Oğluşumun İsmi ?

Oglusumun ismi..?

• Kuzey

OY: 22 29,7%
  • Aras

OY: 25 33,8%
  • Ata

OY: 15 20,3%
  • Ulas

OY: 12 16,2%

• Ankete Katılan
    74
  • Anket Kapalı .

bigboss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
10
0
45
Herkese merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim..Kismetse martin basi gibi bi oglusum olacak ama hala isimde karar kilabilmis degiliz.Anketime katilip sizde görüslerinizi yazarsaniz cok faydali olacak bizim icin..Dört isim üzerinde kararsisiz bunkar:

Kuzey
Aras
Ata
Ulas

Simdiden herkese tesekkürler..
yerimseniben

kuzeyi oyladım ama ata da güzel bi isim
Allah'ım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

kuzey ve ata çok güzel....rabbim sağlıkla kucaklamayı nasib etsin inşallah... bende oyumu kuzeyden yana kullandım..

öncelikle allah analı babalı büyütmek nasib etsin evladını.herşeyden önce sağlıklı olması dileğiyle canım.benimde bir kızım var şuan 1 yaşında.isim olarak ben ulaş ı tercih ettim digerleri genelde var.ama yinede son karar senin.allah kurtarsın...

Canım allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin.Aras güzel..
Alternatif isim düşürsen derin ve yağız

Canlarim,oy kullananlara coookkkkkk tesekür ediyorum.Allah hepimize hayirli ve saglikli evlatlar nasip etsin :emir_bebek:

kuzey i tıkladım
allah kucağına almayıda nasip etsin canım darısı bizlere
ismiyle yaşasın bebişin

Ben Ata'dan yana oy kullandım ama Kuzey de hoş bir isim. Ama ben Aras düşünmezdim. Bana ilk çağrıştırdığı "kargo" oluyor :)

canim Allah hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin oglunu, ben senin sectigin isimlerden kuzeye oy verdim............

bence aras canım çok karizmatik geldi bana benimde oğlum olcak aras ismini yazdım bi kenara:))

X