gebelikte bulantı

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
gunaydın kızlar hamıle oldugumu ögreneli 1 hafta olmadan mıde bulantılarım basladı ıkı gundur bısey yıyemıyorum bebege bır zararı olurmu acaba bulantısı olan arkadaslar sızın bulantılarınız nezaman basladı sızce benım cok erken deyılmı:a015:

hamile olarak 5 haftalıktık muayneye gittim 6 haftamda kusmalar bulantılar başladı ve durmuyor doktorlarım biliyor mera etme bişey olsa benim iki kuzuma olur......ilk 3 ay yediğinden beslenmiyor cnm

sagol canım bende 2 gun once dr gıttm kese gorunmuyor henuz ama ikiz olabılır dedı senın hcg degerın kac cıkmıstı

sagol canım bende 2 gun once dr gıttm kese gorunmuyor henuz ama ikiz olabılır dedı senın hcg degerın kac cıkmıstı

cnm ben tüp bebek yaptım o yüzden değeri kıyaslaman zor olur ama 5 hafatlıkken
iki ayrı kese vardı cnm yani keselerden anlaşılır

canım bulantına sea bant kullan istersen internetten araştır ben bi arkadaştan duydum kız sürekliği bilekliği takıyor çok memnun

canım bulantına sea bant kullan istersen internetten araştır ben bi arkadaştan duydum kız sürekliği bilekliği takıyor çok memnun

valla benim gibi sürekli kusan arkadaşım aldı bi işe yaramadı biz sınır dışı kusuyoruz sanırım......benim dudaklarım patlıyor burnum kanıyor ağzımdan ka geliyo ve 5 aya giriyorum düşünn allah kolaylıkversin çok zorr inş.3 ayda biter cnmm

ben bebeğim olduğunu 5.haftada öğrendim 6.haftada bulantılarım başladı canım.şimdi 11.haftadayım hala devam ediyor..gerçekten dediğin gibi hiç birşey yiyemiorum yesemde anında kusuyorum.nasıl geçicek bu günler bilmiorum.doktorum emedur werdi ama bi faydasını görmedim ben..

X