Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen gibi duran fondöten

Kesinlikle ben de Estee Lauder Double Wear öneririm :1closedeyes: Hem cilde zarar vermiyor hem de öyle iyi kapatıp pürüzsüzleştiriyor ki zaten fazla sürmene gerek kalmıyor bu yüzden de maske gibi durmuyor a.s Kalıcılığı da çok iyi ben değiştirmeyi düşünmüyorum :asigim:

koyu deılım ama bugday tenlı gıbııyım we cıldım yaglı.ben herzaman cılt rengımden bı ton acık fondoten kullanırım naturel beyaz tonlarında yanı. alın bolgemde de kabarcıklar oluyo bazen siwilce bazında:)) nerelerde bulabılırım we kapatır diiiimi arkadasım. sonucta fiyatı serwet hehe :KK70:

estee lauder double wear çok güzel ama öle çok beyazsan biraz koyu gelebilir rengi --garip bi şekilde ucuz ama bence çok güzel flormar true match ( acayip hassas cildimde kaşıntı yapmadı ve parlama yapmadı)---pupanın da kullandım ama demekki memnun kalmamışım almamışım bidaha. ben vichynin de kullandım ama sanki maske gibi durdu yüzümde.body shopun yağsız olanı güzel--- bide laura mercier oil free bayıldım ben. biraz pahalı ama ben çok beğendim. kaliteli bir fondöteni önce cildini temzileyip nemlendirip kullanırsan ve üstüne transparan pudra geçersen porselen gibi durur. :asigim::asigim:

laura mercier oil free de cok güzel evet:dance::dance::dance:

koyu deılım ama bugday tenlı gıbııyım we cıldım yaglı.ben herzaman cılt rengımden bı ton acık fondoten kullanırım naturel beyaz tonlarında yanı. alın bolgemde de kabarcıklar oluyo bazen siwilce bazında:)) nerelerde bulabılırım we kapatır diiiimi arkadasım. sonucta fiyatı serwet hehe :KK70:

1 numarası uygun olur herhalde en açığı o sonuçta ben 2 kullanıyorum ama yazın bronzlaşınca 3 veya 2-3 karışık kullanıyorum sırnaşık şey sevil de ykm de debenhams da bulabilrisin.. ayrıca kalitesi ve kullanma süresine de bakarsan fiyatı o kadar da abartı bir şey değilyerimseniben

canım estee nın fondetenı guzel gercekten ben max factor kullanıyorum bıtınce ılk ısım onu almak olacak ankarada ankamalldakı tekın acarda ındırımde 75 ten 64 e dusmus ordan alabılırsın

clinique fondoten ve coverage beraber kullanıldıgında porselen yapıyo bugün denedim bayıldım resmen..

çoğunluk estee lauderde birleşiyor sanırımkaydirigubbakcemile5 peki bu markanın lightı var bir de onu mu diyorsunuz diğerini mi resimlerini koymuştum1.sayfada hangisi acaba dediğiniz.

estee lauder double wear çok güzel ama öle çok beyazsan biraz koyu gelebilir rengi --garip bi şekilde ucuz ama bence çok güzel flormar true match ( acayip hassas cildimde kaşıntı yapmadı ve parlama yapmadı)---pupanın da kullandım ama demekki memnun kalmamışım almamışım bidaha. ben vichynin de kullandım ama sanki maske gibi durdu yüzümde.body shopun yağsız olanı güzel--- bide laura mercier oil free bayıldım ben. biraz pahalı ama ben çok beğendim. kaliteli bir fondöteni önce cildini temzileyip nemlendirip kullanırsan ve üstüne transparan pudra geçersen porselen gibi durur. :asigim::asigim:

transparan pudra renksiz mi canım bir de tavsiye markaları eklersen sevinirm bu pudra için de:eek:

kızlar clarins in ışık yansımalı fondötenini kullanan oldumu aranızda çok ii diolarda...

Dalilah ın da gösterdiği gibi kesinlikle Lancaster a bakmalısın. Estee lauder de kullandım, ve kıyasladığımda Lancaster çok daha hafif formüllü ve dolayısıyla da porselen gibi yapıyor cildi, Lancaster zaten İngiliz markası, ingilizler de beyaz tenli ve ya kırmızı suratlı malum, ciltleri ince ve onlara göre yapılan bir fondoten asla ağır olamaz.

Azıcık bir miktarı bayağı bir alanı kapatıyor. Bu yüzden çok dayanıyor. Fiyatı pahalı ama bir defa alırsan oldukça uzun zaman kullanırsın verdiğin paraya değiyor. Belki yuh diyeceksiniz ama Estee Lauderin fondoteni iki senede kötü kokmaya başladı ve attım. Lancaster alalı neredeyse 4 hatta 2009 itibarıyla 5 sene olacak içinde çok az kaldı ve hala ilk günkü gibi.

flormar true match kullananlar.... memnunmusunuz.

kullandım ewet porselen gibi duruor bende işe yarıo yanı..ama sıwılce yoksa uygundur. benım alın bolgemde war bıraz oyuzden orda pek kapatıcı ozellıgı etkın olmuo ama yanaklarımda çok duru gösterio kendini .çok kapatmasada fazla kusuru olmayan bı cildi su gibi yapabilir :)

oof off estee lauder almak farz olduuu
keşke gurbayı deneyip estee alsaydım,gittim clinique aldım,tamam güzel oda memnunum ama o bitene kadar nasıl dayancam bennnnn benneyaptımki

yaa ben beyaz tenliyim güneş lekelerini kapıcak ve porselen gibi durcak bi fondöten olmalı ama nesenağlama

oof off estee lauder almak farz olduuu
keşke gurbayı deneyip estee alsaydım,gittim clinique aldım,tamam güzel oda memnunum ama o bitene kadar nasıl dayancam bennnnn benneyaptımki

aynen canım yaa ben de clinique aldım dün ama burdaki yorumları bugün gördüm ..tatlım cilinique benm cildimi süper yaptı ama biraz kuruttu sanki sen hangisinden aldn ben superbalanced aldım ..sürer sürmez pudra sürmüş gibi kadife gibi oluyo..clinique çok kaliteli bence ama bidahakine estee yi denicem çok merakettim bukadar övgüden sonra..kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

Dalilah ın da gösterdiği gibi kesinlikle Lancaster a bakmalısın. Estee lauder de kullandım, ve kıyasladığımda Lancaster çok daha hafif formüllü ve dolayısıyla da porselen gibi yapıyor cildi, Lancaster zaten İngiliz markası, ingilizler de beyaz tenli ve ya kırmızı suratlı malum, ciltleri ince ve onlara göre yapılan bir fondoten asla ağır olamaz.

Azıcık bir miktarı bayağı bir alanı kapatıyor. Bu yüzden çok dayanıyor. Fiyatı pahalı ama bir defa alırsan oldukça uzun zaman kullanırsın verdiğin paraya değiyor. Belki yuh diyeceksiniz ama Estee Lauderin fondoteni iki senede kötü kokmaya başladı ve attım. Lancaster alalı neredeyse 4 hatta 2009 itibarıyla 5 sene olacak içinde çok az kaldı ve hala ilk günkü gibi.

senin yazdığın da mantıklı geldi fisfisfis onu da bi deneyeyim

aynen canım yaa ben de clinique aldım dün ama burdaki yorumları bugün gördüm ..tatlım cilinique benm cildimi süper yaptı ama biraz kuruttu sanki sen hangisinden aldn ben superbalanced aldım ..sürer sürmez pudra sürmüş gibi kadife gibi oluyo..clinique çok kaliteli bence ama bidahakine estee yi denicem çok merakettim bukadar övgüden sonra..kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

canım ben süper fit aldım,kız bana sana bu uygun dedi,bende onu dinledim

bir lancasterli daha gormek ne kadar guzel..hakikaten cok iyi kullanalar biliyor :)

05227283702kp2.jpg

bu mu canım dediğiniz fondoten:eek:

kızlar televizyonda gördüğümüz oyuncuların vs. makyajları profosyonel ürünlerle yapılıyor.ışıgı yansıtan özellkikte oldukları icin parlama yapmıyor ve pürüzsüz duruyor.tv de genelde kryolan marka ürün kullanıyorlar.gelin makyajlarıda bu ürünlerle yapılıyo genelde.kryolan birtek taksimde satılıyor.fiyatları cok pahalı değil kapatıcıları 30-40 arası.gercekten mükemmel ve pürüzsüz bi görüntü yakalıyorsunuz.özellikle fotoğraflarda cok daha farkediliyor.kryolanı her gün kullanmak zararlıymış.sadece özel günlerde kullanabiliriz.
onun dışında iyi fondotenler;

Ekstra kapatıcı ve ışığı yansıtan:MAC STUDIO FIX FLUID(yukarıda bahsettiğim kryolanın günlük kulllanım icin tasarlanmıs hali,yani kryoan özelliği tasıyor ama zarar vermıyor cilde.)

Kapatıcı ve doğal görünüm veren:LOREAL TRUE MATCH(fiyatı diğer ürünlere göre daha uygun)

Doğal görünüm veren.DİOR,DİOR SKİN(Pembemsi,doğal bir görünüm.)

Ama illede porselen görünüm diyorsanız profosyonel ürünlerin dısında tavsiye edebileceğim tek ürün ****MAC STUDIO FIX***

X