60 milyar kredi kullanarak ev almak istiyorum

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
37
arkadaşlar merhaba evimiz kira 650 ytl bikaç ay sonra 700 olucak bizde eşim ve ailemle düşündükki bu kriz zamanı ev aldık aldık bidah aalamayız aileminde desteğiyle 60 milyar krediye ihtiyacımız var sizce nasıl olur bankacı arkdaşlar yardımlarınızı bekliyorum aylık ödeme tutarımız 800-850-900 olsun istiyoruz bu mümkünmü cevapalr için şimdiden teşekkürler

şu an ev fiyatları düşük ama kredi faizleri çok yüksek..
ev almak için doğru zaman ama kredi çekmek için yanlış..
hayırlısı olsun hakkınızda.

şu an ev fiyatları düşük ama kredi faizleri çok yüksek..
Ev almak için doğru zaman ama kredi çekmek için yanlış..
Hayırlısı olsun hakkınızda.

katılmıyorum aslında tam zamanı. Kredi oranları oldukça düşük.
Garanti bankası 60 ay %41 oranında. Geçen aylarda çok daha fazlaydı

cnm bankacı değilim ama kuzenimde aynı şekilde sizin gibi kredi aldı ödeyene kadar çok zorlandı bunaldı ben pek tavsiye etmicem o yüzden bu kadar çok kredi çekmenizi

canım bankaların internet sitelerinde bunun tahmini hesaplaması var.istediğin miktarın,taksit sayısının,aylık ödeme tutarının ne kadara denk geldiğini hesaplayabilirsin en azından kafanda bir şeyler oturmuş olur.ama bu hep terazi dengeli gider zaten yani kredi tutarı arttığında ev fiyatları düşmüştür ev fiyatları yüksediğinde krediler artmıştır.o nedenle imkan yaratabiliyorsan kira vermek yerine ev sahibi olman daha mantıklı olur illaki bir süre sıkıntı çekersin ama sonuç güzel olur inşallah.Allah gönlüne göre versin ablacm :)

uzun zaman bu taksitler için hayatınızı kısıtlayacaksınız,banka faizleri yüzünden ev reel ederinin çok üzerinde mal olacak size,
kredi işi zordur heleki böyle faiz oranlarının çalkantılı olduğu bir ülkede kriz kredi için değil nakitiniz varsa onu değerlendirmek için fırsat yaratır.ben tavsiye etmiyorum,hakkınızda hayırllısı.

canım bende seninle aynısını düşündüm. ama burda fiyatlar dudak ucuklatıyo yinede alamadık. evet borçlu olmak zor ama borçlanmadanda olmuyo işte.hayırlısı çok sıkıntıya gireceksen zaten alamazsın imkanın var asla zorlanmayacaksan al en güzeli derim.

X