Ütü tavsiyesi istiyorum !

arkadaşlar philipsin azur ütüsünü çok insan met ediyor.yalnız ben onu elime aldım ve çok ağır geldi bana.içine birde su konduğunda daha da ağır olmuyormu?kullananlardan yorum bekliyorum

evet ağır ama ütü yaparken o ağırlığı hissetmiyorsun, ütüyü hareket ettirmediğin zaman otomatik kapanıyor ve parlama yapmıyor. ütü yaparken saunaya girmiş gibi oluyorsun (ben sürekli buhar ayarında ütü yapıyorum) ben çok memnunum 2 sene önce aldım ,ben 285 e almıştım fiyatlarda her geçen gün düşüyor kaçırmayın bence

ben tefalin power jeans 500ünü kullanıyorum ama hiç memnun değilim
halbuki annem de bende tüm küçük ev aletlerimizi mutfak eşyalarımızı tefalden alıyoruz
hiç problem yaşamadık bugüne kadar ama ben bu ütüden hiç memnun kalmadım
değiştirmeyi düşünüyorum tabii ki yine tefal alacağım ama başka modelinden alacağım bu sefer

arkadaşlar tefal konusunda bu sitede pek çok şikayet okudum ütü hakkında.ben bugün philips azur serisinden gc 4411 model ütüyü aldım.yukarda anlatmıştım ağır ütü istemediğimi.sonunda hem hafif,hemde istediğim özelliklere sahip ütüyü buldum.hem fiyatı da çok uygun.150 tl ye aldım. benim gibi ağır ütü istemeyen arkadaşlara tavsiyem bu ütüye bir bakın

philips azur kullanıyorum çok memnunum,ütü yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

bende çeyizim içintefal i düşünüyordum..yorumlarınızı okudum biraz kararsız kaldım.sanırım azur a da bakmam gerekecek...

ben philips gc 6310 kullanıyorum. el ütüsü olarak çok memnunum. kazanlı ütülerden.

bir arkadaşım pres ütü kullandığını ve çok rahat ettiğini söyledi. ne dersiniz? pres ütü kullanan var mı? gerçekten rahat mı?

ben pres ütü çarşaf yastık kılıfı gibi düz şeylerde kullanılır diğe biliyordum. o arkadaş gömlek pantolon her şeyi ütülüyormuş...

X