arıyorum bebek taşıma çantası

gll

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2007
46
0
52
3aylık bebeğıme taşıma cantası ıstıyorum torba şeklınde olanlardan

3aylık bebeğıme taşıma cantası ıstıyorum torba şeklınde olanlardan

canım komşumm o bıdığı varya ısırırım kopartırım her taraflarını :roflol:
akşam biraz baktım senin için ibet te
ilksayfalarında kanguru gibi bişeyler vardı yabancı marka birde ona bak olurmu a.s
eylülümüde mıncıkla benim için Şeniz

tamam canım zevkle senın icin mıncıklarım bakayım inşallah bulurum teşekkur ederım

slm bende 5l iset var çantası kanguru port bebe anen kucağı dahil herşeyi ile yepyeni ilgilenirseniz görüşelim
kopyas2hpim6070bx8.jpg

w1429.png

kopyashpim6076ap7.jpg

w1898.png

benım aradığım bu değil hanı bohca boyna takılandan kanguruya benzıyor.

buna benzer bışey arıyorum rahatca kullanacağım
bebeği anne karnında gıbı taşıya bıleceğim

ordaki cocuk magzalarinda yokmuki
bende cok istiyorum ona yakin birsey
ama etrafimdakiler belin sirtin agrir diyolar ama ben alicam kismet olursa cok hos zevkli...

taşıma çantası ve kangurusu sıfır var bende hediye geldi

merhabalar ben henüz üye oldum.sizin istediğiniz tarzda taşıma çantası var kırmızı renkte hiç kullanılmamış hediye gelmişti kutusuyla duruyor..içi çok geniş emniyet kemerli önde telefon cepi bulunmaktadır.30 ytl ye veririm düşünürseniz...

ben yeni üye oldum dün gece yazmıştım ama yayınlanmadı sanırım.istediğiniz bebek taşıma çantası bende var.hiç kullanılmadı hediye kutusuyla tertemiz duruyor.kırmızı renkte içi geniş emniyet kemerli önde cebi var.30 ytl ye veririm düşünürseniz..sevgiler..:KK70:

Eklentiler

• $IMG_0369.jpg
    $IMG_0369.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 34
  • $IMG_0370.jpg
    $IMG_0370.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 34
  • $IMG_0371.jpg
    $IMG_0371.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 63
  • $IMG_0372.jpg
    $IMG_0372.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 38
ben yeni üye oldum dün gece yazmıştım ama yayınlanmadı sanırım.istediğiniz bebek taşıma çantası bende var.hiç kullanılmadı hediye kutusuyla tertemiz duruyor.kırmızı renkte içi geniş emniyet kemerli önde cebi var.30 ytl ye veririm düşünürseniz..sevgiler..:KK70:

merhaba serrasu kk ya hoşgeldin aradığım buydu ama biraz gel kaldı sanırım şu an düşünmüyorum bebeğim epey büyüdü 6.5 kilo artık kullanamam herhalde sendeki kaç kilo taşıyor sendekiürün kaç aylık olasıya kadar kullanılıyor bilmiyorumcevaplarsan sevinirim

hoşbuldum canım
valla güzelim kaç kiloya kadar taşıdığı hakkında hiçbir bilgim yok..ben hiç kullanamadım ama çok fazla taşımaz sanırım3-4 aylık minyon bebekler için bence...:ecrin_bebek:

hoşbuldum canım
valla güzelim kaç kiloya kadar taşıdığı hakkında hiçbir bilgim yok..ben hiç kullanamadım ama çok fazla taşımaz sanırım3-4 aylık minyon bebekler için bence...:ecrin_bebek:
teşekkür ederim çok sağol canım benımkı bıraz iri bebek 4 aylık zaten güzelmiş istediğimdendi ama olmadı

X