Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

Progestan kullanan var mı aranızda 6 haftalık hamileyim doktorum gece yatmadan önce vajinadan 2 adet dedi soru şu ki sabah lavaboya kalktığım zaman ilacın yarısı lavaboda oluyor tam olarak erimiyor bu normal mi acaba
Ben kullaniorum canim ama agizdan aliyorum. Kanaman felan mi var. Bebegmdi gördun mu ultrasonda

Progestan kullanan var mı aranızda 6 haftalık hamileyim doktorum gece yatmadan önce vajinadan 2 adet dedi soru şu ki sabah lavaboya kalktığım zaman ilacın yarısı lavaboda oluyor tam olarak erimiyor bu normal mi acaba

Progestan jelı dıyosunuz sanırım bnde kullanıyorum sabah bır aksam. Bır kullanıyorm ben. Tup bebek bızımkı o yuZden 3 aya kadr kullanlcak sanırım. Benımkıde topak yopak gelıyo peceteye nrmall sanırım canım. Fazlasnı atıyo vucut. Prsembe kontole gtcem sorarm yınede untmazsam aklmda

Progestan jelı dıyosunuz sanırım bnde kullanıyorum sabah bır aksam. Bır kullanıyorm ben. Tup bebek bızımkı o yuZden 3 aya kadr kullanlcak sanırım. Benımkıde topak yopak gelıyo peceteye nrmall sanırım canım. Fazlasnı atıyo vucut. Prsembe kontole gtcem sorarm yınede untmazsam aklmda
O zaman normal demek ki tam erimiyorda

Aynen öyle oluyor idrar yaparken düşüyor parçaları dimi

Ewet peceteyede gelıyor ama o jelın kulandgmz hali degl nrmalde krem gbı kullanrken ama gerı gelen kısmı daha topak topak bısey. Yanı mtlaka bı faydası olp fazlası dısarı atılıyodur

10 haftalık hamileyim uyurken çok dönüyorum belki yüz defa sağıma soluma dönüyorum.Uykumdada çok gerneşiyorum sürekli oluyo uyurken engelleyemiyorum kendimi bunun bi zararı var mı internetten okudum bazen zararı Yok yazısı okudum bazende zararı var yazısını.Doktor randövümede var daha .

10 haftalık hamileyim uyurken çok dönüyorum belki yüz defa sağıma soluma dönüyorum.Uykumdada çok gerneşiyorum sürekli oluyo uyurken engelleyemiyorum kendimi bunun bi zararı var mı internetten okudum bazen zararı Yok yazısı okudum bazende zararı var yazısını.Doktor randövümede var daha .
hiç bi zararı yok canım ben sadece yüzüstü uyuyabiliyorum doktoruma söylemiştim rahat edebildiğin kadar nasıl uyursan uyu zaten bi müddet sonra istesende o şekilde yatamicaksın demişti şu an 25.haftamdayım mesela sadece yan yatarak rahat edebiliyorum

hiç bi zararı yok canım ben sadece yüzüstü uyuyabiliyorum doktoruma söylemiştim rahat edebildiğin kadar nasıl uyursan uyu zaten bi müddet sonra istesende o şekilde yatamicaksın demişti şu an 25.haftamdayım mesela sadece yan yatarak rahat edebiliyorum
Kordon kopması felan gibi şeyler okudum içime bi endişe düştü

İstediğin gibi uyursan bi şey olmuyo.Hatta karnının üstüne yatanı bile duydum uyuduğunda sürekli sağa sola dönmek gerneşmek biraz endişe veriyo yarın kontrolüm var gidicem bakalım hayırlı haberlerle gelirim inşallah

Kızlar basım bıkac saattr agrıyo ne yapablrm fıkrı olan varmı yardmcı olun lutfen parol ıcılırmıkı

Kızlaar hamilelikrinizi en erken ne zaman öğrendiniz ?

Ben menogon iğnesi ve femara kullandım 3 mayıstada çatlatma iğnesi vuruldum ve beklemedeyimm..

Ya henüz 6 haftalık gebeyim inanılmaz derecede kabızlık başladı şimdiden
Hayatımda kabız olan insan değildim siz nasıl baş ettiniz bu sıkıntıyla bayanlar

Anladum canın ne zaman birşey çekmeye başladı peki ?

Aminn inşallah
Yani en son ki regl tarihine göre hesaplandığı için 4 haftalıkken olmayan kokuları alıp mide bulantısı yaşadım canım Yen'i Yen'i birşeyler istiyor o da çok nadir
İştahım kesildi çünkü

Yani en son ki regl tarihine göre hesaplandığı için 4 haftalıkken olmayan kokuları alıp mide bulantısı yaşadım canım Yen'i Yen'i birşeyler istiyor o da çok nadir
İştahım kesildi çünkü
Anladım sağlıklıca kucağına alırsın inşallah

X