İzmir Özel Gazi Hastanesi

bayanlar gülizar yeşilkaya'ya muayene olan varmı aranızda acaba?varsa yorumlarınız nasıl?ben ilk kez gittim hastaneye ve o dr.a iyi birine benziyor ama görüşlerinizi bekliyorum.

semamicim allah hayırlı dğumlar versin bnde ayşen hn hastasıydım son kontrolumde 36 haftalıktım ayşen hn çok ilgilendi bebek kilo almamış dedi 2 500 GR dedi bebeğin kalp atımı zyıfladı buğun doğurman gerek ama boş oda yok dedi şifa yönlendirdi bilgin olsun stedim ve oğlum 3 100 gr doğdu

semamicim allah hayırlı dğumlar versin bnde ayşen hn hastasıydım son kontrolumde 36 haftalıktım ayşen hn çok ilgilendi bebek kilo almamış dedi 2 500 GR dedi bebeğin kalp atımı zyıfladı buğun doğurman gerek ama boş oda yok dedi şifa yönlendirdi bilgin olsun stedim ve oğlum 3 100 gr doğdu

kötü bi tecrübe olmuş ya üzüldüm. baştan beri hastası mıydın ayşen hnmın?

bugün gazi hastanesine gittim
çiğdem hanımdan randevu aldım
tatile gidiyomuş
1 temmuza verdiler randevuyu
bakalım hayırlısııı

benim yarın gülizar hn ile randevum var.bir akrabamın tavsiyesiyle gidiyorum.öve öve bitiremedi.çok ilgili bir dr olduğunu söyledi.bakalım:))

benim doktorumda bir gazi bir de özel ege sağlıkla anlaşmalıymış inşallah buraların anestezi hekimleri iyidir

15 Haziran Salı günü oğluşum Ege dünyama geldi:)))

baştan beri epidüral normal doğum istiyordum .doktorum Ayşen hnmdı. çatı muayenesi fln derken normal doğumu beklemeye başladık. ben sezeryana yöneltir diye korktum hep. hiç de öyle olmadı. 39+4 teydi son kontrolüm. kasılmalar vardı ama sancı yoktu. 2gün sonra bi daha gidecektim ki 39+5 günü sabahı sancılanıp hastaneye gittik. sancım vardı zaten, suni sancı takıp beklemeye başldık. 2 saat sonra muayene etti ebe (İnci hnm, mükemmel, güleryüzlü bir insan). herşey yolunda gidiyordu.sabah 8de başladık suni sancıya. 10buçukta anestezi uzmanı epidürali yerleştirdi.(ki o da çok şeker biriydi. baştan sona yapacakalrını anlattı, kolundaki serumdan daha az acıycak falan die moral verdi)
ağrı kesci verildi. ağrı hissetmedim hiç. 12buçuğa doğru ilacın etkisi geçti,biraz beklettiler bebek aşağıya baskı yapıp yerleşsin die. 1e doğru tekrar ağrı kesici verildi. 13.00 da İnci hnm ayşen hnm ı çağırdı. ve 13.10'da oğluşum kucağımdaydı.

hastane doktoru, ebesi,hemşiresi, hasta bakıcılarıyla son derece ilgili. tek dezavantaj odalardaki klimanın yetersiz olmasıydı. kaldığımız gece hava çok sıcaktı yandık. bir de şöyle düşünmek lazım klima bebeğe dokunacağı için çok soğukluk verseydi de açamazdık....

allah herkese kolay doğum nasip etsin. gaziye giden arkadaşlar, aklınızda hiç soru işareti kalmasın...... sormak istediğiniz olursa özelden de yazabilirsiniz.

baştan beri epidüral normal doğum istiyordum .doktorum Ayşen hnmdı. çatı muayenesi fln derken normal doğumu beklemeye başladık. ben sezeryana yöneltir diye korktum hep. hiç de öyle olmadı. 39+4 teydi son kontrolüm. kasılmalar vardı ama sancı yoktu. 2gün sonra bi daha gidecektim ki 39+5 günü sabahı sancılanıp hastaneye gittik. sancım vardı zaten, suni sancı takıp beklemeye başldık. 2 saat sonra muayene etti ebe (İnci hnm, mükemmel, güleryüzlü bir insan). herşey yolunda gidiyordu.sabah 8de başladık suni sancıya. 10buçukta anestezi uzmanı epidürali yerleştirdi.(ki o da çok şeker biriydi. baştan sona yapacakalrını anlattı, kolundaki serumdan daha az acıycak falan die moral verdi)
ağrı kesci verildi. ağrı hissetmedim hiç. 12buçuğa doğru ilacın etkisi geçti,biraz beklettiler bebek aşağıya baskı yapıp yerleşsin die. 1e doğru tekrar ağrı kesici verildi. 13.00 da İnci hnm ayşen hnm ı çağırdı. ve 13.10'da oğluşum kucağımdaydı.

hastane doktoru, ebesi,hemşiresi, hasta bakıcılarıyla son derece ilgili. tek dezavantaj odalardaki klimanın yetersiz olmasıydı. kaldığımız gece hava çok sıcaktı yandık. bir de şöyle düşünmek lazım klima bebeğe dokunacağı için çok soğukluk verseydi de açamazdık....

allah herkese kolay doğum nasip etsin. gaziye giden arkadaşlar, aklınızda hiç soru işareti kalmasın...... sormak istediğiniz olursa özelden de yazabilirsiniz.

allah uzun ömürler versin cnm
tebrikler

Tebrik ederim canım.Allah sağlıklı uzun ömürler versin.

semami tebrik derim, Allah uzun ömür versin analı babalı büyüsün inşl. Anlattıkların beni rahatlattı. Bende gazi hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Sormak istediğim birlkaç soru var. Doğum ücretini önceden doktorun söyelmiştir herhalde. Doğum sonrasında herhangi bir değişiklik, fazladan ücret alımı oldumu. 1 gece kaldın mı? o ayrıca mı ücretlendiriliyor? yoksa doğum ücretine dahil mi? Yani toplamda hepsi dahil ne kadar ödeme yaptın?

semami tebrik derim, Allah uzun ömür versin analı babalı büyüsün inşl. Anlattıkların beni rahatlattı. Bende gazi hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Sormak istediğim birlkaç soru var. Doğum ücretini önceden doktorun söyelmiştir herhalde. Doğum sonrasında herhangi bir değişiklik, fazladan ücret alımı oldumu. 1 gece kaldın mı? o ayrıca mı ücretlendiriliyor? yoksa doğum ücretine dahil mi? Yani toplamda hepsi dahil ne kadar ödeme yaptın?

öncelikle çok teşekür ederim. allah sana da bebişini kucağına almayı nasip etsin.

doğum ücretini önceden doktorum söyledi. epidural normal 350tl, sezeryan 370 tl.
1 gece kaldım. 1 gece kalma fiyatı da bu fiyatın içinde. 356 TL ödedik. yani böyle bir fyata bu kadar ilgi alaka olması süper. için rahat olsun, eminim sen de memnun kalacaksın...

aklına birşey takılırsa sor yine. bebekten fırsat buldukça takip ediyorum ben.

Bende anlattıklarınızın ve okuduklarımın üzerine 23 Temmuz'a Ayşen Hn.dan randevu aldım. 5+3 haftalık hamileyim. Ancak 23 temmuzdan önce geçici olarak başka bir dr bulmak zorundayım, keseyi görme,test tahlil vs için. :KK43:

Bende anlattıklarınızın ve okuduklarımın üzerine 23 Temmuz'a Ayşen Hn.dan randevu aldım. 5+3 haftalık hamileyim. Ancak 23 temmuzdan önce geçici olarak başka bir dr bulmak zorundayım, keseyi görme,test tahlil vs için. :KK43:

olsun cnm sen yine de git o tarihte ayşen hnma.

tabiki git gör keseyi ve bebişi o tarihten önce...sonra ayşen hnma devam edersin.

semamicim merhaba öncelikle allah analı babalı büyütsün inşallah.bende 39+3 teyim ayşen hanıma gidiyorum bende çarşambaya kadar bekleyelim olmazsa perşembe yatırırım seni dedi bana.bende senin gibi normal doğum istediğim için sezeryana yönlerdirir diye çok korkuyordum aslında ama çatı açılmazsa sanırım mecburen sezeryan olacak.hayırlısıyla gelsinde.benim sana sormak istediğim hastaneye giderken yanında götürdüklerinde eksikliğini hissettiğin birşey oldumu yada fazla getirmişim dediğin.çantayı hazırladım fakat sürekli aklıma acaba unuttuğum birşey varmı sorusu takılıyor.sen tecrübeli olduğun için yardımcı olursan sevinirim.teşekkürler.ha birde sancıyı doğumhanenin yanındaki sancı odasındamı çektin yoksa doğumdan sonra alınacağın odadamı?:emir_bebek:

semami güle güle büyüt bebeğini ne kadar rahat olmuş doğumun çok şanslısın allah uzun ömür versin

canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin yavruna egene kavuşmuşsun tebrik ederim uzun zamandır girememiştim internete sağ salim kurtulmana çok sevindim benimde az kaldı sen yolumuzu açtın 2 temmuz diye gün verdi ayşen hanım bakalım hayırlısı bende bir an evvel kızıma kavuşmayı istiyorum günler geçmiyor... profil resmindeki oğlun mu eğer o ise çok tatlı maşallah allah bağışlasın....:nazar:

Sevgili semami doğum haberini az önce aldım tatildeydim yoktum epeydir ,,Doğumunun sorunsuz geçmesine çok sevindim Allah analı babalı büyütsün minik Ege'ni,,, bu arada bende 17 haftalık oldum kızım olacak benim geçen hafta belli oldu bende ayşen hanıma gidiyorum umarım senin gibi rahat bir doğum geçiririm.Doğumla ilgili tecrübeni paylaştığın için teşekkür ederim .. benim daha çok var doğumuma ama ilk gebeliğim olduğu için kafamda oluşan bir çok soru işareti sayende cevaplandı..Yalnız benim sana bir kaç sorum olacak cevaplarsan sevinirim...Hastanede doğum çantasına neler koydun neler lazım oluyor birde doğum için hastaneye ne kadar ücret ödediniz?

semamicim merhaba öncelikle allah analı babalı büyütsün inşallah.bende 39+3 teyim ayşen hanıma gidiyorum bende çarşambaya kadar bekleyelim olmazsa perşembe yatırırım seni dedi bana.bende senin gibi normal doğum istediğim için sezeryana yönlerdirir diye çok korkuyordum aslında ama çatı açılmazsa sanırım mecburen sezeryan olacak.hayırlısıyla gelsinde.benim sana sormak istediğim hastaneye giderken yanında götürdüklerinde eksikliğini hissettiğin birşey oldumu yada fazla getirmişim dediğin.çantayı hazırladım fakat sürekli aklıma acaba unuttuğum birşey varmı sorusu takılıyor.sen tecrübeli olduğun için yardımcı olursan sevinirim.teşekkürler.ha birde sancıyı doğumhanenin yanındaki sancı odasındamı çektin yoksa doğumdan sonra alınacağın odadamı?:emir_bebek:

öncelikle çok teşekkür ederim. sen de sağlıkla bebeğini kucağına al inşllh. beni de prş yatıracaktı.salı kendim gittim. umarım sen de sancnla gidersin.

ben sargı bezinin arasına pamuk sarmıştım. ped gibi hazırladım. dikiş olursa rahatça kulllanırım die. 5-6 tane almıştım yanıma. 1 tane kullanabildim. hasta bakıcılar arasıra gelip değiştiriyorlar, hastane kendisi de veriyor.
istersen 1 -2 tzne hazırla wcden sonra rahatça kurulanırsın. ben şimdi evde kullanıyorum. dikişim var. wcden sonra dikkatlice kurulamak gerekiyor, onlar yumuşak olduğu için rahat oluyor.

hastanede doğumdan sonra bebek bezi takıyorlar. ben kipadan hasta bezi almıştım kilot gibi giyilenlerden.onalrı kullandım hep. hastabakıcı bile çok beğendi. ne güzelmiş ilk kez görüyorum dedi. hem ayrıca kilot giymeye de gerek kalmıyor.

ben sabah 6buçukta hastanedeydim. 4.katta boş oda yoktu. bizi o dediğin odaya aldılar. sancıyı orda verdiler. 10buçukta ebe muayene için doğumhaneye aldı beni. o arada boşalan bir odaya almışlar bizimkileri. beni de odama alcaklardı fakat; muayeneden sonra ebe, takibini burda yapalım dedi. 11den doğuma kadar (13,30'a kadar)doğumhanedeydim. bi ara annemi aldılar. sonra eşim geldi bayağ bi oturdu yanımda. vakit geçirdim böylece.

X