Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

35+1 bugün kontrole gittim bebeğimin kilosu 2,612 gr dr az gibi dedi normali 2,700-3000 olması gerekiyomuş son aya kadar hep 2- 3 hafta önde gidiyordu gelişimi şu son aydır yavaşladı hatta gerilemeye bilr başlamış çok üzüldüm bende seviniodum bebeğime iyi bakıyorum diye aydır doğum iznine ayrılmıştım hergün düzenli kahvaltı edip hep besleyici şeyler yiyordum yumurta, kaymak, bal, peynir, reçel, yoğurt,süt ürünleri çorbalarımı bile hep vitaminli yapmaya çalışıyrum ama bebeğim zayıf kaldı işteyken sabahları poğça börekle kkahvaltı ederdim bebeğim daha kiloluydu suyumda son 1 ayda normalin üstündeydi ama bu ay sınıra düşmüş 8,8 çıktı üzüldüm erken doğum riskim bile olabilirmiş ben daha ne yiyip besliyim bebeğimi söyleyin lütfen:KK43:

33+0da 2076 gr 43.47 cm dr cok zayif dogacak diyor cevremdekilerde 4 kg olur nerdeyse diyolar kismet :))

kendimde 22 kg aldim :))

33+0da 2076 gr 43.47 cm dr cok zayif dogacak diyor cevremdekilerde 4 kg olur nerdeyse diyolar kismet :))

maşallah bebeğine sen 22 kg almışsın ben artık son haftalarımdayıım ve 17 kg aldım dr beni çıldırtıyo hiçbişey yeme diye ben nasıl beslenicem bebeğim nasıl beslenicek bilmiyorumki kilo takıntısı var resmen ama aç kaldımmı açlık şekerim çok düşük fenalaşıyorum anlamıyo beni ve abur cubur yemiyorum faydasız bişi yememeye çalışıyorum ama bebeğim yinede zayıf kalmış çok üzüldüm dün dr soğudum resmen bide erken doğum tehlikem oluştu suyum çok az yeni hastane arayışımdayım tamda son ayımda çünkü bana doğumla ilgili hiçbir bilgi vermiyo bilememki nasıl olur ne olur diyip duruyo sadece bebeğin hareketlerini kontrol et demekle yetiniyo susuz kalırsa bebeğim ölürmüş :KK43:((

28 hft kızım 1,127 gr zayıfız malesef biraz ablasının o ayki kilosu 1,500 bu kızım zayıf olacak galiba çok üzülüyorummmmmmmmmmmm:18:

28 hft kızım 1,127 gr zayıfız malesef biraz ablasının o ayki kilosu 1,500 bu kızım zayıf olacak galiba çok üzülüyorummmmmmmmmmmm:18:

yok yok zayıf değil.son haftalarda daha çok alıyorlar.bide belki ilk bebeğinizde ödeminizde vardı.bende ödem yok yani doktor öle sölüo.ondan zayıf heralde ama 1 haftada 400 gr aldı en son bakalım bu hafta ne olacak.bide cihazdan cihaza ve doktordan doktora değişiyormuş.ben aynı hafta 3 ultrasona girmek zorunda kaldım.biri 2450 dedi biri 2300 biri 2120 dedi:))) geçende doktora gittim dedim bak bakalım doktor amca bu hafta kaç gr vermiş benim kızım dedim.artık takmıyorum valla.doğunca görücez:)))

ben daha cok yeniyim doktur bana 7haftalik dedi ama bu sitenin hesaplamasina gore 8 haftalik neyse hayirlisi insallah hayirlisiyla bebisimi alirim kucagima... Rabbim bu mutlulugu herkeze tattirsin...

benimki 27+4 5 felan işte kilosu 1060 anca
Gebelik (hamilelik) haftalar ve bebein kilosu - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe burdan baktığım kilodan 10 gram fazla gidiyordu :KK14:

annem diyor 2 kilo bile doğuramassın sen :KK14:
napcam bilmiyorum 13 kilo aldım ben :KK14:
9 unda doktora gitcem :KK14:

bence kilosu gayet normal neden canını sıkıyorsun ki
bence annenin dediğine bakma sen
ki bir annenin kızının canını böylesine bir mevzuda sıkmasını da hiç anlayamadım
benim oğlum da verdiğin kilo hesaplayıcısına uygun gidiyor
doktor da zaten herşeyin normal olduğunu söylüyor
ayrıca önemli olan doğduğu kilo değil, ondan snra güzel kilo alabilmesi

30 + 4 de 1600 gr'dı oğlusum. doktor gayet normal dedi.. suan 32 haftalıgım 8 kilo aldım, buna ragmen bebeğin klosu iyi gidiyor dedi doktorum :KK55:
ben doktorlardan we uzmanlardan bebek kilosunu baska bebeklerle kıyaslanmaması gerektiğini duymustum.. aynı sekilde karın büyümesini de anneler birbiriyle kıyaslamamlıymıs. her bebek farklıdır..

Bugun benim de ultrasonum vardı. 32+5 gunluk hamileyim. Bebegimin kilosu 1976 gr cikti ve doktor cok iyi dedi. Her sey yolunda boyle devam et dedi. Bence zayif degil. Zaten bu haftalarda ortalama bu kiloda oluyolar. Ben de toplamda 6 kilo aldim bakalim bundan sonra 2-3 kilo alip kapatirim diye umit ediyorum :KK49:

biz de dün gittik doktora bitanecik oğluşum 35 cm 1024gr maşallah nazar değmesinn :)) ben de 12 kilo aldım :))

X