Süperötesi kitap-Erkekler niçin cilveli kadınlardan hoşlanır?

Miracle2

Guru
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
331
4
Kızlar bu kitaptan önceden bahsedildi mi hiç bilemiyorum, mutlaka edinin..özellikle bekarlar. Ama evlilerde muuutlaka faydalanır emin olun.Kitap bestseller olan yabancı çeviri. Yazarı sherry Argov. Netten sitesinden isteyin.
Not: Burdaki cilveli sandığınız kadın tipi değil..cilveli mağrur ruhlu kadın tipi, deyim ayrıntıları kitaptan okuyun. Hoş kız denilen paspas olan kadın ise erkeğine kul köle olan, kadın dergilerindeki her öneriyi uygulayan kadın tipi.
Bu kitap erkeklerin kafa yapısını çok güzel anlatıyor. Bu kitapla değerinizi anlayacaksınız..artık kendi eksilerinizi görmeyeceksiniz :KK66: Hıh demenin keyfine varacaksınız..evliyken de :)))

valla kardes ben buyum, yani erkeklerin hoslandigi gibi olucam diye zorlayamam kendimi, beni seven boyle sevsin, begenmiyosa da ceker gider yani...erkekler kendilerinden hic taviz vermiyorken neden hep kadinlara yonelik kitaplar cikiyor onu da anlamis degilim, erkekleri simarta simart tepemize cikaracaklar...Kendi eksiklerimi gorucem oyle mi, onlar bi kendi eksiklerine baksalar bizimkini gozleri gormez zaten

ya wala kıtapları okuya okuya cabalaya cabaladı ne hallere dustuk 30 a merdıven daayadık hala evdeyız ulee nıe hep bız cabalıyoz fedakarlık yapıo ol ama yapma sev ama sevmıo gorun hep guzel ol kıskandır ve kıskan ama kıskanma ohoooo ayrıca her erkegın ıstegı farklı terkedıldıkten sonra da ogrenmemızın kıymetı yok onceden yatıgımız hata gıbı gorunuyor adaama terkedıyor iş finitoya varıyor ımkansız bu ısler bos ısler.

Hayır bayanlar bu kitabı yanlış anladınız..işte tam bahsettiğiniz üzere bir kitap. Yani kadınların gereksiz yere erkeklerin üstüne düşüp onları mutlu edeyim oda beni mutlu eder diye yanlış düşünmemiz üzerine yazılmış. Kitapta erkeklerin ilgisini kadınların nasıl ve hangi iyi niyetli hareketleriyle söndürdüğü yazıyor. Kitap erkeklerle konuşmalar, araştırma üzerine yazılmış..hatta birçok erkek bazı başlıklara kıskıs gülmüşler, sırları açığa çıktı diye. Daha fazlasından daha fazlası kitapta buraya ben ne kadar yazsam bitmez. Yazan hanım kadınlara büyük iyilik yapmış.

Güler Kazmacının gerçek olayları anlattığı Arızalı Erkekler kitabını okurken katıla katıla gözümden yaşlar gelerek okumuştum bu kitapta kadın erkek ilişkilerini, arızalı erkek ilişkilerini eğlenceli dille anlatan bir çırpıda okuyup bitirevereceğiniz bir kitap tavsiye edilir...

kesinlikle okuyun.anlayacaksınız o zaman asıl istediğiniz aşkın kendiliğinden,kendinizi kasmadan nasıl ayağınıza geldiğini.erkek tapacak resmen fve daha sekksi tutkulu ve dahası.

İlgili kitaba ulaşabilen, elinde olan, elinde olmasa da kitabın nerede olduğunu bilen, bende var ama veremem diyen, bende de var ve ben satabilirim diyen, falan yerden alabilirsin, filan kişiden ulaşabilirsin, şurda vardır, burda olabilir, ben de çok aradım ama bulamadım, ben senden çok aradım ve sonunda buldum diyebilecek kimler var aramızda ? Bulamıyorum :KK43:

İlgili kitaba ulaşabilen, elinde olan, elinde olmasa da kitabın nerede olduğunu bilen, bende var ama veremem diyen, bende de var ve ben satabilirim diyen, falan yerden alabilirsin, filan kişiden ulaşabilirsin, şurda vardır, burda olabilir, ben de çok aradım ama bulamadım, ben senden çok aradım ve sonunda buldum diyebilecek kimler var aramızda ? Bulamıyorum :KK43:

:8 üzüldüm cnm bulamamana. Seda diker in 2. ve 3. kitaplarıda çok güzel.

X