Aşılama aşılamadan sonraki 10. gün idrar testim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlarr benden daha tecrübeli yardımcı olacak birine ihtiyacım var..Ayın 19 unda aşılama oldum bir kaç gündür test yapıyorum ikinci çizgi silik çıkıyor çatlama iğnesi olarak ovitrelle kullandım onun etkisi olabilir diye duydum acaba hamilemiyim ilac etkisiyle mi böle çıkıyo kanda kesin sonuç almak için erken mi beklemelimiyim bilmiyorum ltfn bilen biri varsa acil yardımm :s

ben de aşılama sonrasında dayanamıştım ve aşılamadan 8 gün sonra kanda tahlil yaptırdım.sonuç 4,5 ti.yani sonuç negatife daha yakındı.Nasıl bir hayal kırıklığı anlatamam.Siz ümit ediyorsunuz,bırakınn saatleri dakikaları bile sayar hale geliyorsunuz ve sonuç ne yazık ki istediğiniz gibi olmuyor.adet zamanı geldiğinde hiçbir beklentim olmadı.hatta adetim 5-6 gün geçti.biz acaba mı diye düşünürken test yaptık ve ikinci çizgiyi gördük.Hamileydim
Demek istediğim birkaç gün daha dayan.biliyorum çok zor,merak ediyorsun,heyecanlanıyorsun ve stres yapıyorsun.Birkaç gün sonra evde idrar testi yapmak yerine kan tahlili yaptır bence.İNŞALLAH hamilesindir.

selam arkadaslar asilamamin 9.gunumde test yaptim pozitif cikmisti inanmadim sonra gidip dijital testlerden aldim kac haftalik hamile oldugunu gosteren test ondada pozitif cikti 1ile2haftalik arasi hamilesiniz demisti bana sok olmustum sonra dr.gittim dr rahimimde beyaz bir nokta oldugunu gormustu hamilesin demisti sonra kan testi yaptirdim 16 gunluk hamileydim...

Slm arkadaşlar ben yeni üye oldum Nisan 13 te aşılama yaptırdım kesin sonuç ne zaman belli olur abu konuyla alakalı bilgi verirseniz çok sevinirim

kızlar erken test yapıp beta hcg değeri 5'in üzerine olup daha sonra da değeri artış göstererek hamileliği gerçekleşen var mı?

kızlarr benden daha tecrübeli yardımcı olacak birine ihtiyacım var..Ayın 19 unda aşılama oldum bir kaç gündür test yapıyorum ikinci çizgi silik çıkıyor çatlama iğnesi olarak ovitrelle kullandım onun etkisi olabilir diye duydum acaba hamilemiyim ilac etkisiyle mi böle çıkıyo kanda kesin sonuç almak için erken mi beklemelimiyim bilmiyorum ltfn bilen biri varsa acil yardımm :s

canım bende aşılama yaptırdım bugün 10. günüm idrar testi yaptım bi kaçkere ilaç etkisi olarak bile göremedim o 2 çizgiyi sizce hangisi normal acaba

Bende 9. 10. Günlerde yaptım testim pozitif çıktı ama herkes bişey diyor şuan gerçekten çok kötüyüm ve garip duygular içindeyim bana yardımcı olun lütfen 4 yıldır bu anı bekliyorum kaç iki dündür 7 defa idrar testi yaptım

Bende 9. 10. Günlerde yaptım testim pozitif çıktı ama herkes bişey diyor şuan gerçekten çok kötüyüm ve garip duygular içindeyim bana yardımcı olun lütfen 4 yıldır bu anı bekliyorum kaç iki dündür 7 defa idrar testi yaptım
Bende 26.kasimda 2.asilamami oldum bugün 9.gunum ama adetin gecmedeb test yapıp kafanı karistirmicam. Birinci asilamamda bende senin gibi yaptım sürekli testler ışığa tutunca gözüken. Çizgiler gördüm ama sonunda coK uzuldum . Biraz daha sabret. İnşallah güzel haberler alırsın cnm

Bende 26.kasimda 2.asilamami oldum bugün 9.gunum ama adetin gecmedeb test yapıp kafanı karistirmicam. Birinci asilamamda bende senin gibi yaptım sürekli testler ışığa tutunca gözüken. Çizgiler gördüm ama sonunda coK uzuldum . Biraz daha sabret. İnşallah güzel haberler alırsın cnm
Bende 26 kasımda aşılama oldum aşılma günü de sayılmıyor mu

Peki ilk aşılama da kaçıncı gün kan testi verdin ve sonuç ne çıktı benim ilk deneme olduğu için biraz sabırsız davrandım zaten bugün onun pişmanlığını yaşıyorum

X