Özenle Hazırlanmış Yemek Masası Fotoları (Alıntı veya Kendi Çekimlerimiz)

sofra_1.jpg

sofra_2.jpg

kartopu.jpg

ay bayiliyorum özenle hazirlanmis sofralara, ben tek yasadigim icin mutfagim minicik oldugu icin tek basima pek özenle birseyler hazirlamiyorum hep misafir geldigi zaman ayri ama insallah ileride vlendigimde büyük genis mutfagim olsun ve ben orda süper yemekler vs hazirlayim istiyorum cok seviyorum mutfagi yedirmeyi vs

berfinsena aşkolsun sanaaa öldümm açlıktannnnnnnnn eklemiş yiyecek doluu sofralarııı

bunlarda yeni eklemiş olduğum yemek sofrası resimleri bana ait değil
amaç burda sofra düzeni ve sunumudur

dscn2325dh8.jpg

dscn3441jl5.jpg

collageux4.jpg

hepsi çok güzeldi.. göze hoş görünen bir masada yemek yemek nasıl güzel bir keyif yaa..içim açıldı ..teşekkürler paylaşım içinn..

Merhaba arkadaslar; dun de soyledıgım gıbı bu aksam da Allah eksık etmesın- mısafırlerımız var. Esımın arkadasları gelecek. Oyle olaganustu bır hazırlık yapmadım ; normal bır cay monusu.. Kalabalık olacagı ıcın cesıtlendırdım sadece. Vaktım cok kısıtlı halıyle masayı o kadar acele hazırladım kı fazla ozen gosteremedım :1no2: halımı gorsenız tam bır kozmık Anne :roflol: bır yandan mınıs kızımın yere yedırdıgı serbetlerı sılıyorum dıger yandan hoop mutfaga ordan telefona kos sonra kapı calsın ona yetıs ouuv :) Velhasıl ; sımdıden kusurumuz varsa affola dıyelım.. Monumdekıler cok zor olmayan fakat gayet doyurucu ve lezız tatlar. Ozellıkle mayalı konusunda tırsan ben sımdı bol bol mayalı yapıyorum ve son derece keyıf alıyorum. Vee gecelım resımlere...

Son düzenleme:
dsc03181smallsan6.jpg

dsc03183smallsax0.jpg

Mönü:

Açma
Kıymalı Ay Coregı
Yumurtalı Cıg Kofte
Krep Boregı
Patateslı Salata

Son düzenleme:
Ve Devamı:

Lahana Sarması
Lubnan Mutfagından Falafel ( Nohut Koftesı )
Krıstel Kurabıyeler
Etımeklı Pasta

Son düzenleme:
ellerine sağlık muhteşem görünüyorlar cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook

libyanacım bu ne hamaratlık canım ya...
ama olmaz kii bi yerlerim şişecek inan kii çok güzel gözüküyorlar yaa....
misafirlerin yaşadı yine ....
sen adrese gönder onları ben yiyiim en iyisiii:))))
canım benim eline koluna sağlık ...
sen bunların tariflerini vermişmiydin daha önce verdiysen ordan bakayım ben...

Hayır canımsın butun tarıfler burada yok sanırım dha dogrusu varsa da bılmıyorum ben eklemedım bakarız olmayanlar varsa eklerız balım..
zaten lahana sarması Barcman ablanın tarıfınden :j
Etımek tatlısı Sempatıgımden fakat ben bıraz degıstırdım muhallebısını.
Bu arada unuttum tavuklar da vardı soya sosunda bekletıyorum 4-5 saattır ızgara yapıcam uzerıne de havuc tursusu julyen dogranmıs..Cok nefıs oluyor zaten ısın sırrı Soya sosunda pamuk gıbı yapıyor etlerı mubarek Lokum lokum...
übdümm
dsc03214smallap0.jpg

ellerine sağlık ama senin nacizane dediğin bunlarsa donattım dediğini düşünemiyorum süper gözüküyor herşey tarifleri istiyoruz. bende terazi burcuyum huyumuz kurusun :))

süper bi sofra ya ağzımın suyu aktı.ellerine sağlık yiyenlerin midesi bayram edecektir kesin..

of of döktürmünüz hepsi çok güzel görünüyor ellerinize sağlık

X