Göz Makyajı Kızlarr kirpiklerini kesipte uzatann varmııı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende bi arkdasıma uyup 14 yasında kesmıstım kırpıklerımı oyle bır kesmısımkı gozlerımı kapattıgımda kırpıklerım gozlerıme batuyordu.tekrar eskı halıne donmesıde 1 seneyı aldı.bır daha asla kesmem...

ben kesiyorum ama uzatmak için değil..kirpiklerim çok uzun rimel sürünce gözlüğümün camına değiyor ve ben gözümü açıp kapatamıyorum..her ay keserim düzenli :))
bana güvenip kesmeyin herkeste aynı sonuç olmaz tabiki....

Ben kucukken ogretmenimden duymustum kizinin kirpikleri cok uzundu kaslarina degiyordu :) kesiyormus cok uzuyor diye taa o yasta kirpiklere merakliymisim demekki bende eve gidince kestim kokune kadar mafoldumben allah belami versin sonra zar zor uzadi simdide cok uzun degiller ama idare eder yani bence kesmeyin cocuk yasta uzar genclik caginda uzamaz:1no2:

ARKADAŞLAR BİRDE BÖYLE DENEYİN!!!
1 bardak suyu kaynatın.
1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından biraz az) ekleyip karıştırın.
Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın.
Karışımı soğutup 15 gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün.Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.

valla bende kestim.uzadı ama bi fark yok ben daha uzun olur belki diye kesmiştim ama nerdeeee.kirpiklerim eskisi gibi.bide o uzayıncaya kadar çirkin çirkin durmasıda cabası yani

ilk okul 1 e giderken(ne zorum vardı bilmiyorum:))
kirpiklerimi ve kaşlarımı kestim
kirpiklerim uzun ve gür
kaşlarım dökülmeye başladı çok gürlerdi
hatta ortadan birleşince ortaokulda kaş aldırmaya başlamıştım
hamilelikte kaşlarım döküldü

sevgili hanımlar bu kadar uğraşa ne gerek var rimelin içine badem yağı hint yağı koyun onunla birlikte hergün sürün kirpiklere göze kaçırmadan bu kirpiklerinizi kalınlaştırıp güreltecek daha uzunmuş gibi görünecek öpüyorum sizleri

hım bende uçlarından kesmiştim belli olmucak şekilde ama daha güzel oldu ve kalın durdu en önemliside

kızlar bence bu riske hiç girmeyinn
benm kirpiklerimde çok uzun . . hatta daha da uzun olmasını isterim . .

ama kısa kirpikliler içinde söliceğim tek şeyy rimeller ne güne duruyorr
sakın böyle bişey yapmayınn pişman olursunz

ama iş işten geçmiş olur . .

hahay!!! benim annem kesmiş genç kızkene. şimdi kiprikleri çok uzun değil ama dik dik rimelle mümkün değil kıvrılmıyor . sakın denemeyin derim canlar:)):eek:lmaz:

kestim ben değişen bi şey olmadı.uzayana kadar aynalardan nefret ettim.çünkü kiprik ve kaş kadını güzel göstern en önemli unsur bence deneme

ben kirpiklerimi zamanında kestim yani duyunca denemeye kalktım çok uzun diye uzuyo evet ama ucundan kesin sadece fazla oldumu çok kötü bi görüntü oluyo ben hep yaptım uzuyo 1 ayda

kesmeyin arkadaşlar yaa kaş yaparken göz çıkarmayın bırakın kirpiklerinizi rahat doğal yöntemlerle büyütün...badem yağı susam yağı vs...

aman kardeş öle bir hata yapma ben yaptım ablamla uzadığı falan yok evdeki bulgurdan oluyorsun kipriklerinim yarısı gitti valla ablamında aynı ..aman deyim bacım...

uzun kiprik rimel sür durmadan ben öğle yapıyorum .yada takma al ben alıcam bakalım alınca yazarım sana ama sakın kesme

bencede kesmeyin ben kestim aralarda kesmediklerim kalmış onlar uzun uzun duruyor kestiklerimde hiçbir gelişme yok bir oldu galiba keseli.susam ve bademyağı sürecem bakalım faydası olcakmı

ben 15 yasimda kestim bisey olmadi ayni kaldi eziyetten baska bisi degil tavsiye olunmaz
oda kardeim gözünden amaliyat olacakti dr. ksesti kirpigini daha sonra bir uzadi pir uzadi bende denedim bende öyle sonuc vermedi kardesim 3 yasindaydi fakat kizimin bir kirpii var msh rimel sürmeden uzun ve kivircik hic birseye ihtiyaci yok tatlimin

X