10 aylık bebeklerin gün içinde 1 kez uyuması normal mi?

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
6
43
benim oglum gün içinde 2 kez uyuyordu şimdi bu sayıyı 1 e düşürdüm böylelikle gece daha güzel uyuyor ama emin degilim az mı acaba?

Ben bilemiyorum ama sanki az gibi geldi bana, bebek hani! biz yetişkinlere bile gün arasında öğlen yapabiliyorsanız biraz kestirin diyor doktorlar.

bana kalırsa bu yaşta bebekler günde iki kere uyumalı...benim bıdıklar iki kere uyuyorlar...ancak öğle uykusunu az yapıyorlar...1 ya da 1.5 saat kadar ...kanımca az ama olsun ...

mrb. benim oğlum da 10. ayının içinde , uykusu hala düzene girmedi. sabah 10 a doğru yatıyor en fazla 2 saat uyuyor . sonrasında taa akşam 5-6 gibi yatıyor sonra tekrar kalkıyor gece 10.5 - 11 gibi yatıyor ve sabaha karşı 3.5 -4 civarı ayaktayız :KK43:(( nasıl özledim aylardır horul horul uyumayı

canım sende bi dene istersen ben oglumu 1 kez uyutmaya başladıgımdan beri hem daha ii uyuyo hemde daha neşeli oluyo

canım bebişine yetiyorsa 1 kez uyku devam et.bir bebeği en iyi annesi anlar.benim bebeğim de 10.ayını doldurdu.bazen 1 kez bazende 2 kez uyuyor.o günkü aktivitesine bağlı canım.neşeli ve sağlıklıysa bence sorun yok.

eğer ki 1 kere uyuyunca huysuzluğu olmuyorsa devam et..
benim cadılar hala 2 kez 1'er saat uyuyorlar..
yaza bende tek uykuya geçeceğim...

bildiğim kadarıyla bebekler 18 aya kadar 2 kez uyumalıymış..

Benim kızım yaşıma girecek.Günde 3 kereyi bile buluyor uykusu.Azdır 45 dakikayı geçmez ama akşam uykusu çok düzenli.En geç 20:30 da uyuyor:nazar:

benım kızm 11 aylık gunde 3 kez uyumazsa huzursuzlanıyor ama bu seferde gece 11 de uyuyor 2 saate bır ayaktayız gunduz 2 kez uyutım dıyorum cok hırcınlasıyo eee dıye sayıklıyo yavrum beklıyorum sabırla buyumesı cok ozledım sabah kadar delıksız uyumayı ama az kaldı sabırrr edıyorum canım kızım ona herseydegerr
opuyorumnanaktan

X