İzmir Özel Gazi Hastanesi

Arkadaşlar ben hamile değilim ama hamile kalmayı planlıyorum, Ayşen hn dan Mayıs 28 ine randevu verdiler, kontrollerimi yaptırıp , folik asite başlayıp daha sonra hamile kalmayı düşünüyorum eğer allah izin verirse.. Sizce Ayşen hn mı yoksa Çiğdem hn ma mı gitmeliyim. Tercihim bayan doktor olmasıda ..
Hepinize sevgiler kızlar..

Canım Merhaba,
Ben 29+1 günlük hamileyim. Ayşen Hanımın hastasıyım ve kendisinden son derece memnunum. Hamileliğimin ilk gününden beri ona gidiyorum, hiç başka doktora gitmedim. Açıkçası gitme gereği duymadım.Çiğdem Hanımı pek bilmem. Ablamda Ayşen Hanımda doğum yapmıştı, çok memnun kaldı. Ayşen Hanımı kime önerdiysem çok memnun kalıyorlar zaten ona randevu almışsın git bi gör tanış bence çok sıcak kanlı herşeyi istediğin gibi sorup bilgi alabilirsin...:nazar:

Hayırlısı olsun inşallah canım senin için allah sağlıklı doğumlar versin.:nazar: Ben randevu aldım fakat 1 ay sonraya 28 mayısa verdiler o yüzden bugün değişiklik yapıp 21 mayısa çiğdem hn ma aldırdım şimdi sen böyle deyince pişman oldum:) neyse artık,birdaha ararsam heralde deli derler bana,eğer memnun kalmazsam değiştirme şansım olur herhalde. Bir de bu randevular neden bu kadar uzağa veriliyor sonuçta özel bir hastane değil mi , hamileykende bu şekilde olmaz herhalde boshayallersmile
Canım Merhaba,
Ben 29+1 günlük hamileyim. Ayşen Hanımın hastasıyım ve kendisinden son derece memnunum. Hamileliğimin ilk gününden beri ona gidiyorum, hiç başka doktora gitmedim. Açıkçası gitme gereği duymadım.Çiğdem Hanımı pek bilmem. Ablamda Ayşen Hanımda doğum yapmıştı, çok memnun kaldı. Ayşen Hanımı kime önerdiysem çok memnun kalıyorlar zaten ona randevu almışsın git bi gör tanış bence çok sıcak kanlı herşeyi istediğin gibi sorup bilgi alabilirsin...:nazar:

Hayırlısı olsun inşallah canım senin için allah sağlıklı doğumlar versin.:nazar: Ben randevu aldım fakat 1 ay sonraya 28 mayısa verdiler o yüzden bugün değişiklik yapıp 21 mayısa çiğdem hn ma aldırdım şimdi sen böyle deyince pişman oldum:) neyse artık,birdaha ararsam heralde deli derler bana,eğer memnun kalmazsam değiştirme şansım olur herhalde. Bir de bu randevular neden bu kadar uzağa veriliyor sonuçta özel bir hastane değil mi , hamileykende bu şekilde olmaz herhalde boshayallersmile[/QUOTE

bundan sonra kontrollerin ayda 1 kez olacağı için doktorun sana 1 ay sonrasına tarih verir. ekstra bi durumda daha erken çağırır. 34.haftadan sonra kontroller 2 haftada 1 e, 36dan sonra haftada 1e düşecek...

Hayırlısı olsun inşallah canım senin için allah sağlıklı doğumlar versin.:nazar: Ben randevu aldım fakat 1 ay sonraya 28 mayısa verdiler o yüzden bugün değişiklik yapıp 21 mayısa çiğdem hn ma aldırdım şimdi sen böyle deyince pişman oldum:) neyse artık,birdaha ararsam heralde deli derler bana,eğer memnun kalmazsam değiştirme şansım olur herhalde. Bir de bu randevular neden bu kadar uzağa veriliyor sonuçta özel bir hastane değil mi , hamileykende bu şekilde olmaz herhalde boshayallersmile

CANIM SEMAMİ ARKADAŞIMA KATILIYORUM AYNEN ONUN SÖYLEDİĞİ GİBİ OLUYOR İLK RANDEVUDAN SONRA AYDA 1 KEZ ÇAĞIRIYORLAR YANİ SONRAKİ RANDEVULARIN DOKTORUN TARAFINDAN VERİLİYOR
BU ARADA MEMNUN KALMAZSAN AYŞEN HANIM A GEÇERSİN
ÖZEL HASTANE FAKAT SSK LI HASTALARA DA BAKTIĞI İÇİN ÇOK YOĞUN İLK RANDEVUYU ZOR ALIYORSUN FAKAT HAMİLEYKEN PROBLEM YOK ÇÜNKÜ DOKTORUN SENİ YÖNLENDİRİYOR ZATEN BU HER YERDE AYNI
AKLINA TAKILAN VE TABİKİ BENİMDE BİLDİĞİM BİRŞEY OLURSA SORMAK İSTEDİKLERİNİ SORABİLİRSİN, SEVGİYLE KAL...:nazar:

CANIM SEMAMİ ARKADAŞIMA KATILIYORUM AYNEN ONUN SÖYLEDİĞİ GİBİ OLUYOR İLK RANDEVUDAN SONRA AYDA 1 KEZ ÇAĞIRIYORLAR YANİ SONRAKİ RANDEVULARIN DOKTORUN TARAFINDAN VERİLİYOR
ÖZEL HASTANE FAKAT SSK LI HASTALARA DA BAKTIĞI İÇİN ÇOK YOĞUN İLK RANDEVUYU ZOR ALIYORSUN FAKAT HAMİLEYKEN PROBLEM YOK ÇÜNKÜ DOKTORUN SENİ YÖNLENDİRİYOR ZATEN BU HER YERDE AYNI
AKLINA TAKILAN VE TABİKİ BENİMDE BİLDİĞİM BİRŞEY OLURSA SORMAK İSTEDİKLERİNİ SORABİLİRSİN, SEVGİYLE KAL...:nazar:

serben cim ben de izmire geliyorum artık, doğum iznine ayrıldım. ayşen hnmla görüştüm 34.haftada gel dedi. 10 mayısta randevum var.
senin nasıl gidiyor? kaçıncı haftadasınız? bebiş kaç kilo oldu?

serben cim ben de izmire geliyorum artık, doğum iznine ayrıldım. ayşen hnmla görüştüm 34.haftada gel dedi. 10 mayısta randevum var.
senin nasıl gidiyor? kaçıncı haftadasınız? bebiş kaç kilo oldu?

hayırlısı olsun semamicim benimde randevum 10 mayısta
şu anda 30 haftalık oldum herşey yolunda bebeğim 3 hafta önce 1060 gr dı şimdi ne kadar inan bilmiyorum
randevun saat kaçta semami benimkisi 14:00 te

hayırlısı olsun semamicim benimde randevum 10 mayısta
şu anda 30 haftalık oldum herşey yolunda bebeğim 3 hafta önce 1060 gr dı şimdi ne kadar inan bilmiyorum
randevun saat kaçta semami benimkisi 14:00 te

benimki de 14.45 canım. o gün karşılaşma ihtimalimiz yüksek o zman. nst ye başladınız mı?

slm arkadaşlar bende gazi hastanesi ayşen hanıma gidiyorum ve çok memnunum odasına girdiğimde kendimi ve bebişimi çok güvende hissediyorum şuan 25 haftalık hamileyim ilk öğrendiğim andan itibaren ayşen hanıma gittim (tavsiye üzerine ) çok memnunum çok güleryüzlü ve çok ilgili herşeyim normal giderse ve Allah nasip ederse epuduralli normal doğum istiyorum hepinize iyi doğumlar diliyorum.

gazi hastanesine giden arkadaşlar ikili tarama testinizi nerde yaptırdınız ne kadar ücret ödediniz bu konuda bilgilendirirseniz
sevinirim...

gazi hastanesine giden arkadaşlar ikili tarama testinizi nerde yaptırdınız ne kadar ücret ödediniz bu konuda bilgilendirirseniz
sevinirim...

cnm beni ayşen hanım yaşam labaratuarına yönlendirdi alsancak kıbrıs şehitler caddesinde 30 aralıkta yapıldı benimkisi fiyat 70 tl idi ama yeni yılda fiyat değişikliği var sanırım bir yakınım aynı yerde 1,5 ay önce 80 tl ye yaptırmış

Canım çok tşekkür ederim bilgileriniz için sağolun.. Peki bu arada Çiğdem hn ma giden var mı hiç? Paylaşırsa sevinirim..yerimseniben

kızlar bende çiğdem hanıma gidiyorum.
yarın 2. muaynem var. gayet güleryüzlü.
bakalım ilerleyen günler ne göstercek?
benim kafamı karıştıran buradaki doğum fiatları.
kimi 400 küsür diyor kimi 1300 tl den bahsediyor.
fiatlar neye göre değişiyor anlamadım!
bu sene doğum yapanlar bilgi verirse sevinirim.

Merhaba Kızlar,
25 haftalık hamileyim ve son iki aydır Gazi'de Çiğdem Hanıma gidiyorum. İlgi ve alakası olması gerektiği kadar, kontrol sırasında benimle konuşuyor ve bebeğimi anlatıyor "kafası, kolu, elleri vs" diye gösteriyor. Doğum ücretini doktorlar kendileri veriyormuş. çiğdem hanım bana 400-450 arası dedi. Özel bir hastaneye göre gayet iyi. Bir çok özelde 1500-2000 TL'den başlıyor. Doğumu Gazi'de yapmayı düşünüyorum Allah izin verirse. Hamile bayanlara Allah sağ salim kurtarsın diyorum.

Merhaba Kızlar,
25 haftalık hamileyim ve son iki aydır Gazi'de Çiğdem Hanıma gidiyorum. İlgi ve alakası olması gerektiği kadar, kontrol sırasında benimle konuşuyor ve bebeğimi anlatıyor "kafası, kolu, elleri vs" diye gösteriyor. Doğum ücretini doktorlar kendileri veriyormuş. çiğdem hanım bana 400-450 arası dedi. Özel bir hastaneye göre gayet iyi. Bir çok özelde 1500-2000 TL'den başlıyor. Doğumu Gazi'de yapmayı düşünüyorum Allah izin verirse. Hamile bayanlara Allah sağ salim kurtarsın diyorum.

evet dediğin gibi bebeği anlatıyor.
dün benimki ense kalınlığını ölçtürmedi.
düz durması lazımdı yapmadı.
3 kere ultrasona aldı, baya ilgilendi. ama olmadı.

X