Adet dönemini geciktirmek için ne yapabilirim

tmzklp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
3.498
0
kızlar ben adet döneminin gecikmesi için ne kullanabilirim sizden bilgi istiyorum yardım
ederseniz sevinirim

günaydınlar adet geçiktirici haplar var ya da doğum kontrol hapı da geçiktirir ama bekarmışsın neden istediğini ayrıntılı yazarsan yardımcı oluruz..

dr danış derim çünkü geçiktireyim derken düzenini bozma

kesinlikle dr danışmasın ama bence geciktirme bu kaar beklemişsin bende adettim düğün günümde bitti oldu hem daha heyecanlı olur bence hormonlarını bozmaya gerek yok

kesinlikle dr danışmasın ama bence geciktirme bu kaar beklemişsin bende adettim düğün günümde bitti oldu hem daha heyecanlı olur bence hormonlarını bozmaya gerek yok

haklısın canım ama uzun yola gidicem ağrı sızı bide düğün günü olursa hiç rahat edemem yoksa tabiki beklerim

bende kullandım bi kere geciktirici herhangi bi düzensizliğim olmadı daha sonra ama kişiden kişiye değişebilir bide düğününde karın ağrısı çekme :)bence git bi doktora o sana iyi bi tavsiyede bulunur

canım bende bu yaz senın gibi dügün günüme denk geldigi için doktor kontrolünde eczaneden aldıgım bi hapla
adettimi geciktirdim.....

adet geciktirici dogum kontrol haplari var.doktora git zaten o sana uygun bir hap tavsiye edicektir..bende kulladim 1 kez geciktirici hap bende ise yaramadi sadece 4 gün gecikti benimki ne hap dinledi ne doktor..bidahaki ayda da düzenim degisti..dügünde adetli olmak cok zor olur evet ama bence kendi basina bise yapma doktora git.....

sağolun kızlar anladımki bana doktor yolu gözüktü en yakın zamanda gideyim bari sizlerede çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için a.s.

X