işte bu bizim hikayemiz "hoşgeldin prensesimm"

canim benim cok cok tebrik ederim allah anali babali buyutsun isallah prensesini :nazar:

Allah yavrunu sana bağışlasın. Ne de güzel anlatmışsın. Bende sabırsızlıkla bekliyorum bu anı yaşamayı canım oğlumu kucağıma almayı. Allah hepimize nasip eder inşallah.

Allah yavrunu sana bağışlasın. Ne de güzel anlatmışsın. Bende sabırsızlıkla bekliyorum bu anı yaşamayı canım oğlumu kucağıma almayı. Allah hepimize nasip eder inşallah.

teşekkür ederim güzel dileklerin için...darısı başına olur inşallah canım..
Rabbim sağlık ve sıhhat ile meleğini kucaklamanı nasip eetsin...a.s.

okurken çok duygulandım henüz anne değilim ama en kısa zamanda anne olmak için dua ediyorum.canım Allah analı babalı büyütsün,hayırlı bi evlat olsun.bir ömür mutluluklar hayatım

okurken çok duygulandım henüz anne değilim ama en kısa zamanda anne olmak için dua ediyorum.canım Allah analı babalı büyütsün,hayırlı bi evlat olsun.bir ömür mutluluklar hayatım

canım darısı en uygun ve kısa zamanda başına o halde...
çok teşekkür ederim..a.s.

allah yavrunu sana bağışlasın inş hayırlı olsun bebişin allah analı babalı büyütsün

rabbimm uzunn sağlıklıı ömür versinn
darısıı olmayanlaraa inşallahh

Tebrikler canım ya ne güzel anlatmışsın doğum hikayeni hele diğer evladınıla doğumdan önceki bakışmalarınız gözlerim doldu vallahi
allah sana evlatlarına ve ailene uzun sağlıklı ve huzurlu yaşam versin

Doğum hikayelerini okurken duygulanmamak elde değil. Allah analı babalı büyütsün. Allahım geleceğini iyi yazsın Sağlıklı mutlu günlerde büyüsün. Ayrıca anne olmak isteyenlere o anda dua etmende çok güzel. Allahım kabul etsinn:Saruboceq:

hikayeme ilgi gösteren herkese tekrar tekrar teşekkür ederim arkadaşlar...

X