Saç Uzatma Yöntemleri Zencefille Saç Uzat!

diplerim 1 cm falan çıktı.o zaman boyamayayım ben hemen biraz daha erteleyeyim.

inşlll.canım saçlarım uzundu kızıla boyamaktan yıprandı bende kısa kestirmiştim:KK43:şimdi omuzlarımdan az aşağıda.inşallah bunları yapa yapa yaza uzun saçlarla girerim:))

inşlll.canım saçlarım uzundu kızıla boyamaktan yıprandı bende kısa kestirmiştim:KK43:şimdi omuzlarımdan az aşağıda.inşallah bunları yapa yapa yaza uzun saçlarla girerim:))

saçların zaten yıpranmış cnm bence boyamadan bakımlarını yap biraz düzelsin,birazda uzasın sonra boyarsın yerimseniben
benimde röfleden yıprandı ama şimdi röfle olduğu iyi oluyo saçlarımın ne kadar uzadığını daha rahat görüyorum kaydirigubbakcemile5

Eşit miktarlarda zencefil suyu ve turplu suyu karıştın, yumurta sarısı ve bir tatlı karşığı maya katın içine, zencefili kaynatırken içine birer çorba kaşığı susam ve çörek otu da katın.

Sonra görün bakalım ne oluyor :)

Denedim bugün, sadece turplu suyun verdiği sonucun 2 katı gibi :)

Herkeste aynı sonuç görülür mü bilemem ama, bu sonucu elde ettim :)

canım ben zaten yıprandığı için kestirdim şimdi saçlarım allaha şükürler olsun çok sağlıklı.ben diplerim çıktımı sevmiyorum hemen boyuyorum.ama biraz daha bekleyecem bakalım 2-3 hafta sonra boyayacam.saat 2 oldu nerdeyse 5 saat sonra kalkmam lazım:))) inşl kalkarımda zencefili yapar fısfıslı şişeye koyar giderim büroya:)

Eşit miktarlarda zencefil suyu ve turplu suyu karıştın, yumurta sarısı ve bir tatlı karşığı maya katın içine, zencefili kaynatırken içine birer çorba kaşığı susam ve çörek otu da katın.

canım sen bunu bugün iilk defa mı denedin? :uhm:

Canım herşeyi karıştırıp da yapmak açıkcası bana fazla mantıklı gelmiyor gamyoncuiremsu
Ama sen bir süre dene bakalım faydasını görürsen bizde yaparız yerimseniben

Evet ilk defa yaptım, bir de onları karıştırarak yapayım dedim sonuç ne olacak.
Dökülme olmadı, sadece saçlarımı kuruttuğumda sonuçtan mutlu olmuştum :)

Ne olur ne olmaz, ben 1 hafta denerim, sonucu tekrar yazarım. Bir anda saça fazla yüklenmek gibi geldi bana çünkü. O yüzden benim saçımda birşey yapmazken deneyenlerde farklı sonuçlar olabilir.

Evet ilk defa yaptım, bir de onları karıştırarak yapayım dedim sonuç ne olacak.
Dökülme olmadı, sadece saçlarımı kuruttuğumda sonuçtan mutlu olmuştum :)

Ne olur ne olmaz, ben 1 hafta denerim, sonucu tekrar yazarım. Bir anda saça fazla yüklenmek gibi geldi bana çünkü. O yüzden benim saçımda birşey yapmazken deneyenlerde farklı sonuçlar olabilir.

bu tarifi kendin mi buldun da denedin:))))
biber nasıl biber onu merak ettim kafanı yakmadımı
:uhm::uhm:

kızlar ben sabah geç kalktım şimdide eve geldim kaynatıp çıkacam hemen büroya dönecem akşam b,ilgi veririm size:))) öpüyorum canlarım.iyi günlerrrrr Şeniz

kızlar ben sabah geç kalktım şimdide eve geldim kaynatıp çıkacam hemen büroya dönecem akşam b,ilgi veririm size:))) öpüyorum canlarım.iyi günlerrrrr Şeniz

tamam cnm sonucu merakla bekliyoruz hayırlı işler :1hug:

canalrım benim ya vallaha bende çok seviyorum sizi.turplu suyu aksam denedim.zencefilimde var evde onuda bi denyei bakalım upuzun saclarım olacak sonunda.rabbim sana sükürler olsunnnnn :lepi:

canalrım benim ya vallaha bende çok seviyorum sizi.turplu suyu aksam denedim.zencefilimde var evde onuda bi denyei bakalım upuzun saclarım olacak sonunda.rabbim sana sükürler olsunnnnn :lepi:

aramıza hoş geldin cnm Şeniz
zencefilide dene bakalım inşallah sende faydasını görürsün bitanem :içelim:

merhaba kızlar bende yeni geldim ama 2 hafta önce okudum turp olayını ama zor geliyo yaa off.. zencefile p.tesi başladım şimdilik tek onu yapıyorum.. saçıma bioform yaptırdım yıprandı boyattım kuaför karamel boyadı bende sinir oldum gittim 3 gün sonra siyaha boyattım.. tabi kesti saçlarımı bengü modelinde ve şuan kıvırcık.. anlayacağını çok kötü duruyo ne toplayabiliyorum ne salabiliyorum acil uzaması lazım oysaki yazın saçlarım sırtımdaydı :KK43::KK43: of ya of :-(..

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar bende yeni geldim ama 2 hafta önce okudum turp olayını ama zor geliyo yaa off.. zencefile p.tesi başladım şimdilik tek onu yapıyorum.. saçıma bioform yaptırdım yıprandı boyattım kuaför karamel boyadı bende sinir oldum gittim 3 gün sonra siyaha boyattım.. tabi kesti saçlarımı bengü modelinde ve şuan kıvırcık.. anlayacağını çok kötü duruyo ne toplayabiliyorum ne salabiliyorum acil uzaması lazım oysaki yazın saçlarım sırtımdaydı :KK43::KK43: of ya of :-(..

cnm aramıza hoşgeldin :1hug:
bir hafta sadece zencefilli suyu dene bakalım farkı göreceksin inşallah :Saruboceq:

:lepi: Bende hemen yapmak istiyorum,aradım annemi pazardan turp al dedim şimdi (kadında şaşırdı neferet ederim turptan ) zencefilde alıcam aktardan..Acaba çabuk uzatırken zayıflar mı saçlar? CADIARZU
Zaten benimkiler o kadar hassas bir durumda ki ellemeye korkar hale geldim :çok üzgünüm:

kızlar akşam kuaföre gideceğim bir şey söylemişti sadece içiyon saça sürmek yok uzatıyomuş akşam öğreneyim sabah yazarım size bide içerek uzatalım demi yaww[/color]

kızlar bugün öğlen götürdüm yanımda fısfıslı bir şişeye koydum diplerine, heryerine sıktım durdum kurudukça:))) büro mis gibi koktu her gelen ne güzel kokuyor burası diyip durdu...hatta sıkarken komisere yakalandım ne sıkıyorsun saçına dedi bende zencefillli su dedim.alemsin yaaa bana da sıksana dedi.bende size yaramaz dedim güldü gitti:)))

X