Tek Yumurtalık ile Hamilelik

Karam35London

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
192
0
52
:ecrin_bebek:Kızlar merhaba,
geçen yıl sol yumurtalığım alında kis vardı ve yumurtalığım ile birlikte alındı.
Tüm değerlerim normal.Dr.um doğurmaman için bir sebep yok diyor ve 3-4 aydır tekrar çocuk düşünüyorum.Tek yumurtalık ile hamile kalan var mı ?
Ya da çevrenizde yaşayan var mı ?

Dertler paylaşıldıkça hafiflermiş,

" Kadın olmak zor zanaat vesselam " kaydirigubbakcemile3

Sevgilerimle..

ben tek yumurtalıkla olmuşum canım ve kardeşlerimde. biraz zor olmuş beni 5 sene beklemişler ama yinede olmuşum. Allahın izniyle sende inşallah kısa zamanda bebişine kavuşursun.

ben tek yumurtalıkla olmuşum canım ve kardeşlerimde. biraz zor olmuş beni 5 sene beklemişler ama yinede olmuşum. Allahın izniyle sende inşallah kısa zamanda bebişine kavuşursun.

Sağol canım benim çok tşk.ler...Rabbim tüm isteyenlerin umutlarını ve kucaklarını boş bırakmasın...

canim benim yumurtaligim var ama tupum yok. ayni sey. yumurtlasan bile tup olmadigi icin sperm ve yumurta karsilasamiyor ve dollenme olmuyor. o sebeple sadece diger tarafimin yumurtlamasini bekledik. tupum alindiktan 4 ay sonra hamile kaldim sukurler olsun. Yani canim kimi herseyi tam oldugu halde senelerce bekliyor. kimisi de tek tuple, tum olumsuzluklara ragmen hamile kaliyor. nasip meselesi. boool dua et. ben cok dua etmistim.

benim de tek yumurtalık ile gerçekleşti gebeliklerim. over kist rüptürü nedeniyle alınmıştı sol yumurtalığım. sağ yumurtalığımla 2 gebelik yaşadım. ilki evlendikten 6 ay sonra 7 haftalıkken düştü ama ikincisini Allah nasip ederse 1 ay içinde bekliyoruz. doktorlara bazen bekleyin dedikleri için kızıyoruz ama kimi zaman da haklı çıkıyorlar. gittiğim 3 doktorda bekle daha zamanı var gebe kalırsın demelerine rağmen ben bir tüp bebek uzmanına da danıştım. işlemlerin başlatılması için regl olmayı beklerken o ay gebe olduğumu öğrendim. (ilk düşükten tam 1 yıl sonra)

X