simli badana için yardım istiyorum

beyzagul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
8
0
47
arkadaşlar taşınacağım yeni evimin duvarlarını sim boya ile boyatmak istiyorum ama herkes farklı şeyler söylüyor,kimi boyadan sonra yapılır kimi boya sürdükten hemen sonra diyor ve bu simi nerden bulabilirim maliyeti hakkında bilginiz varmı şimdiden teşekkür ederim.

Bi arkadaşım yapmıştı ordan biliyorum tuhafiyelerde ve boncuk satan dükkanlarda satılıyor gümüş ve altın rengi sim 5 milyonluk alman yeterli boyanın içine döküp karıştırıyorsun okadar .sonuç pırıl pırıl bi ev :))

yağmurcum yine k.k başka bir konuda okudum boyanın içine atınca olmuyormuş diyorlar?

bilemiyorum canım ama arkadaş öyle yapmıştı gayet güzel olmuştu,duvarlar pırıl pırıl biraz daha araştır ozaman

Bi arkadaşım yapmıştı ordan biliyorum tuhafiyelerde ve boncuk satan dükkanlarda satılıyor gümüş ve altın rengi sim 5 milyonluk alman yeterli boyanın içine döküp karıştırıyorsun okadar .sonuç pırıl pırıl bi ev :))

abboww delikafadulden

anam millet neler biliyur ha şaşırdım delikafadulden

acep sonuç nası bişe oldu :nazar:

ben de aldım sim ..polisan marka 1 lt si 30 liramıydı neydi..

boya sürüldükten sonra üstüne sürülüyomuş zaten kutusunda yazıyor.bauhaus da var uygulanmış örnekleri

aldım ama yapmadım çünkü ben efektli sedef boya kullandım.efektleri bozabilir diye sürdürtmedim simi..

daha sonraki badanada kısmetse boyanın içine karıştırıp denicim ...:nazar:

süper bi fikir bu ki ben zaten giysimden tutun allığıma kadar simli bi insanım iyi ki öğrendim.

simli boyanmis odalarin resmi varsa eklerseniz sevinirimmmmkizlaarrrr bende merak ettim nasil boya diyeeeeeee

Neler varmış ya cahil kalmışım hepden -tatlicadiarzu-
Valla evet biri resmini koyarsa ayrıcada kullanan varsa kullanışlımı değilmi paylaşırsa çok iyi olur. Bende çok merak ettim şimdi, zaten pırıltıya karşı hep özel bir ilgi duyarım. Şimdi kafamda canlandırıyorum, yatak odasında çok hoş durur gibime geliyor. yerimseniben

X