beylikdüzünde hamile veya anne olmak

canimkardesim

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
212
0
selam arkadaşlar! siteyi dolaşırken beylikdüzünde oturan bi sürü hamile arkadaş olduğunu farkettim..Hamile veya anne hanımlar biribirimize hastane, doktor, alışveriş merkezi, tavsiyeleri ve önerileri için buradan görüşmeye ne dersiniz! hepimiz için kolaylık olacağını düşünüyorum umarım sizlerde öyle düşünüryorsunuzdurhihoyyythihoyyyt

Slm arkadaslar bende beylıkduzunde oturuyorum bırbırımıze bu konularda yardımcı olma fıkrı bencede cok hos.ben 26haftalık hamıleyım hadı beylıkduzunde oturan arkadaslar yazılarınızı beklıyorum...bu konuya el atalım:)

slm arkadaşlar bende beylikdüzündeyim benim sorum nisan 29 son adet tarihim hesaplayarak yumurtlama gününü eşimle ilişkiye girdik ve 1 hafta sonra yani 15 mayısta şiddetli bir mide ağrısı ve kusma yaşadım aklıma hiç gebe kaldığım gelmedi tabi ama 10 gündür bişeyler oluyor bana 2 3 gün kadar mide ağrısı ve bulantısı çektim tam kurtuldum derken baş ağrısı ateş halsizlik uykusuzluk sinirlilik bel sırt ağrısı başladı bide bunlar yetmiyormuş gibi son 2 3 gündür sol kasığımda inceden inceye iğne batması gibi şeyler hissediyorum bacağımada vuruyor sonra iştahım çok açıldı gaz problemim var kabız oldum alt karnım şiş ve en önemlisi gögüslerim şişti çok sızlıyor gece uyutmuyor bile acaba ben de hamile olabilirmiyim ne dersiniz bu belirtiler için.

ben kontorle taaa silivriye gidiyorum doktorum eşimin arkadası uzak ama degiyo

cok guzel ıncelıyo ıstedıgım kadar bakıyorum bebegımekaydirigubbakcemile3

ben kontorle taaa silivriye gidiyorum doktorum eşimin arkadası uzak ama degiyo

cok guzel ıncelıyo ıstedıgım kadar bakıyorum bebegımekaydirigubbakcemile3

Cnm bende silivride yaşıyorum kime gidiyosun burda?İşin tuhafı bende kontrole karşı tarafa bağdat caddesine gidiyorum silivride iyi bir dr bulamadım...

kıslar ben de beykentte oturuyorum. ben buradan kalkıp taaaa memoriale gidiyorum. allahtan araba var da eşim götürüyor beni. ben çevrede güvenilir bi hastane bulamadım. tüp bebek tedavisi sonucu hamile kaldım. transferden sonra kullandığım progynex iğneleri bile düzgünce vuracak bi yer yok. gitmediğim hastane kalmadı çevrede. medicana,medilife, kolan, acıbadem vs. hiçbiyer beni memnun etmedi. mecburum güvendiğim yere gitmeye. vazgeçmeyi de düşünmüyorum. şu an 8+5 im. ikizlerime hamileyim. allahım inşalllah sonuna kadar sağlıcakla ve kolayca gelmemizi nasip eder...

kızlar ben o kadar açılmak istemiyorum doğrusu..hem çalışıyorum hemde o kadar uzağa gitmek için arabamız yok.:KK43: beylikdüzü civarında adam akıllı yer ve dokt. yok mu ya..

Merhaba,
Ben de beykennteyim.. buradaki kolan hastanesine gidiyorum, servet hanıma.. ama halan net değilim.. arıştırıyorum alternatif olur mu diye.. bu arada bir iki arkadaş avcılar medicana daki onur beyi tavsiye etti..
bu arada 30 haftalığım ve artık karar vermek zorundayım :KK43:

arkadaslar ben beylıkduzunde oturuyorum...kızım var bı tane temmuz annesıyım bır yasına gırecek yarın..bende buralarda doktor bulamadımmm..ama yengem avcılar medıcanada dogum yaptı bır ay olacak..cok memnun kaldı herseyınden..

selam bende büyükçekmede oturuyorum ama hastne olarak medicana bahçelievlere gidiom ama eltim beylikdüzü medicanada selamn laçin e gidio çok memnun.
bu arada beylikdüzündeki avm lerden birine bebe marketi açılmış die duydum bilgisi olan var mı kızlar?

tuluklum yengem avcılar medıcanada onur başeğmeze sezeryan yaptırdı iyi bir doktor hastanede cok iyiydi o daha yenidoğum yaptı...bende daha önce çalıştığım hastanede doğum yaptım batı bahat hospıtal vedat aydın

medicana avcılarda muayene ücreti ssklıya 12 ytl diye biliyorum.normal doğumda 450 ytl civarı bişeymiş. gelecek hafta arası ben medicanaya gidicem, daha detaylı bilgiler alıp sizlerle paylaşırım o zaman

evet o cıvarlarda bıseymıs muayenesı...bırde doğum yaptıktan sonra cıkarttıkları oda superdı kızlar bes yıldızlı otel gıbıydı bayıldım vaalaa

X