Yumurtlama ilac serophene ve duphaston kullananlar ltfenn...

czc canım duphastonu nasıl kullandın da hamiş kaldın lütfen anlatırmısın ben de kullandım 2 ay ama adet olabilmek için kullandım. sen de de pko mu var yoksa başka bişeymi? ya valla çok meraklandım şimdi

bende duphastana başladım bu ay ama içimden bir ses... regl olucamı söylüo

selamlar bende aranıza yeni katıldım bir yıllık evliyim doğum kontrol hapını 2 ay önce bıraktım adet düzensizliğim ilacı bırakınca nüksetti. bu arada çocuk isteğimizde ortaya çıkınca kadın doğum uzmanına gittim polikistik over teşhisi koydu be bu ay glucophage verdi bunu günde 1 tane alıyorum adetimin başlaması gereken günde duphaston verdi bunu on gün boyunca günde 1 tane almamı söyledi. açıkçası çocuğum olmaz diye çok korkuyorum doktorumda çok açıklamada bulunmadı bana yardımcı olursanız çok sevinirim bu ilaçtan sonrada klomen e başlıyacakmışım hangisi ne işe yarar bilemiyorum allah yardımcımız olsun :KK43:

arkadaşlar bende pko luyum doktorum tüm tahlillerimi yaptırdı buna hsg sis spermiyogram da dahil herşey gayet ii çıktı adetimin 3.günü serophene 50mg başlattrdı 5 gün kullandım daha sonra 3 kez usgye girdim ama yumurtalarım 10mm altında hala sonraki adım ne bilmiorum neden buyumular bunlar menogon ne zman veriliyo yumurtalar kaç mm ken,çatlatma iğnesi ne zmaan verilio lüfeeeen anlatın bana

kızlar ben gonaphene ile 4. ayımda hamile kaldım artık gonaphene piyasada yok bunların hepsi aynı klomifen citrate...çatlatma iğnesi kullanmadan oldu çünkü eşim askerdeydi şansımı denemiştim ve tek günde oldu. ılk kullanımınızda olmadı diye üzülmeyin, ben yumurta takibinde ve progesteron değerinde herşey yolunda olduğu halde ve çatlatma iğnesi olduğum halde eşim buradayken hamile kalamamıştım, herşeyin bir vakti varmış meğer, artık olmuyor diye tüp bebek merkezleri araştırırken hamileymişim meğer...çalışmalara devam yani, iyi şanslar....

bende bu haziranın 23 de serophene kullanmaya başladım,sabah akşam yumoşum 20 mm olmuş 2 temmuzda bana ovitrelle iğne vurdu ,36 saat sonra ilişki dedi bakalım sonrada 1 gün duruğ bir gün ilişki dedi cumartesiye kadar bakalım inşllh bende ii haberler veririm size ben ilk defa kullandım serophene ilacını
20 mm olmuş çok ii dedi dr bana

merhaba arkadaşlar benim polikistik overim var 5 ay korunmadık ama hamile kalamadım banada dr serophene verdi gecen ay kullandım ve adetim 10 gün geçti bu gün test yaptım ama hamile değilim. dr 5 gün daha beklememi söyledi bende bekliyorum işte inşallah hepimizin isteği gerçekleşir...

mrb hanımlar bende adetimin 5. günü serophene kullanmaya başladım 5 gün kullandım doktora gittim 1 tane yumrta istenilen olgunluğa ulaşmış ve dün çatlatma iğnesi oldum inş. bu ay güzel haberler bekliyorum gelişmeleri yazıcam...

cnm duphaston sadece adet düzenleyicidir.Hamilelikle bir ilgisi yoktur..Sevgiler

cnm duphaston sadece adet düzenleyicidir.Hamilelikle bir ilgisi yoktur..Sevgiler

merhaba bende yeni katıldım aranıza.... dr. banada duphaston verdi... ama benim adetlerim düzenlidir.... birde bazı yerlerde okudum duphaston kullanıp hamile kalanlar duydum... kafam iyice karıştı benim....:sm_confused:

arkadaşlar ben duphaston kullandım 3 gün oldu biteli ama daha adet olamadım sadece 1 veya 2 damla kan aktı okadar doktoru aradım 1 hafta daha beklememi söyledi acaba yolunda gitmeyen bir durum olabilirmi cevaplarsanız sevinirim duphaston bittikten sonra kaç gün geçmesi lazım

arkadaşlar ben duphaston kullandım 3 gün oldu biteli ama daha adet olamadım sadece 1 veya 2 damla kan aktı okadar doktoru aradım 1 hafta daha beklememi söyledi acaba yolunda gitmeyen bir durum olabilirmi cevaplarsanız sevinirim duphaston bittikten sonra kaç gün geçmesi lazım

merhaba ben 2 ay önce kullanmıştım ilacı.. bıraktıktan 7 gün sonra adet gördüm....

arkadaşlar merhaba ben günde 3 tane olmak üzere 5 gün kullandım bu ilacı yani serephone yiiii..........3 gün bbekle gel yumoşlar büyücekmi dedi ama ben bugün ateş basmalarından delireceğim. sizdede aralıklı ateş yükselmeleri oldumu lütfen cevap verinnnnn:KK43:(( :96::KK52::KK28:

Son düzenleme:
ben de bu ay serophene kullandım. bugün dr. gittim. 21mm yumurta oluşmuş dedi ama içine sinmeyen birşeyler vardı galiba 14. yani çarşamba yine gel dedi. bizde bebiş sahibi olmak çok istiyoruz ama hayırlısı hepimiz için. ateş basması ben de bir önceki ay klomeni kullanırken oldu bu ay bir sıkıntı yaşamadım Allahıma şükürler olsun. bu çocuk kolay olmuyormuş onu anladım :)

merhaba arkadaşlar
bizde 14 aydır bebek istiyoruz bu 15. ayımız
geçen ay 1 hafta gecikmem oldu dr duphaston verdi ilk günde hemen lekelenmelerim başladı
bu aysa yumurta takibine aldı
herşey güzel gitti sağ tarafımda oluşan yumurtam çatladı
şimdi ise yine duphaston verdi günde 1 tane eğer döllenme olduysa bebeğin tutunmasına yardımcı olacakmış
aslında benim rahim inceliğim vardı ama en son gittiğimde düzelmiş demişti
sanırım ilacı tedbir olarak verdi
inşallah herkes isteğine kavuşur
geçmiş olsun

arkadaşlar merhaba ben günde 3 tane olmak üzere 5 gün kullandım bu ilacı yani serephone yiiii..........3 gün bbekle gel yumoşlar büyücekmi dedi ama ben bugün ateş basmalarından delireceğim. sizdede aralıklı ateş yükselmeleri oldumu lütfen cevap verinnnnn:KK43:(( :96::KK52::KK28:

ya o bendede var
dün başladım ilaca bugün ateş fışkırıyo heryerimden ama vücudum soğuk
içim yanıyo resmen galiba hormonel oynamalar böyle yapıyo
ayrıca çok gerginim herşey batıyo yaa :KK43:

merhaba kızlar bende serophene kullandım fakat adetimin üstünden 11 geçti hasta olmadım hamilede değilim kafam çok karıştı adet söktürücü ilaç verdi dr fakat hala bi gelişme yok

ben ilk kullandığım ay hamile kaldım serophene adetin 5. günü sabah akşam duphaston adetin 15. günü sabah akşam kullandım ve bir baktım ki hastalanmadım harısı tüm istmişim...Ddaeyenlerin başına inşallah
Mrb banada doktor dupbaston ve folik asit verdi bi kaç kişi o ilaçlar hamilelikle alakası yok diyorlar sen ne dersin 6aydor evliyim doktor umutlu konuştu

X