kan sulandırıcı iğne kullananlar doğum şekli hakkında..

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
bugün kan sulandırıcı iğne kullanan bir hamilenin kan kaybı sonrası beyin kanaması geçirerek öldüğünü okudum gazetede..normal doğum yapmış..
kan sulandırıcı arkadaşlşar cuma günü doktoruma gidicemde öncesinde bilgi toplamak istedim..
doğum şekli farkediyormu?

bugün kan sulandırıcı iğne kullanan bir hamilenin kan kaybı sonrası beyin kanaması geçirerek öldüğünü okudum gazetede..normal doğum yapmış..
kan sulandırıcı arkadaşlşar cuma günü doktoruma gidicemde öncesinde bilgi toplamak istedim..

canım ben hem iğne hemde asprin kullanıyorum daha önce heparin iğneleriyle ilgili çok fazla olumsuz yazılar okudum hatta bazı ülkelerde de yasaklanmış diye biliyorum ama hayat kurtardığıda bilinen bir gerçek çoğu ilaçların negatif yönleri var bana her gittiğim doktor sezeryanı tavsiye ediyor en mantıklısıda bu bence çünki normal doğumda kanama daha fazla oluyor zaten o durumda ıkınmakta doğru olmaya bilir,ilk doğum olacaklar içinde bebeğide anneyide riske atmamak en mantıklısı hakkımızda en iyisi en hayırlısı olsun bizlarde bebeklerimizde sağlıkla kurtulalım inşallah.

BÖYLE Bİ
R DURUM VARSA Kİ BENCE VARDIR.ÇÜNKÜ NORMAL DOĞUMDA KANAMA ÇOK OLUYORMUŞ BENCE BOŞVER NORMAL DOĞUMU SEZERYAN OL.:CüvCüv:

bende doktoruma gazeteyi götürüp beni bu konuda ikna etmesini isticem..
çok güveniyorum doktoruma ama ısrarla normal doğum derse bırakıp başka bir doktora bile gitmeyi düşünüyorum..

yaaa korktum şimcik ben ilk defa duydum bende iğne oluyorum ama 3ay dedi doktorum sonra sadece aspirin alcam.bende bi sorayım doktoruma.

merhaba kızlar bende 4 aylık hamileyim bende clexane 0,4 lük iğne kullanıyorum.. doğumu doktorumla konuştum ben bana şöyle dedi (beni korkutmak istemedi sanırım)
normal doğumu pek önermiyoruz biraz riskli durumlar olabiliyor dedi kendini sezeryana hazırla dedi,
sanırım evet bizim gibilere sezeryan en mantıklısı kızlar napalım hem kendimizin hemde bebeğimizin sağlığı için,ne olacakki sezeryan doğm yaparız bizde...içinizi ferah tutun,nedense hiç korkmuyorum doğumdan sanki herşey yolunda gidecek bebeğimi kucapıma alacakmışım gibi
allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin

bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum.ilk doğum normal oldu.bacağımda damar tıkandı.şimdi ikinciye hamileyim 4 sene geçti aradan.7. ayımdayım.normal doğum dedi doktorum ama karar veremedim.çok korkuyorum.:teselli:

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin kafayı yicem.Daha önce bir düşüğüm var.Yaptığımız tahlillerde sınıra yakın çıkmıştı değerler.Hibor 3500 -0,2mg ile 33 haftma kadar geldim.Yalnız doktorum artık bırakmam gerektiğini söyledi,güvenemedim başka doktora da gittim o da aynı şekilde söyledi.Şimdi çok korkuyorum... bunun için ben yine de 1gün iğneyi yapıyorum bir gün yapmıyorum.Bana bir akıl verin iğne bırakılır mı? Bu şekilde bırakanlar var mı?

X