Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

saçlarım açık kumraldı tarçın bakırına boyadım.kutudaki renk olmadı tabi :/
ama dahada güzel bir renk olduhihoyyyt
renkli göz ve açık tende bakır tonları harikasositososito

eğer resimdeki sensen valla süper olmuş tatlım ama bi süre sonra renk değişiyo bilmiyorum rengi korumak için ne yapmalı birdedenemedim ama bu renkten başka renge dönmek zor diyolar

ewt resimdeki benim:) ikinci yıkamada öyle oldu şuan aktı malesefsenağlama
bu renkten dönmek çok kolay için rahat olsun. benim doğal saçım turuncuydu havuç dediklerinden işte. sarartıcı kullandım ve berbat oldular kendi rengime yakın bi bunu bulabildim. akmasa gerçekten harika... saçlarınıza açıcı kullanmadığınız sürece ve siyah tabikide istediğiniz renge dönebilirsiniz...

arkadaşlar ben de bu rengi markette boya kutusunun üzerinde gördüğümde bayıldım.eşim de tabi:)yakın zamanda tarçın bakıra boyatıcam.tenim beyaz olduğundan iyi durur diye düşünüyorum ama saçlarım röfleli yani kuaföre yaptırıcam.kendim asla boyamam gibi geliyo.bu rengi deneyip foto koyabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

eskiden selective in turuncusunu kullanıyordum. bikaç ay kullanıp sıkılınca koyu kahveye boyattım.. rengi özleyince bu sefer tarçın bakırı denedim..önce saçımın rengini açtırdım tabi.. ama hiç de o kadar açık turuncu bi renk olmadı.. koyu turuncu saçı da hiç beğenmiyorum adi duruyor..hatta kınaya benziyor.. 2. denemeyi yapıcam 15 gün sonra.marketteki son 3 kutuyu kaptım. umarım bu sefer istediğim gibi olur..
eğer 2. boyamayı yapacaksanız dipleri çıkmadan yapmanızı tavsiye ederim.saçların tek renk olması ve rengin oturması için şart

merhaba hanımlar.ben koyu kızıl üzerine bu rengi kullandım böyle olmuştu işinize yarar inş..

eskiden selective in turuncusunu kullanıyordum. bikaç ay kullanıp sıkılınca koyu kahveye boyattım.. rengi özleyince bu sefer tarçın bakırı denedim..önce saçımın rengini açtırdım tabi.. ama hiç de o kadar açık turuncu bi renk olmadı.. koyu turuncu saçı da hiç beğenmiyorum adi duruyor..hatta kınaya benziyor.. 2. denemeyi yapıcam 15 gün sonra.marketteki son 3 kutuyu kaptım. umarım bu sefer istediğim gibi olur..
eğer 2. boyamayı yapacaksanız dipleri çıkmadan yapmanızı tavsiye ederim.saçların tek renk olması ve rengin oturması için şart

saçını sarıya boya. anca o zaman açılır bıraz . turuncularla boyarsan açılmaz

açını bu renge boyayanlar bi foto koysanız ltf rengi kutuda tam belli olmuyo

diplerden cıkmıs sacları bu renk acıyomu kızlar koyu kahverengıyı mesela herkes dıplerı cıkmadanmı boyadı yoksa onceden dıplerınızı actınızmı?

açıyor canım..yani benim saç rengim koyu kahve hatta kestaneye yakın ama baya turuncu olmuştu..

ben de bu renge boyadım süper oldu.ikinci kat geçicem biraz daha otursun.2-3 hafta oldu kendim boyadım evde.süper bir renk.resim becerebilirsem koyacağım kızlar.renk oturuyor bir kaç yıkamayla.herkes çok beğendi.tavsiye ederim açık tenli arkadaşlara.benim saçım kumraldı bu arada :)

arkadaşlar bende resim koymayı beceremiyorum ama avatar resmimdeki benim.saçımı ikinci yıkayışımdı...renk çok güzel kaliteli ama çabuk akıyor..arkadaşım koyu saça uyguladı sadece güneşte parlıyor saçları...benim saçım açık kumraldı üzerine çok güzel tuttu....saçlarınız uzunsa iki kutu tavsiye ederim...

işte benim böyle oldu... yaptırmadan önce kahve boyam vardı , açıcıyla açtırdım ama önce.. her ay boyamak gerkiyo

Son düzenleme:
saclarim baya uzun , kendim halledemem hem de yıpranmasın diye kuaforde yaptırıyorum her işlemi.
4 kutu boya aldım =D 2 gün sonra yine boyatıcam

ve boyattım..saçım sarıya çok yakındı ama kopkoyu oldu ve kapaktakiyle alakası yok...

elvaven hem diosunki cok güzel oldu sonra bi diosunki koyu oldu kapaktaki renkle uyuşmadı....Valla kafam karıştı doğrusu...:bbo:

Bende beyaz tenli ve yesil gözlüyüm ama sacımı siyaha boyadim malesef artık biraz sabunla akıtip actirip bu rebgi yapmayi düşünüyorum ....Ama arkadaşlar saçın zeminin ne renk olmasi lazım bu renk için?:sm_confused:

X