Op.Dr. Jale Gürlüler

neden sen uyuzcimcime arkadaşım koca forum sitesinde herşeyi tek anlayan bilen sensin..ama bizelere gelince yok diyolog eksikliği var yok anlamıyorsun..bu ne yaa...bütün millet anlaşıyor ..sana gelince anlaşamıyoruz..belkide bütün eksiklikler sendedir...

bak biz senle iyi anlaşıyoruz işte iki tane anlayışsız bi araya gelince böyle oluyo benim benim ne ima etmek istediyimi anlayamadıysan sendede bi diyalog problemi var bence sanki fan klup kurmuş gibisiniz kim eleştirse topluca hade onun üstüne yürüyosunuz hata yapabileceyini kabul etmiyosunuz ben geçmişide okudum farklı topiklere yazmış isim verdiyin arkadaşlardan birkaçı jale hanımın ilgisizliyinden şikayetçiler böyleyken birden ilah gibimi görmeye başladınız bu arada sevgili yersia arkadaşlar yeni topik açmışlar orayada gel olurmukaydirigubbakcemile3

mecbue ben onu söylediğin imadan dolayı yazdım hani aklına başka şeyler geliyormuş ya beyaz meleğinde denizinde bursasunun da ki tartışmaya katılanlar onlar kucaklarındakilerine bak dedim isimler aynı dedin ya neyi kastediğini anladım..sizlerde diyalog eksikliği var sanırım.ben ne diyorum siz neler söylüyorsunuz..... uzatmayın

sen uzatma diyosan biz hiç uzatmayızmafoldumben

yersia benden cevap istemişsin veriyorum...doktor ve çevrelerine ne kadar uzak olduğunu yazdıkarından anlayabiliyorum...ben kendi fikirlerimi beyan ettim.yazdıklarımı bir daha oku istersen.ben o an para talep etmiştir demedim.hasta ve çevresini kazanma adına yapılıyor bunlar dedim.önce okumayı deneyelim arkadaşlar....NEYSE BEN YAZDIKLARINIZDAN İNAN ÇOK SIKILDIM...bu konu hakkında cevap beklemeyin ya da istemeyin benden...çünkü malesef anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuzzzzz okumuyorsunuz

canım bak doktorlar hipokrat yemini ediyorlar,
ben sanmıyorum o kadar ticari düşünceyle yaklaşacaklarını.
yani madem konumuz mecbue onu ele alırsak,
kız birsürü hastane ve doktora yönlendiriliyor.
küvöz yok diye elden ele dolaşıyor,
bütün doktorlar benzer şeyleri söylüyor,
ama küvöz olmadığı için tedaviye başlayamıyorlar.
medicalde küvöz olduğu için mecburen oraya gidiyor ve ahmet bey bakıyor.
yani acil durumda bir hasta var, bebeğin ve annenein hayati tehlikesi var.
doktor olarak da ahmet bey görevini yapmış ve hemen müdehale etmiş.
yani o anda ben şuna güzel bir tedavi yapayım, beni başkalarına tavsiye etsin, çevre ve hasta kazanayım mantığını güttüğünü hiç sanmıyorum.
ha burada ahmet bey yerine başkası da olabilirdi, burada kimsenin reklamı yapılmıyor.
kız bebeğin ve kendisinin hayatını kurtardığı için de ahmet beye minnet duyuyor doğal olarak. jale hanımdan da çok memnundum, herşey iyi gidiyordu ama neden benim bu sorunumu farkedemedi diyor. kızın derdi bu yani. ha bunu o da söylemiyor, aynı hastaneden başka bir doktor söylüyor. daha önce farkedilmesi gerekirdi diyor.
eğer demiş olsaydı bu sorun çok yeni başlamış, doktorun farketmemesi normal diye mecbue o zaman ona da inanacaktı ve jale hanıma bu kadar yüklenmeyecekti. ama kızın yarası var yani. onu da anlamamız lazım.

ya arkadasim senin ne anlatmak istedigini anlamadigimi sen nerden biliyorsun..ben ve digerleri seni gayet ii anladi merek etme..sen elestirilere acayip bozuluyorsun sanirim...ayrica kendinin anlayizsiz oldugunu kabul etmende ilginc...senin gibi bir konuda tartismasini dahi bilmeyen biriyle daha fazla konusmaya degmez ve vakit kaybi diye dusunuyorum...hani ben anlayissizimya evet sen gibi isin icinden cikamayip saldiri pozisyonuna gecenleri gercekten analamiyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
ya arkadasim senin ne anlatmak istedigini anlamadigimi sen nerden biliyorsun..ben ve digerleri seni gayet ii anladi merek etme..sen elestirilere acayip bozuluyorsun sanirim...ayrica kendinin anlayizsiz oldugunu kabul etmende ilginc...senin gibi bir konuda tartismasini dahi bilmeyen biriyle daha fazla konusmaya degmez ve vakit kaybi diye dusunuyorum...hani ben anlayissizimya evet sen gibi isin icinden cikamayip saldiri pozisyonuna gecenleri gercekten analamiyorum..

yok sen beni yanlış anladın galiba ben eleştirilere sert tepki veriyorum çünkü bebeyimle ölümden döndüm ben seni anlayışsız olarak almadım espisine söyledim ayrıca saldırı pozisyonu deyil benim ki kaç gündür yaşadıklarımı yalanlayacaklar neredeyse sen nasıl anladın benim yazdıklarımı onu bilemem sen ama vakit kaybı diye düşünüyosan o ayrı sende yaşasaydın benim yaşadıklarımı ve nereyde yalancılıkla itam edilseydin sen ne tepki verirdin bunu merak ediyorum hamilemisin yada bebeyin varmı onu bilmiyorum ama anneysen bi bebeyin nasıl meydana geldiyini ve onu kaybetmenin ne demek olduğunu anlarsın

ya gerçekten bu mesele fazla uzadı sayenizde ne anlayışsızlığım kaldı ne vakit ayırmayı gerktircek biri olmadığım tartışmayıda bilmiyorum evet bakalım zaman geçtikçe daha neler neler yazacaksınız bumudur yani ya insan başından geçenleri anlatamayacak mı anlatsada diyalog kurmayı bilmeyen tartışamayan saldırıya geçen biri olarakmı adlandırılacak pes diyorum başka bişey demiyorum

ben kimseyi kırmamamaya özen gösterince herşeyi kabullenmiş oldum cevap verincede saldırgan oldum her neyse mübarek gün böyle şeylere kırılmak istemem sonuçta kimse kimseyi tanımıyo ama yazarkende biraz dikkat lütfen kişileri rencide edecek şekilde yazmayalım tartışmak kalp kırmaksa ben evet tartışamam

ya mecbue lafım sana degıl......yalnı alıntı yapmışım...ben zaten ne sölediysem söledim arkadaşa...sen yaralı birisin...seni anlayan ve sana hak veren benim..ahmet beyin yaptığı şeyide savunan benim....daha önce yazdıklarımıda okursan....özetle demek istediğim kimin topici ise kimn eğer iyiyise iyidir kötüyse kötüdür ..her türlü eleştirilir...

ya mecbue lafım sana degıl......yalnı alıntı yapmışım...ben zaten ne sölediysem söledim arkadaşa...sen yaralı birisin...seni anlayan ve sana hak veren benim..ahmet beyin yaptığı şeyide savunan benim....daha önce yazdıklarımıda okursan....özetle demek istediğim kimin topici ise kimn eğer iyiyise iyidir kötüyse kötüdür ..her türlü eleştirilir...

şimdi oldu işte bende diyorum bi iki gün önce böyle demiyodu şimdi ne oldu benim çıkışlarımda sana deyil arkadaşım

X