avon pur blanca kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

ederimmm etmez olurmuyum süper bence gerci avonun en cok begenilen ve satılan parfümüdür ben bekarlıgımdan beri onu kulanırdım eşim beni o kokuyla tanırdı evledikten sonra 3 yıl oldu alamamıştım avon satıcısı yoktu cevremde eşim gecen ay dediki o parfümüne bitiyodum hayatım neden onu almıyorsun diye hemen avon temsilcisi oldum bana gelişi ucuz oluyor hem hemde şansıma bir pur blanca alana ikinci pur blanca + bide erkek parfumu hediyeydi yani hem ben en cokta eşim mutlu oldu süper bir koku şiddetle tavsiye ederim bide little black dress :KK66:

hem kalıcı hemde tatlı bi koku
ben sarışın oldugum ıcın hafif kokular kalıcı olabiliyor
esmersen tenine gitmeyebilir
her tene uymuyor her parfum

canım çok hafif güzel bir koku ama maalesef kalıcı değilbenneyaptımki
bence eğer illaki avondan alcaksan celebre yi tavsiye ederim çok tatlı bi çiçek kokusu:1rolleyes:

celebre nin pembesini biliyorum.güzel ama ben henüz kullanmadım.bu ay yeni katologda moru da var.sanırım yeni çıkmış.ondan sipariş ettim.bakalım güzelmi o da

pur planca nın vücud kremi ve koltuk altı ürünleri de varmış.hepsini kullandığım zaman kalıcı olabilir mi acaba

pur planca nın vücud kremi ve koltuk altı ürünleri de varmış.hepsini kullandığım zaman kalıcı olabilir mi acaba

kardeşim bu kokuyu sevdiği için kullanıyo.ama kalıcı olmadığı için oda diğer ürünleriyle birlikte yani rolon ve vücut kremiyle birliktr kullanıyo.evet o şekilde daha kalıcı olduğunu söyleyebilirim canım.yerimseniben

ayrıca avonun çiçek kokulu parfümlerinden INCANDESSENCEyi önerebilirim hem çok güzel kokusu var hemde kalıcı.

bende kullanıyorum tavsiye etmem hiç kalıcı değil,avonun başka parfümünden al,ındıncesse yanlış yazmadıysam o çok güsel onu tavsiye ederim şiddetle

evtt okusu cok gusel ben onu kokladıgımdasankı soguk bır ruzgar esıntısı gıbı bısdey hıssedıyorumm

bana kokusu kendimi özel hissettirdi,kremiyle alayım en iyisi

valla canım hoşuna gittiyse al bence çünkü her tende farklı kokuyo parfümler.
eğer kendini iyi hissettirdiysa hiç düşünme ama evet kremiyle daha kalıcı olabilir.son kampanyada b ir alana iki bedavaydı sanırım.kaçırmadıysan al derim a.s

sarışınım ve bir fıs bile kalıcı oldu bende.demekki tenime çok uygun bir parfümmüş,yeni keşfettim hemen kremiyle birlikte alıyorum

pur blancayı tavsiye ederim ilk sıkıldığında tuhaf kokar ama sonra güzelleşir :KK66:

ben şiddetle tavsiye ederimmm kremini de kullanıyorum cok gzel deo su var bende parfümünüde alcam inşş :)

ben şiddetle tavsiye ederimmm kremini de kullanıyorum cok gzel deo su var bende parfümünüde alcam inşş :)

canım vucut kremini bende kullanıyorum benim vazgeçilmezimdir erkek arkadaşımda bayılıyor kokusuna ama ben parfüm ve deodorantını hiç beğenmiyorum çok ağır kokuyo bence
özellikle deodorantı çok çok kötü benceeeeee

ben de 3 şişe kullandım güzel bir koku ama bir yerden sonra sıkıldım alma sebebim avon un island adlı tropik kokusunun piyasadan kalkmasıydı...artık kullanmıyorum...ama yumuşak bir koku tavsiye ederim tabiki...

canım vucut kremini bende kullanıyorum benim vazgeçilmezimdir erkek arkadaşımda bayılıyor kokusuna ama ben parfüm ve deodorantını hiç beğenmiyorum çok ağır kokuyo bence
özellikle deodorantı çok çok kötü benceeeeee

cnmm başta cook agır gibi kokuooo ama sonradan senin tenine göre güzelleşioo :asigim:

X