Tüp Bebek Merkezleri Ankalife Tüp Bebek Merkezi hakkında

• Konu Sahibi doktorcum76
  • Başlangıç Tarihi
D

doktorcum76

Ziyaretçi
Ankalife Tüp Bebek Merkezi hakkında bilginiz ver mı? Arkadaşlar yeni tedaviye başlıyorum ve Kişiye özel tüp bebek kavramı çok ilgimi çekti. Sizinde bilginiz varmı? Gidip orada denem yapan varmı?

Arkadaşlar neden buradan cevap vermiyorsunuz? hiç mi giden yok bu merkeze??

Arkadaşlar neden buradan cevap vermiyorsunuz? hiç mi giden yok bu merkeze??
kaçıncı tüp bebek girişiminiz?....bence iyice araştırın,,,bu sitede az buçuk fikir sahibi olursunuz,,,,acele karar verme kardeşim istisnalar kaideyi bozmaz ama kesinlikle ticari bir sektör haline gelmiş,,,,,,herhangi bir merkez e gittiğiniz zaman hasta olarak değil de yürüyen BANKNOT olarak görülüyosunuz ,,,,,,,sevgiler

hayatım zaten kişiye özel yapmak zorundalar,,,,senin alacağın ilaç miktarı ile benim alacağım miktar aynı olamaz zaten,,,,,hepimiz bir tornadan çıkma değiliz,,,,,farklı farklı anotomimiz var,,,,,,,,bunu unutma

Moneta çok teşkkür ederim söylediklerin için gerçekten sitede çok geziyorum ve okuyorum ama biliyormusun bu sitede karşılaştığım bir şey tüp bebek merkezleri çalışnlarıda bu forumlara hasta olarak katılıyorlar ve bizi yönlendiriyorlar ve gerçekten artık merkezler hastayı para olarak görmeye başlkamışlar. Bu sitede yer alan bir merkezden benim aradılar, ve rastgele aradıkk dediler ve benim burada özel mesaj gönderdiğim bir arkadaşım ile yaptığımız konuşmaları anlattılar bana yani o merkezde çalışna bir kişi hasta olarak girip hastaları kendi merkezine gönderiyor, ya lanet olsun bu insanlar bizi bu şekilde sömnürenlere. Ben ankarada bir merkez arıyorum, 3 kez aşılma yaptırdım, 28 yaşındayım ve artık tüp bebek yaptırmak istiyorum..

Moneta çok teşkkür ederim söylediklerin için gerçekten sitede çok geziyorum ve okuyorum ama biliyormusun bu sitede karşılaştığım bir şey tüp bebek merkezleri çalışnlarıda bu forumlara hasta olarak katılıyorlar ve bizi yönlendiriyorlar ve gerçekten artık merkezler hastayı para olarak görmeye başlkamışlar. Bu sitede yer alan bir merkezden benim aradılar, ve rastgele aradıkk dediler ve benim burada özel mesaj gönderdiğim bir arkadaşım ile yaptığımız konuşmaları anlattılar bana yani o merkezde çalışna bir kişi hasta olarak girip hastaları kendi merkezine gönderiyor, ya lanet olsun bu insanlar bizi bu şekilde sömnürenlere. Ben ankarada bir merkez arıyorum, 3 kez aşılma yaptırdım, 28 yaşındayım ve artık tüp bebek yaptırmak istiyorum..

daha evvel nerelere gittin?bazıları zaten çok şüphe uyandırıyor,aklıma geldi benimde,,,,ama kafamı içi boş değil,,,,,,,,,,ani hareket etmemek lazım

Moneta, ben daha önce bir çok merkez ile görüştüm, ankarada yaşadığım için ankardaki tüm merkezler ile görüştüm şistanbul ilede görüştüm bu arada antalya ve izmir ile birde bursada bir kaç merkez iile telefon ile görüştüm öğrenmek istediğin merkez varmı hemen bilgi verebilirm çünkü hepsiile konuşmamaı not ettim ve eşim ile paylaştım...

Moneta, ben daha önce bir çok merkez ile görüştüm, ankarada yaşadığım için ankardaki tüm merkezler ile görüştüm şistanbul ilede görüştüm bu arada antalya ve izmir ile birde bursada bir kaç merkez iile telefon ile görüştüm öğrenmek istediğin merkez varmı hemen bilgi verebilirm çünkü hepsiile konuşmamaı not ettim ve eşim ile paylaştım...
teşk ederim emin ol ben de bir o kadar araştırdım,,,SONUÇÇÇÇ İSTANBUL!........sevgiler canım allah hayırlı etsin inş

arkadaşlar bu merkez ile iligili bilgi arıyorum??

Evet arkadaşlar ankalife tüpbebek merkezinde tedavi olan arkadaşlar paylaşırsa seviniriz

anlaşılan o ki bende merkezleri araştırıyım diye bakarken
kimse buraya gitmemiş

Arkadaşlar ben gittim ankalife tüp bebek merkezine başka yerlere de gitmiştim ama ankalife çalışanları işlerini gerçekten ciddiye alıyorlar... Tedavi süresince öncesinde sonrasında inanılmaz bir ilgi mükemmel bir ekip harika bir tedavi planlaması ve yaklaşık altı aylık hamileyim...

Sürekli etkinlikler, psikolojik destek, gezi programları, seramik çalışmaları ..... Tatile gitsem ancak bu kadar iyi vakit geçirirdim. Allah herkese nasip etsin...:emir_bebek:

tam tersi ben de o kadar ilgisiz boşvermiş bi personel başka merkezde görmedim...ilgi sıfır. sürekli bekletiyorlar. üstelik randevulu gitmemize rağmen doktor bey dışardaki işlerini yapmaya gitmiş:KK43:(

senihaak umarım bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.. sana şans getirmesine sevindim o merkezin..

Arkadaşlar ben gittim ankalife tüp bebek merkezine başka yerlere de gitmiştim ama ankalife çalışanları işlerini gerçekten ciddiye alıyorlar... Tedavi süresince öncesinde sonrasında inanılmaz bir ilgi mükemmel bir ekip harika bir tedavi planlaması ve yaklaşık altı aylık hamileyim...

Sürekli etkinlikler, psikolojik destek, gezi programları, seramik çalışmaları ..... Tatile gitsem ancak bu kadar iyi vakit geçirirdim. Allah herkese nasip etsin...:emir_bebek:

maşallah allah sana bağışlasın yavrunu sanırım sende sabırlı birisin zira bende esilamısra arkadaşıma katılıyorum, o merkez sabır istiyor, bende de o yok delikafadulden

arkadaşım ben gittim...
ben orda yanlış tedavi gördüm seni endişelendirmek ve aklını karıştırmak istemem ama yaşadıklarımı ve gördüklerimi anlatabilirim istersen...kişiye özel tedavi oluyor zaten,ilk baştan çok iyi davranıyorlar tedaviye başlaynca fazla umursamıyorlar ben 20 günlük tadavi gördüm ve olumsuz sonuç aldık (Allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın) o testi beklemek çook kötü olumsuz haber alıp eşine nasıl söyliceni bilememek...ben Allah izin verirse alman hastanesine gidecm bahara inş.bilgisi olan yazarsa sevinirim...

eğer doğruysa Allah sana bağışlasın bebeğini uzun ömürler versin yazını okumamıştım bende gitim tedaviye başlarken çokda bilgim yoktu ve saflığımdan yararlandılar diyebilirim çok kötü tedavi gördüm o kadar övmüşsün kii...! şaşırdım hiç ilgilenmiyorlar ekipleri iğrenç hele elif ve zehra hanıma dicek yok piskolajik tedavi tamam ama gezi,seramik hiç görmedim ve insanı çok bekletiyorlar dedikleri saatde muaneye almıyorlar ve o yüzünden ilaç saatlerim çok karışmıştı...gonal iğnesini kullanmaya başladıktan sonra benden 2 defa kan aldılar ve muaneden sonra herşy normal eve gidebilirsiniz aynı tozda vurabilirsinz diyorlardı(iğnemi kendim vuruyordum göbekten)normalde gonal iğnesi 2 günde 1 kan alınıyormuş kan değerlerine göre tozajı belirliyorlarmış araştırmalarım sonucu öğrendim ne komikki başka hastaneden..ve tedavimin 17. gününde çok hasta oldum yürüyemez hala geldim ve durmadan kusuyordm hastaneye gittik ve tansel beye danıştık bana fazla hormon verdiklerini damarlarımdan sızmaya başladığını söyledi daha sonra cihangir beyde beni muane etmek istedi bana hızlandırılmış tedavi uyguladığını söyledi gonal iğnesini kesti lucrine devam etmemi eğilip doğrulmicamı vs..ve transfer zamanı emriyolog kağıtlarla yanıma gelip yumurtalarının birden geliştiğini ve kaliteli yumurta alamadıklarını bu yüzdende bana kaliteli yumurta verilimiceni söyledi vs...vss...şimdi sana soruyorum?senin hastanede tanıdığın veya aracı olan kişimi vardı bu kadar senin memnun kalıp öğdüğüne göre...

ankalife kimse gitmesin benden tavsiye iyice araştırsınlar tedaviyi iyi takip etmiyorlar baştan sağma yapıyorlar hepsi paragöz hepsiii,insanları duygularıyla bu kadar oynamak kolay mı?

X