2 klomen büyütmedi 3 klomen bütürmü ki?

ozzzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
33
2
44
arkadaşlar bende pko var.bu ay günde 2 tane klomen içtim yumurtalarım büyümedi 11mm de kaldı.doktorum bu ayda günde 3 tane iç dedi.oda olmazsa iğnelere geçeriz dedi.kafam karışık.3 tane ile büyürmü ki,eğer büyümüyecek ise direk iğneye geçseydik.bir ay daha zaman kaybı olmazdı.sizin bir fikriniz var mı?bana yardımcı olur musunuz?eşim ve ben bebeğimiz içn sabırsızlanıyoruz....

pko için bir arkadaşım soğan suyu içti işe yaradı
ayrıca incir kürünüde denedi ve şimdi hamile
inşallah en kısa zamanda sende olumlu sonuç alırsın cnm

bende 3 kez kullandiktan sonra yumurtalarim cok iyi gelisti fakat daha sonuc alamadim, adet gunumu beklemedeyim...

yeni geldi aklıma
ikinci bebiş için gittiğim dr yumurtalarım gelişmeyince klomeni 3e çıkarmak yerine bana glukophene yazdı
metmorfin içerikli bi ilaç anti diyabetik
işe yaradı yumoşlar gelişti büyüdü ama sonuç alamadık malesef

ayrıca bu ilaç hormon haplarından dolayı alınan kilolarada engel oluyomuş
gerçektende ilk tedavimde 8 kilo aldım haplardan bu tedavimde hiç kilo almadım

arkadaşlar bende pko var.bu ay günde 2 tane klomen içtim yumurtalarım büyümedi 11mm de kaldı.doktorum bu ayda günde 3 tane iç dedi.oda olmazsa iğnelere geçeriz dedi.kafam karışık.3 tane ile büyürmü ki,eğer büyümüyecek ise direk iğneye geçseydik.bir ay daha zaman kaybı olmazdı.sizin bir fikriniz var mı?bana yardımcı olur musunuz?eşim ve ben bebeğimiz içn sabırsızlanıyoruz....

slm canım bende pkoluyum geçen ay günde 2 klomenle benimde bir yumoşum oldu 13mm falandı ...Bu ayda klomeni doktorum günde 4 taneye çıkardı..Ve 4 olgun yumurta oluştuu şuan beklemedeyimm :1ninca:

yeni geldi aklıma
ikinci bebiş için gittiğim dr yumurtalarım gelişmeyince klomeni 3e çıkarmak yerine bana glukophene yazdı
metmorfin içerikli bi ilaç anti diyabetik
işe yaradı yumoşlar gelişti büyüdü ama sonuç alamadık malesef

ayrıca bu ilaç hormon haplarından dolayı alınan kilolarada engel oluyomuş
gerçektende ilk tedavimde 8 kilo aldım haplardan bu tedavimde hiç kilo almadım

Canım keşkeee bende senin gibi kilo alsam bu ilaçlardan ama malesefff benim güzelim iştahımı mahvettiii iştahsızz ve miğde bulantılarıı yaşıyorum yemeden kesildimm iyice bu sebeblede tedavi bırakıyorummşakkıdı

Canım keşkeee bende senin gibi kilo alsam bu ilaçlardan ama malesefff benim güzelim iştahımı mahvettiii iştahsızz ve miğde bulantılarıı yaşıyorum yemeden kesildimm iyice bu sebeblede tedavi bırakıyorummşakkıdı

bünyeden bünyeye fark ediyo demekki benim iştahımı açmıştı malesef

Canım moralini bozma.Bendede pko war.Geçen ay 1 tane içtim büyümedi.bu ay günde 2 tane içtim klomen.Sadece 1 tane yumurtam büyümüş 20 mm. doktorum bu bize yeterli dedi.Bilmiyorum bekliycem.İnşallah ii bir sonuç alırım.İnşallah seninde bu ay büyür yumurtaların.Stres yapmamaya çalış.Takma kafana.

bende 3 kez kullandiktan sonra yumurtalarim cok iyi gelisti fakat daha sonuc alamadim, adet gunumu beklemedeyim...

merhaba ben de hamile kalmak istiyorum 5 aydır deniyoruz ama kalamadım clomeni yumurtaları geliştiriyo sanırım clomen kullanmadan adet düzensizliği falan oluyo mu yumurta gelişmediği için

gecen ay klomeni günde 2 tane attım. 1 tane yumurta gelişmişti 20 mm. bu ay 3 tane attım. biri 18 mm. biri 17 mm. diğeride küçük 3 tane yumurta gelişti. bu sonucları aldıktan iki gün sonrada ovitrelle iğnesi vuruldum. yani yumurtalar biraz daha büyüyünce. insallah bu ay tutar. 8 martı bekliyorum. hayırlısı olsun hepimiz için.

Son düzenleme:
kızlar ben bu ay ilk defaa klomen e basladım günde bir tane verdibakalım ne olacak yarından sonra doktora kontrole gidecegiz issallah yumurtlarımm

kızlar bende klomeni 2 tane ile başladım olmadı.bu ay 3 e çıkardık ama ben adetin 3. günü başladım klomene doktorum öyle söyledi acaba bi zararı veya yararı var mı?

günde 3 klomen verdi bana glifor vermedi ınofolic verdi pko var malesef ve bendede bir sürü yumurta oluştu ama en büyüğü 9 ve 11 mm idi 13. gündü 3 gün sonra yeniden gittim büyümüşler ve biri çatlamış 18 mm dahada vardı 10 gün çalışın dedi sonra regli olmazsam gideceğim olursan 3.gün gel dedi ya Allah isyeyen herkese tüm azaları tamam olan hayırlı evlatlar nasip etsin

Son düzenleme:
günde 3 klomen verdi bana glifor vermedi ınofolic verdi pko var malesef ve bendede bir sürü yumurta oluştu ama en büyüğü 9 ve 11 mm idi 13. gündü 3 gün sonra yeniden gittim büyümüşler ve biri çatlamış 18 mm dahada vardı 10 gün çalışın dedi sonra regli olmazsam gideceğim olursan 3.gün gel dedi ya Allah isyeyen herkese tüm azaları tamam olan hayırlı evlatlar nasip etsin

cnm mrb.bende bu ay ilk defa klomen kullandım günde 2 tane.gliforda kullanıyordum günde bir.yumurta kontrolüne gittim 2 tane 20mm 2 tane daha küçük yumoşum olmuş.çatlatma iğnesi vermedi.sonuç ne oldu çatladılar mı bilmiyorum fakat başka bi doktor inofolic verdi.sana doktorun inofolic in ne gibi etkileri oldugunu söledi mi? bende 5 gündür kullanıyorum ama bırakıp glifora devam mı etsem acaba die düşünüyorum

cnm mrb.bende bu ay ilk defa klomen kullandım günde 2 tane.gliforda kullanıyordum günde bir.yumurta kontrolüne gittim 2 tane 20mm 2 tane daha küçük yumoşum olmuş.çatlatma iğnesi vermedi.sonuç ne oldu çatladılar mı bilmiyorum fakat başka bi doktor inofolic verdi.sana doktorun inofolic in ne gibi etkileri oldugunu söledi mi? bende 5 gündür kullanıyorum ama bırakıp glifora devam mı etsem acaba die düşünüyorum

Merhaba ınofolic doğrudan pko içinmiş içeriğinde de yazıyordu yeni bir ilaçmış fakat araştırdığım kadarı ile eki tedavilerde metmorfin içerikli glifor tarzı ilaçlar kullananlarda gebelik olmuş hep doktor bunu verdi ben 2. kutuya başladım

Merhaba ınofolic doğrudan pko içinmiş içeriğinde de yazıyordu yeni bir ilaçmış fakat araştırdığım kadarı ile eki tedavilerde metmorfin içerikli glifor tarzı ilaçlar kullananlarda gebelik olmuş hep doktor bunu verdi ben 2. kutuya başladım

hımm bende biraz araştırdım ama inofolicle ilgili fazla bi bilgi bulamadım.o yuzden çok kararsız kaldım glifora mı devam etseydim acaba die işte

Glifora devam ettiniz mi ? bende baya araştırdım galiba alacağım günde kaç mg ve kaç adet içtiniz

bana da yeni 3 klomen verdi. ve inofolic sabah akşam. bugün 2. günüm. ayrıca glifor kullanmıyorum ama glifor benzeri matofin kullanıyorum. çok güzel dua etmişsin AMİNN GÜZELİMM...

X