Cilt Bakımı Ürünleri differin mi tretin mi yardım???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

maviada

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
181
12
36
mrb arkadaşlar,ben aylardır(yaklaşık4-5 aydır)haftada bi gün olmak üzere tretin kremi kullanıyorum,ama bi türlü tam olarak düzelme olmadı,yani bi hafta tam lekeler hafifledi galiba,cildim daha beyaz artık derken,öbür hafta kıpkırmızı yine,işe yaramadı galiba diyorum.doktorum 1 sene kadar tretini kullanmamı,lekelerin geçeceğini söyledi.
Bundan 2 yıl kadar önce differin jel kullanmıştım o da cildimi soymuştu hem de 6 hafta da baya düzelme sağlamıştı.ama tam olarak geçmemişti,doktor da 6 hafta sonra tedaviyi kesti daha fazla soyarsa egzama olabilceğini söyledi(cildim çok hassas)
Şimdi napsam bilemiyorum arkadaşlar bu tretinden çok sıkıldım çünkü dediğim gibi faydasını göremiyorum,bunu bırakıp kafama göre(mesela yine 6 hafta) differin mi kullansam yoksa doktorun dediğine uyup 6-7 ay kadar daha sabretsem mi?yardımlarınızı bekliyorum,kafam çok karıştı:çok üzgünüm:

olabilecek son renk açılmasını sağladıgın alabilecegin sonucun en fazla bu olabiliecegi neden aklına hiç gelmiyor acaba:uhm:

çünkü bi hafta kırmzı oluyo cildim diğer hafta daha beyaz,tek bi renkte sabit kalmadığı için gelebileceği son nokta ne bilemiyorum,ama bu olmadığı kesin

X