zevk suyunan hamıle kalınırmı?

umutsuz valla o zaman helal olsun ne diyeyim benim amcamın iki eşleride 20 yıldır böyle korunuyolarda yani

canım rahatlamana sevindim benim için dua edermisin çarşamba günü kan testi yaptıracamda 7 yıldır artık anne olmak evde minik bacakların koşuşturmasını duymak istiyorum özledim artık onu

canım senın ıcın dua edıcem soz ınsallah mutlu haberını alırız ama bılıyomusun benım ıcımden bı ses hamıle oldugunu soyluyor ınsallah yanılmıyorumdur canım mutllaka yaz bana haber ver

umutsuz valla o zaman helal olsun ne diyeyim benim amcamın iki eşleride 20 yıldır böyle korunuyolarda yani

ya aslında bu bı korunma yontem sayılmaz tabı guven olmadıgı ıcın bende o kadar korkuyordum zaten bızım ıhmalkarlıgımızdan oldu o bıraz her dısarı cıktıgımızda almayı unuttuk şu melem seyi:roflol:

tatlım teşekkür ederim inşallah allah seni nasıl rahatlatdıysa bende hamile olduğumu öğrendiğim zaman rahatlıyacam eğer değilse çok yıkılacam tatlım 7 yıldır bekliyorum artık gelsin ne olur çarşamba haber vericem size elim ayağım titriyo valla offff

evet o şekilde de hamile kalınabiliyor çünkü azda olsa içinde sperm barındırıyo...

bnmde yeğenm bu şekilde hamile kaldı ...korunduğu için herşeyden emindi günü geçmişti öylesine test almıştı ama güle oynaya içi rahat yaptığı test pozitif çıktı !!!şuanda 1 yaşında bi oğlu var bencede olabiliyor imkansız diyemem çünkü canlı örneğini gördüm !! ihtimal çok çok düşük olsada imkansız değil

canım ben kalınabilir diye biliyorum düşük bir ihtimalde olsa ...allah verecek olduktan sonra sebep olabilir herşey...yinede ihmal etme hemen test yaptır günün geçince canım

canım ben 2 yıl geri çekmeyle korundum bişeyolmadı. çok kolay değil ama yinede şans belli olmaz bu işler. ssonuçta o zevk suyunda da sperm kaçabilir. ama yumurtlama döneminmi falan bunlarda önemli eğer öyle şüphen olursa bir daha ertesi gün hapı iç 48 saat içinde içmen lazım eczanelerde ertesi gün hapı diye satılır. en azından acaba mı dan kurtulursunnn

yaa canım öyle saçma şey olurmu zevk suyunda hareketlilik yokturki allah aşkına sperm bile erkeklerde 100 de100 çıkmazken valla eşime sordum şimdi öldü gülmekten ben diyo bunca yıldır doktorum böyle şey duymadım diyo korkmana gerek yok bence

merhabalar ben nişanlımla hemen hemen hergün birlikte oluyoruz genelde koruma yoluyla ilişkiye giriyoruz 1 sene sonra evlenicez ama şimdi bebek istemiyoruz size sorum bugun korumasız ilişkiye girdik partnerim içime boşalmadı yanlız zevk suyundan korkuyorum 1,5 hafta önce adet oldum bunnda hamile kalabilirmiyim sevglilerimle :çok üzgünüm:

arkadaşlar merhaba bnde geri çekilme yöntemını kullandım 3 gun ust uste ılıskıye gırdık ama hep dışarıya boşaldı bnm esımde yanımda dıııl ne yaparım bn hamiş olursam bıterım 1 tane bebeğimö var zaten ne ıolur bana moral verın arkadaşalr

arkadaşlar merhaba bnde geri çekilme yöntemını kullandım 3 gun ust uste ılıskıye gırdık ama hep dışarıya boşaldı bnm esımde yanımda dıııl ne yaparım bn hamiş olursam bıterım 1 tane bebeğimö var zaten ne ıolur bana moral verın arkadaşalr

canım çok çok düşükte olsa bu mümkünmüş,ama sonuçta yüzde 2 lik bi ihtimali düşünüp üzüleceğine yüzde 98 hamile olmadığını düşünüp rahatla bence:lepi:

canım zevk suyunda cok dusuk ıhtımal olsada hamıle kalındıgını bılıyorum cunku zevk suyundada spermler ola bılıyo bence adetını bekle test yap her ıhtımale karsı

meraba canım.seni endişelendirmek istemem ama benim teyzem dikkat ettikleri halde zev suyu ile hamile kalmış.bazen sperm olabiliyormuş.allah gönlüne göre versin herşeyi:Saruboceq:

banada çok düşük gibi gelıyo ama işte ne yapıcan sureklı dusunmekten bıde psiklojık bıde öle dıyo çoğu mıllet normalde kalamazken bız zevk suyundan kalıyoruz ya çok komiğime gıdıyo:kedi::nazar:

aylincim az da olsa ihtimal var regl günn geldimi bi test al yada kan testi yaptr hyrlısı neyse o olur cnm üzme kendini sen

Sürtünmeyle hamile kalınacağını bilmiyordum akannehir

Son düzenleyen: Moderatör:
X