çok acı çekiyorum çokk..:(

tuylere_olum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
14
0
31
Sevgili ablalarım,kardeşlerim,merhaba.Ben 11.sınıftayım ve 6.sınıftan beri birini seviyorum.Hiç bir zaman açılamadım.Zaten 6.,7.ve 8. sınıfta onunla konuşma fırsatım bile olmamıştı.Aynı liseyi kazandık.9.sınıfta aynı sınıftaydık.9.sınıftayken aramız çok iyiydi,benimle çok ilgileniyordu.Sürekli çağrı falan atıyordu hatta derslerde 1 2 kez bana bakarken yakalamıştım.Öğlen aralarında hep yanımdaydı,bana sürekli çok güzelsin diyordu.Hiç bir şey anlayamadan 9.sınıf bitti.10.sınıfın başlarında ayrıldık yani ayrı sınıflara düştük ama sürekli mesajlaşıyorduk.Mesajlarında bana seni istesem de unutamam falan demişti.Çıktığı bi kız vardı.Geçen sene onu sevip sevmediğini sorduğumda bana " ben bi seni sevdiğimi biliyorum" demişti..Her ne kadar beni sevmediğini bilsem bile bu sözleri hoşuma gidiyordu.Sonra başka bir kıza aşık oldu sürekli yanımda ondan bahsediyordu.Ama sürekli benim yanımdaydı akşamları falan hep birlikteydik.Şuan Sıla diye bir kızla çıkıyor.Arkadaşlarım sıla olmasa seni seviyor diyeceğiz diyorlar.Yani benimle o kadar ilgili..Ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum..Benden uzaklaşsa unutacağım belki ama böyle olmuyor..Onu birkaç kez hayatımdan çıkarmaya çalıştım ama olmadı her defasında bnmle konuşmak istedi..Sizce amacı ne olabilir..Ne olur bana yardım edin çok acı çekiyorum..:KK43:

ah bu erkekler ah
15 tede aynılar 65 tede :mymeka:
hepsi dengesiz bunların ne yapmaya çalıştıklarını ah bi anlasak
canım daha çok küçüksün bu yaşlarda sana böyle şeyler ağır gelir
bırak aşk meşk işlerini diyeceğim ama
ben aşkı bilecek kadar büyüdüm boşuna maval okuma diye geçireceksin içinden
ama inan öyle değil bak bunu bir tek ben değil herkes söylecek sana
aşk acısı senin yaşının kaldıramayacağı bir şey
takılma bunlara geleceğine şekil vereceğin şu yaşlar senin için çok önemli
iyi değerlendir bu zamanlarını ki sonradan pişman olmayasın..:1hug::1hug:

ah bu erkekler ah
15 tede aynılar 65 tede :mymeka:
hepsi dengesiz bunların ne yapmaya çalıştıklarını ah bi anlasak
canım daha çok küçüksün bu yaşlarda sana böyle şeyler ağır gelir
bırak aşk meşk işlerini diyeceğim ama
ben aşkı bilecek kadar büyüdüm boşuna maval okuma diye geçireceksin içinden
ama inan öyle değil bak bunu bir tek ben değil herkes söylecek sana
aşk acısı senin yaşının kaldıramayacağı bir şey
takılma bunlara geleceğine şekil vereceğin şu yaşlar senin için çok önemli
iyi değerlendir bu zamanlarını ki sonradan pişman olmayasın..:1hug::1hug:

teşekkür ederm ablacım ya..off ama dayanamıyorum artık..söylemekten de korkuyorum onu kaybederm diye..ne yapacağım ben ya..:KK43::KK43:

Amaci yok aslinda. Macera ariyo sadece. O yaslarda erkekler biraz dengesiz oluyo.
Hatta biraz deyil fazlasiyla dengesiz oluyo..
Sana dönmeyecek... Baskalariyla sevgili olmaya devam edicek.. Sende herdefasinda aci cekiceksin. Biran once unutmaya calis canim.
Buda biraz zor tabi ama imkansiz deyil. Derslere ver kendini dusunmemeye calis unutursun:teselli:

flörtöz mü deniyordu neydi bunlara?
hay yarabbim dengesizliğin bu kadarı yani.
canım benim sen bundan uzak dur,kendinden de uzak tut.çünkü derslerini,duygularını herşeyini etkiler boşu boşuna üzülme,yıpratma kendini.seni ne sevenler olacak,şimdi bunu kafana bile takma.:1hug:

al bi dengesiz daha... madem tek bildiği seni sevdiğiydi diğer kızlarla işi neydi? seni elinin altında yedeklerde bulunduruyo aklınca.... bence tavrını koy (umursamaz tavrını ama) hatta sende başka birini bul :eek:

sağolun ablalarım..:) dediklerinizi uygulamaya çalışacağım her ne kadar zor olsa da..Ben bir kaç kere denedim hiç yüzüne bakmadım bu sefer de beni niye takmıyorsun niye böyle davranıyorsun falan dedi..Telefonuna kardeşim diye kaydetmiş beni :s
Her neyse önerileriniz için hepnze tekrar teşekkür ederim..

X