normal dogum yapanlar bir bakarmisiniz

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
kizlar dun doktora gittim kontrole.doktor vajinal muayene etti ve bebegin asagiya dustugunu ve heran dogum yapabilecegimi soyledi.sonra eve geldik gittigimizde sabah 8.30du.aksam uzeri 6 gibi kahverengi lekelenmelerim basladi ve giderek artti.bugunde hala devam ediyor hafif hafif kasiklarimdada agrilarim oluyo doktoru aradik sancilar tam baslayinca gidin dedi basina boyle bisey gelen varmi varsa dogum ne zaman basladi

cnm benimde sabah 5buçuk gibi lekelenmelerim başlamıştı aynı gün saat 2 de doğurmuştum.hayırlı kolay dolay doğumlar dilerim sana...

oy oy loracım lekenlenme başladı mı cok yakın demek senin doğum.
sancılar başlayınca saat tutmaya başla hemen.
hemen hastaneye gitmenin de bi mantığı yok zaten,gidip orda bekliceksin..
hadi hayırlısı bakalım...

oy oy loracım lekenlenme başladı mı cok yakın demek senin doğum.
sancılar başlayınca saat tutmaya başla hemen.
hemen hastaneye gitmenin de bi mantığı yok zaten,gidip orda bekliceksin..
hadi hayırlısı bakalım...

bhkcim keske baslasa cok istiyorum ama hic inanmiyorum artik lekelenme dun basladi ama tik yok diyorum belkide vajinal muayeneden dolayi oyle oldu bekliyoruz artik ama ben dogurmak istiyorummm artik

loracım leke görmeye başladığın saatten 24 saat sonra genelde doğum oluyo ablamın öle olmuştu mesela bugün saat 9 da lekelenmen olduysa ertesi sabah 9 da doğurmuştu yada kocakarı lafları ne bilim hadi hayırlı doğumlar diyim sana Allah bi avazda kurtarırsın inşallah

canım bencede erkenden doktora gidipte orda cekme sancıyı.. birde muaneende olabilir... ayy hayırlısı olsun canım sağselamet kurtulun inşallah..

senin paşa geliyo loracım hazırlıklı ol:))
şimdiden kolaylıklar diliyorum...

loracım leke görmeye başladığın saatten 24 saat sonra genelde doğum oluyo ablamın öle olmuştu mesela bugün saat 9 da lekelenmen olduysa ertesi sabah 9 da doğurmuştu yada kocakarı lafları ne bilim hadi hayırlı doğumlar diyim sana Allah bi avazda kurtarırsın inşallah

ay hadi isallah dun benim 6 gibi basladi bakarsin aksama giderim ballimcim peki ablanin lekelenmeden sonra sancisi oldumu duzenli olarak

ay hadi isallah dun benim 6 gibi basladi bakarsin aksama giderim ballimcim peki ablanin lekelenmeden sonra sancisi oldumu duzenli olarak

evet canım hatta lekelenmesi olunca hastaneye gitmişti herşey normal demişti dr ama sabah sancıyla kalkmıştı sıcak bi banyo yapıp dr gitmişti leke gördüğü saatte doğumu olmuştu kayınvademlerde demişti yarın sabah leke gördüğü saatte doğurur diye bak şimdi senin adına heyecan yapmaya başladım hadi inşallah akşam yağızın kucağında olur canım:1hug::asigim::emir_bebek::nazar:

evet canım hatta lekelenmesi olunca hastaneye gitmişti herşey normal demişti dr ama sabah sancıyla kalkmıştı sıcak bi banyo yapıp dr gitmişti leke gördüğü saatte doğumu olmuştu kayınvademlerde demişti yarın sabah leke gördüğü saatte doğurur diye bak şimdi senin adına heyecan yapmaya başladım hadi inşallah akşam yağızın kucağında olur canım:1hug::asigim::emir_bebek::nazar:

ay valla aksam dogurmaya gidersem dile benden ne dilersen valla ballimcim ikide bir bakiyorum kahverengi akintilar gelmeye devam ediyor simdiye kadar iki kez akinti pedi degistirdim bakalim hala gelecekmi ince ince batmalarda oluyor ama bu batmalar bir haftadir var artik hayirlisi neyse o olsun isallah sizi durumdan haberdar ederim canimcim

slm lora canim ya artik zamanin geldi belki de dogum yaparsin iki uc gun icinde.kendine cok dikkat et,agrilarini ve kasilmalarini tekip et.dogum sancilari genelde sirtta ve belde baslarmis.dr oyle dedi bana
ara ara kasik batmalari bende de oluyor bugun dr a sordum agrin cogalinca hastaneye git bekleme dedi...ama kahverengi akinti ile ilgili birsey soylemedi.
hayirlisi olsun canim insallah saglikla bir nefeste kavusursun oglusuna...

bu arada benim karnimda sertlesmeler oluyor sende de var mi??

mrh canım bende normal doğum yaptım benim 3 gün boyunca hafif hafif lekelenmem olmuştu .pazar başlamıştı ve salı öğlen gibi doğum yapmıştım.lekelenmen varsa büyük bir ihtimal doğumun yaklaşmıştır.sancıların başlayıncada kaç dk geldiğini hesap et,bu arada benden sana tavsiye canım doğum esnasında elinden geldiği kadar ıkın ve kendini sıkma sakin ol tamammı canım.sana hayırlı doğumlar diliyorum.

allah kurtarsın canım.. hayırlı doğumlar dilerimm.. bizi haberdar et emi?

Allah kolaylık versin.
Sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın inşallah.
Doğumun yakın ama ne kadar sürede sancının geleceği ve doğuracağın belli olmaz.
Allah bir avaz da kurtarsın ne diyelim :)

slm lora canim ya artik zamanin geldi belki de dogum yaparsin iki uc gun icinde.kendine cok dikkat et,agrilarini ve kasilmalarini tekip et.dogum sancilari genelde sirtta ve belde baslarmis.dr oyle dedi bana
ara ara kasik batmalari bende de oluyor bugun dr a sordum agrin cogalinca hastaneye git bekleme dedi...ama kahverengi akinti ile ilgili birsey soylemedi.
hayirlisi olsun canim insallah saglikla bir nefeste kavusursun oglusuna...

bu arada benim karnimda sertlesmeler oluyor sende de var mi??

slm cnm benim cok tesekkur ederim evet dedigin gibi agrilar belden baslayip kasiklara vuruyo ama cok hafif daha.bendede kasilmalar var cnm kasilma olunca karnim tas kesiliyor resmen ama bende kasilmalar oncede oluyordu ara ara cnm

hayirlisi olsun canim ya senin vaktin geldi,simdi nasil da heycanlisindir canim arkadasim dualarim seninle.insallah saglikla kavusursun bebegine...
bugun bizim dr da bakti bebegin asagiya indigini soyledi bakarsin ben de aralik annesi olurum belki:))

mrh canım bende normal doğum yaptım benim 3 gün boyunca hafif hafif lekelenmem olmuştu .pazar başlamıştı ve salı öğlen gibi doğum yapmıştım.lekelenmen varsa büyük bir ihtimal doğumun yaklaşmıştır.sancıların başlayıncada kaç dk geldiğini hesap et,bu arada benden sana tavsiye canım doğum esnasında elinden geldiği kadar ıkın ve kendini sıkma sakin ol tamammı canım.sana hayırlı doğumlar diliyorum.

cok tesekur ederim cnm tavsiyeni mutlaka deneyecem herseye hazirlikliyim umarim bende uc gun icinde dogururum

hayirlisi olsun canim ya senin vaktin geldi,simdi nasil da heycanlisindir canim arkadasim dualarim seninle.insallah saglikla kavusursun bebegine...
bugun bizim dr da bakti bebegin asagiya indigini soyledi bakarsin ben de aralik annesi olurum belki:))

ay hadi isallah kiz cocuklari genelde erken gelir derler bellimi olur bakarsin haftaya sende dogum yaparsin bundan sonra bebislerimizden bahsetmeye baslariz ay ama nedense dogum hala cok uzak geliyo bana inanasim gelmiyo hic ancak kucagima alinca yagizimi oyle inanacam sanirim hakkimizda hayirlisi olsun artik bakalim

X