gebelik belirtisi akinti olabilirmi? bilenler cvp lütfen...

ben adet oldum hemde gunumden once demekkı akıntı hamılelık belırtısı degılmıs cokta umıtlenmıstım cok akıntım var acaba mı dedım ama degılmıs belırtı falan yok bız kendı kendımızı umıtlendırıyoruz yoruyoruz akısına bıraksak yok olmaz ılla arayıp durcaz.

kızlar acaba iki defa mı yumurtlamış oluyoruz bu ay , sonradan aklıma geldi bazı aylarda olabiliyormuş ya adete yakın bi yumurtlama daha ... boş geçirmeseydik keşke ama bizde tam aksine bebiş varsa bi sorun yaşamıyalım diye ilişki olmamıştı hiç...

bugün reglimin son günü ve adetim tuhaf başlağı gibi tuhaf bi şekilde bitiyoooo, az önce su gibi bi akıntı geldi ve ardından aynı regl başlamadan önceki gibi beyaz tuhaf bi akıntı geldi... kafamçokkarıştı

bende de kahverengi lekelenmeler var ve karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor.adetime 3 gün var sizce yerleşme kanaması mı yoksa adet mi olacağım:KK43: lütfen hamile olayım

kızlar bişey sölicem ama gülmek yok şimdi akıntı bende çok altıma yapmış gibiyim ama rengine dikkat etmedim birde cinsel isteğe gelince eşimi işten eve çağırıyorum 3 gündür adetim bitti 6 gün sonra yumurtlamam vardı bende işe başladım da bu cinsel istek ve akıntı ben ne zaman test yapayım

Okadar cok dinliyosunuzki kendinizi arkadaslar, bence akisina birakin sonra uzulen yine siz oluyorsunuz...kaydirigubbakcemile

benim adetimin son günü kadar akıntım oldu hiç olmazdı geri kalan bütün belirtilerde vardı ben kesin hamileyim dedim herkeste öyle deyip iice kafama soktu ama sonuç negatif bana göre psikolojik hepsi umudunuzu kırmak istemem ama ben takılmıycam bu belirtilere artık insan daha kötü üzülüyo en iyisi süpriz olması inşallah Allah en kısa zamanda kovuşturur meleklerinize :)

benim adetime 2 var ya yarın ya da sonraki gün olacam ama bende sizinki gibi kahverengi ya da beyaz değil akıntı sarımsı bi akıntı var.. ve yaklaşık 2 haftadır mide bulantısı yaşıyorum midem resmen dönüyor hayatı boyunca mide bulantısı yaşamamış biri olarak hala bu mide bulantısımı inanın kestiremiyorum:) çıkartamıyorum ama evet bulantı var.. akıntım hep adetten önce olurdu.. bende istiyorum artık ama hayırlısı olsun inşallah hepimiz için..

kızlar yaa ben 14 eylülde regl olmam gerekiyodu ama 12 sinden beri kahverengi akıntı gelip duruo hamişler sizde böle bişi var mıydı 6 gündür kahverengi ve yoğun olmayan bi akıntı ayrıca sabahları ve geceleri çok midem bulanıyo nolur bebişim olsun yaaa:KK43:( inş hamileyimdir. idrar testi de yapmaya korkuorm ya bebiş yoksa sizce ne durumdur bi içimi rahatlatın noluuur

kızlar yaa ben 14 eylülde regl olmam gerekiyodu ama 12 sinden beri kahverengi akıntı gelip duruo hamişler sizde böle bişi var mıydı 6 gündür kahverengi ve yoğun olmayan bi akıntı ayrıca sabahları ve geceleri çok midem bulanıyo nolur bebişim olsun yaaa:KK43:( inş hamileyimdir. idrar testi de yapmaya korkuorm ya bebiş yoksa sizce ne durumdur bi içimi rahatlatın noluuur

canım bir test yapsana...inş bebişin seninledir:ecrin_bebek:

Canım bunu en iyi test yaparak öğrenebilirsin al bir idrar testi soru işaretlerine bir son ver...

kızllarrr merhaba.benim ayın 11inde adet olmam gerekiyordu. hala olmadım. fakat felaket derecede akıntım var, kıvam pişmiş yumurta sarısı gibi ama beyaz ve kokusuz. bu gebeliğin belirtisi olabilir mi?

merhaba arkadaslar sizin yasadiginiz seyleri yasadim bende ve herseyi insan isteyince hamileliye yoruyo.ben hamileyim ve kendi belirtimi yazayim.inanin ne akinti ne agri her ay ayni belirtiler vardi zaten ve bende tek fark ettiyim sey midem kaziniyordu arada onun disinda diyer aylardan hicbir farki yoktu ve bende hicbirsekilde yerlesme kanamasi tarzinda birsey olmadi reglimi 3 gün gecti test yapmistim ayrica o 3 gün devamli bel ve kasik agrisi vardi regl olucakmisim gibi.baska merak ettiyiniz bisey varsa yardimci olayim bende yasadim anliyorum sizi.allah herkese nasip etsin..

Kızlar benim adetin 5 gün gecikti. Aşırı derecede gaz ve akıntı şikayetim var bunun dışında herhangi bir belirti yok. 3 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce hamile olabilir miyim?

Arkadaşlar hala adet olmadım. 8. günde dayanamayıp kan tahlili yaptırdım negatif çıktı. Sonra doktor muayene etti kese falan da görünmüyor dedi. Adet söktürücü verdi ama kullanmaya korkuyorum. Bugün adetim gecikeli 10 gün oluyor. Sizce hala hamile olma ihtimalim var mı? Lütfen cevap verin :KK59:

günaydın arkadaşlar bana yardım ederseniz çok sevinirim doktor bana menegon verdi 8 ane kullandım o bittikten sonra 3 yumurtam olmuş 16mm 18mm 20mm ayın 13 ne çatlatma iğnesi yazdı pregnyl5000 2 tane onua vuruldum pazar günü vurul dedi bugün iğneye 14 gün oldu ne zaman belli olur benim adetlerim düzensiz iğnenin yanında progestanda verdi hapta bitti 2 gün oldu ama adet belirtisi yok acaba hamilemiyim bu durumda olan varmı test ne zaman yaptırsam ..:KK43:((((((

Ben de bir şey sormak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Yumurtlama döneminde hem sıvı olarak hem de beyaz olarak akıntım gelir adet dönemine kadar açık sarı arada beyaz şeklinde oluyor fakat bu ay ilk defa afedersiniz ama boza gibi aynı kivamda aynı renkte bi akıntı geldi yoğun geldi tam 5 kez çamaşır değiştirdim 1 gün de. Sizce bu akıntı gebelik belirtisi olabilir mi

X