doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım!!

bu yazıyı okurken bende yazmak istedim..
ilk hamileliğime bende yasmin kullanırken hamile kaldım..sadece saat olarak geciktirdim sanırım ve hamile kalmışım ve hamile olduğumu bilmiyorum hava değişiminden adetim gecikti diye beklerken görümcemin ısrarıyla test yapmıştı ve hamileydim dr. gittik bebeğin kalp atışları bile vardı..
yani büyük allahım nasip ettiyse her şekilde oluyor...

merhaba;

bir soru soracağım ve cavabı benım ıcın cok onemlı . doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalmış olsam ama hmile kaldığımı bilmeden hapı kullanmaya devam etmişsem bebek için zararı olur mu? yani anormal doğum felan olur mu arkadaşlar.?:KK53::KK53:

merhaba;

bir soru soracağım ve cavabı benım ıcın cok onemlı . doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalmış olsam ama hmile kaldığımı bilmeden hapı kullanmaya devam etmişsem bebek için zararı olur mu? yani anormal doğum felan olur mu arkadaşlar.?:KK53::KK53:

ben bı zararı yok dıye bılıyorum am agenede bı doktora dansımak lazım:KK34:

Konu açılmalı bayağı olmuş ama ben yeni hap kullanmaya başladım 8 ay filan olmuştur .,olmam gereken günde sadece 2 gün lekelendim bitti.. Şimdi 7 günlük aradayım ..gebelik teseti yapsam doğru sonuç verir mi ?salı günü tekrar ilaç başlamam lazım...çok kafam karıştı

Konu açılmalı bayağı olmuş ama ben yeni hap kullanmaya başladım 8 ay filan olmuştur .,olmam gereken günde sadece 2 gün lekelendim bitti.. Şimdi 7 günlük aradayım ..gebelik teseti yapsam doğru sonuç verir mi ?salı günü tekrar ilaç başlamam lazım...çok kafam karıştı
büyük ihtimalle çıkar

canım benim,benim daha bebeğim daha 5 aylık ve bende korunurken hamile kaldım.şimdi 6 haftalık.bende maddi ve manevi olarak pek hazır sayılmam ama nasıl kıyarım.sezeryanlı olduğum halde doğuacağım allahın izniyle.mutlaka vardır bunun bi hikmeti.rabbim yardımcımız olur.inş.biz kabullenmeye ve sevinmeye başladık bile.allahım yardımcın olsun canım.

evet herşey nasip.

X