelik yok mu? Başına böyle bir şey gelen var mı?

Kızlar moralim çok bozuk. Adetim 5 gün geçti. Hiç böyle olmamıştı. Adetlerim düzenlidir. Normalde 24-26 günde bir olurum. Bugün 31. günüm. Dün akşam idrarda test yaptım evde. Çook silik bir çizgi çıktı. Bugün kan testi yaptırdım bir laboratuvarda. Sonuç negatif. Ama akıntım çok var, göğüslerim şişti, kasıklarımda ve belimde zaman zaman ağrılar oluyor ve ateşim hala yüksek. Acaba laboratuvarın azizliğine mi uğradım yoksa gerçekten hamilelik yok mu? Başına böyle bir şey gelen var mı?[

seni çok ii anlıyorum aynı şeyi bende yaşadım tek farkla benim adetime 1 gün vardı bazı belitilerim vardı o yüzden evde idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı ama biri çok az belirgin hemen kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. inanamadım o kadar üzüldüm ki bende aynı şeyi sordum eşime acaba yanlışlık olabilirmi diye ama olmadı ve peşinden adet oldum. inşallah seninkinde yanlışlık olmuştur. inşallah hamilesindir. biraz daha bekle eğer yine adet olmazsan tekrar yaptır. inşallah hamilesindir Canım Benim Allah gönlüne göre versin.

Canım kan değerim negatif yazmışlar bilmiyorum valla. Bu arada hala adet olmadım. Geç döllenme olmuş olabilirmi. Başına böyle bişey gelen varsa lütfen yazsın kızlar.

üzgünüm ama kanda negatifse kesinlikle doğrudur bebek döllendikten 7 gün sonra kanda değerler yükselmeye başlar geç döllenme bile olsa çıkardı

cok moralim bozuk uzuntuden atesim cikti kendimi cok hazirlamistim bu ay,adetime 5 gun kaldi kan testi yaptirdim 0.1 cikti sole 2 falan ciksa yine umitlenicektim ama hic umidim kalmadi.Deliricem doktor hersey normal diyor ozaman neden olmuyor yaa uffffff

canım umutlandırmış gibi olmayayım ama bu sitede bi topikte okumuştum..arkadaşın adeti 10 gün geçmişti kanda negatif çıkmış adet olmayınca 20 gün yine yaptırmış bu sefer pozitif çıkmış...ama ben defalarca kan testi yaptırdım..hepsi doğru çıktı..negatiff...moralini bozma inşallah istediğin sonucu yakın zamanda alırsın

haklisin ama neden bilmiyorum kendimi cok hazirlamistim herhalde birde bu sefer cok belirti vardi demek psikolojikmis :KK43:(

bende kanda test yaptırdım cnm adetim 6 gün geçince.ve bazı belirtiler hissediodum,lekelenme falan geldi açık pembe çok ümitlendim..hah bu yerleşme kanaması galiba die..Ama sonuç negatifffffffffff:KK43: çok üzüldüm..doktor progestan verdi ve 5 gün kullan bırak olursun dedi..kullandım dün bıraktım..bakalım olacakmıyım ses seda yok henüz..dua edin kızlar nolur..

kızlar bende aynen sizin gibiyim,11 nisan adet günüm,20 mayısta doktora gittim adetim geçikince test yapıldı,ultrasonla bakıldı yok,dpktpr adet söktürücü verdi,içtim harımı ve bitirdim,yine ypk birşey...hala adetim gelmedi,arada sanki belime sancı giriyor gibi oluyor ama yomafoldumben ayrıca doktor ultrasonla baktığında şükürler olsun kistte yoktu..bende prolaktin yüksekti onada bakıldı,düşmüş şükür yine..sadece akıntım var ama adet yok,ne olacak böyle,ne yapmalıyım???senağlama

kızlar bende aynen sizin gibiyim,11 nisan adet günüm,20 mayısta doktora gittim adetim geçikince test yapıldı,ultrasonla bakıldı yok,dpktpr adet söktürücü verdi,içtim harımı ve bitirdim,yine ypk birşey...hala adetim gelmedi,arada sanki belime sancı giriyor gibi oluyor ama yomafoldumben ayrıca doktor ultrasonla baktığında şükürler olsun kistte yoktu..bende prolaktin yüksekti onada bakıldı,düşmüş şükür yine..sadece akıntım var ama adet yok,ne olacak böyle,ne yapmalıyım???senağlama

bende doktora gidene kadar çok umutluydum,göğüslerimdeki damarlar çıkmıştı,hala da öyle,ama doktor yok deyince ümidim kırılmıştı,kaç gün oldu gelmeyince umutlanıyorum ama,hayal kırklığı çok kötümirmirmirmirşimdi ise akıntım var

Benimde regl tarihim -her ne kadar ay aksamalar olsada-30 Mayısdı,regl olmadım.15 gün kadar önce bazı belirtiler hissettim,karnımda şişlik /gaz,kasığımda ve göbeğimde ağrılar,mide bulantısı ,gösümdede son iki gündür hassaslaşma var.Merak edip regl tarihimden 1 hafta önce kan testi yaptırdım sonuç 1,57 yani negatif.Ara arada idrar testi yaptım negatif.Halen belirtiler devam ediyor belkide hamileyim 3-4 gün içerisinde regl olmazsam hamişim diye düşünüyorum.Hepimiz için en hayırlı olan olsun inşallah

Merhaba Arkadaşlar,bende adetim 5 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdım.1.92 çıktı yani negatif,idrar testi de negatifti.Doktor adet söktürücü verecekti,almadım.Bunun üzerine bi on gün sonra tekrar bir test daha yapayım dedim.Çünkü göğüslerim çok acımaya başlamıştı ve kasıklarım da ağrıyordu.Sağlık ocağına gittim,orda idrar testi yaptırdım pozitif çıktı.Gözlerime inanamadım,bitane de eczaneden aldım o da pozitif çıktı.2gün sonra doktora gittim doktor yumurtlama geç olmuştur dedi.Tekrar kan testi yaptırdım 2028 çıktı.Şu an 6 haftalık hamileyim.Çok mutluyum.Allah tüm anne olmak isteyenlere yaşatsın bu duyguyu.:nazar:

ben bu konuda araştırma yaptım bende kan testi yaptırdığımda ilk 19 çıktı dr 3 gün sonra gel bakalım dedi araştırdım
eğer kan değeri 0-5 arası çıkarsa kesinlikle gebelik yokmuş benımkı 19 olmasına rağmen tam kesin konuşmadı
3 gün sonra gittim kan değeri 89 a yükselmişti
ama tabi adetime 2 gün vardı

benim bugün adet olmam gerekliydi, olmadım. benimde çok düzenlidir. adet belirtilerim var, ama kasık ve bel ağrılarım uzun zamandır var. göğsümde benim yazın ara ara hep ağrı olur, fibrokistiğim var çünkü. ama şuan pek ağrım yok. yani ayırdedemiyorum. kendimi bu ay hepten hamile sanmıştım. izinde olduğum için hep kendimi dinledim sanırım, bunun etkisi çok. ne bileyim kanı görene kadar hep bi umut taşıyacğım içimde. belki diyeceğim. karnımı tutup, orda mısın meleğim diyeceğim. bu bi umut işte, hepiniz yaşıyorsunuz, anlatmama gerek bile yok. sabır hepimize sabır : (

X