Merhaba arkadaşlar benim altı aylık bebeğim dün gece 11 de uyudu hala da uyuyor uyandırdım ağladı yine uyudu normal mi değil mi lütfen cevap verin

Arkadaşlar kadının da çok onuru ile oynamayalım.
Kadin 6 aylık bebeği neden dövsün bu kadar da olmaz ama.
Bebek meme reddi yaşıyormuş büyük ihtimal aç kaldı kan şekeri düştü.
Meme + mama seklinde gidin cocuk fazla aç kalmamış olur. Devamlı teşvik ede ede bebekte düzene girer.
Kan şekeri değil kan değeri düşükmüş kan ilacı verdi

Kusura bakmayın ama yazıklar olsun size. Onca saattir konuya bakıyorum ama gerekçeniz eşinizin geç gelmesi olamaz ya. Benim kızımın kirpiği düşse deliriyorum ne eş beklemesi kaç saat oldu. İnanılmaz rahatsınız. Girp girip cevap bile yazmadınız onca saat ya ağır trollsünüz ya da inanılmaz vurdumduymaz birisiniz. Gerçekten bebeğe çok üzüldüm. Lütfen birazcık kendinize çeki düzen verin. Meme reddi varsa binbir türlü yolu var beslemenin destek alın.

Kusura bakmayın ama yazıklar olsun size. Onca saattir konuya bakıyorum ama gerekçeniz eşinizin geç gelmesi olamaz ya. Benim kızımın kirpiği düşse deliriyorum ne eş beklemesi kaç saat oldu. İnanılmaz rahatsınız. Girp girip cevap bile yazmadınız onca saat ya ağır trollsünüz ya da inanılmaz vurdumduymaz birisiniz. Gerçekten bebeğe çok üzüldüm. Lütfen birazcık kendinize çeki düzen verin. Meme reddi varsa binbir türlü yolu var beslemenin destek alın

Umarım yaşadıklarımı yaşarsınız ancak o zaman anlarsınız beni ha bide çocuğumun çok ama çok şanslı olduğunu söyleyebilirim size çünkü onu çok seven annesi var
Bacım burdakinlerde senin cocugun için telâşlandilar sen gelmişsin beddua ediyorsun ne deseler di sana okdr saat uyuması normal bişi değil ortalığı yıkarım eşim geç geldi diyorsun çocuğundan ne önemli işi vardı da geç geldi

Bu anne daha once bebeginin kakasinda siyah iplik gibi seyler gordugu icin cok korkmustu (cogumuz biliriz normaldir muzdan olur). Ama simdi 19 saat uyumanin asla normal olmadigini bilmiyor. Gereginden az telaslanmis bu sefer de. Cahil oldugu belli ama herkesi korkunc anne diye yaftalamaya da gerek yok.

Verildi kabız yaptığı için ara vermiştim
Demir ilacına kendi kendine ara veremezssin. Anne sütünde demir yok dvit 3 yok bu yüzden dışardan almalı bebekler. D vitamini ve demirin temiz icerekli olanlari var eczanelere danışın. Kabız yaptıysa başka demir ilacını dene lütfen birdaha ihmal etme. İstahsizligı ve meme reddi demir eksikligindendir muhtemelen. Demir eksikliği iştahsızlık yapıyor. Herşey zincirleme ...

Umarım yaşadıklarımı yaşarsınız ancak o zaman anlarsınız beni ha bide çocuğumun çok ama çok şanslı olduğunu söyleyebilirim size çünkü onu çok seven annesi

Demir ilacına kendi kendine ara veremezssin. Anne sütünde demir yok dvit 3 yok bu yüzden dışardan almalı bebekler. D vitamini ve demirin temiz icerekli olanlari var eczanelere danışın. Kabız yaptıysa başka demir ilacını dene lütfen birdaha ihmal etme. İstahsizligı ve meme reddi demir eksikligindendir muhtemelen. Demir eksikliği iştahsızlık yapıyor. Herşey zincirleme ..

Umarım yaşadıklarımı yaşarsınız ancak o zaman anlarsınız beni ha bide çocuğumun çok ama çok şanslı olduğunu söyleyebilirim size çünkü onu çok seven annesi var
Ne kadar doğru düşünmüşüm hakkınızda, yazdıklarınız bunu doğrular nitelikte. Bedduanızla sizi baş başa bırakıyorum saf kötüsünüz. Sizin adınıza çocuğunuz için endişelendim bu yüzden kendimden özür diliyorum. Umarım o bebiş sağlıklı bir hayat sürer. Siz de oturup eşinizi beklemeye devam edebilirsiniz bundan sonraki olaylarınızda.

Arkadaşlar kadının da çok onuru ile oynamayalım.
Kadin 6 aylık bebeği neden dövsün bu kadar da olmaz ama.
Bebek meme reddi yaşıyormuş büyük ihtimal aç kaldı kan şekeri düştü.
Meme + mama seklinde gidin cocuk fazla aç kalmamış olur. Devamlı teşvik ede ede bebekte düzene girer.
Kimse kadının onuruyla oynamıyor 19 saat uyuyan bir bebek var hayatında bebek görmemiş biri bile anlar 19 saat uyuyamayacağini , hastaneye gitmiyor bari saglik ocağına kap götür, bir komşuya söyle neden yanı o kadar koca bir gün bekleniyor. Dövmemistir elbette ama kusura bakmasin kimse neler gördük maalesef iyi düşünmemek onuruyla oynamak değil.
Esim yok diyor taksiye binsin gitsin, parası mi yok, valla ambulansı çağırsa polisi çağırsa gelir.

Benim oğlumu parkta kedi cizdi tetanoz aşısı vardı ama cocuk ağlamaya başladı kaygılı bir çocuk bu konuda ben bişey olmayacağını bildiğim halde sağlık ocağıni aradim ne yapalım diye, aşıya götür dedi kanamisti bacağı, ebe arkadaşımi aradım aşı yaptır dedi, esim işte uzak aramız bişey olmaz dedi. Ama tuttum taksi çağırdım 8 aylik bebeğimle götürdüm hastaneye, bişey olmazdi belkide ama ya olursa diye götürdüm.

Ac kalmsitr sekeri düşmüştür vs diyorsunuz bu yenidoğan bir bebek değil uyandıramasak zorlansak. Baygınlık mi geçiriyor, nöbet mi geçiriyor belli değil
Kani dusukmus diyor 19 saat uyanmamasi icin depolarinin tamamen boşalması lazım.

Yani kendi kendime karar vermemeliydim doğru ama bilemedim yani kabız sorunumuz zaten vardı onu da verince daha berbat oldu bende kestim böyle olacağını bilmiyordum
Demir ilacını da d vitamini de lütfen sağlık ocağının verdiğini kullanmayın demir ilacında diş çürümesine kadar gidiyor içeriği temiz eczaneden özellikle para vererek alın…
D vitamininde ocean ya da pedia d içeriği temiz markalar

Canım her anne çocuğunu sever ama yaptığın ihmale giriyor maalesef
Hiç değilse buraya yazmak yerine doktoruna yazarsın isterse gece 3:00 olsun doktoru yatağından kaldırırsın…
Kan şekeri mş düştü atakta mı biz nerden bilebilirz burdan yorum yapmakla olmaz

Emziriyorsanız iki günde bir dut kürü yapıp limon sıkıp için demiri tavan yaptırır bu da
Hakiki dut pekmezine de limon sıkıp içebilirsiniz.

İki aydır mücadele ediyorum mama aldım biberon tutmuyor kaşıkla veriyorum evet belki annelik onuruumla oynayacak en son kişiler vardır burda
Hangi marka biberon kullanıyorsun?
O işler biraz deneme yanılma yöntemiyle oluyor ama anne memesine en yakın yumuşaklıkta üç biberon markası var türkiyede en başta kaşık biberonla başlamadıysanız direkt red yaşarsınız

X