Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar selam.... dün dr daydık.... 01.12.2009 tarihinde bebişlerime kavuşucam inşallah.... nbayramın hemen ertesi günü.....

çok fazla giremiyorum bu aralar... wavy ve kaswa ne yaptı çok merak ettim.... onlarda bilgi versin bir ara gelirim yine.... herkesi çok öptüm

merrhaba kızlar sağolsun arkadaşlarımla konuştum rahatladım...ömerim çok mız mız onlar uyurken hemen oturma odamı sildim düzelttim ..yeni koltuklarım geldi zehir etti kaynanam ama gördükce mutlu oluyorum...odamı boğmadıda ...içime sine sine oturacağım inş.

başka bişey yapamadım ...annemlerden getirdiğim kanepe açıkta kaldı tavan alcak olduğu için kanepeyi balkona sokamadık......eskici aradım gelin parada istemiyorum dedim alın dedim
6 kat olunca ve tek eşya olunca kimse almak istemiyor..

kaynana uyuzuna verelim demiştim hiybe edeceğimmm şimdi

canbebeğim seni çok merak ettik canım,maşallah iyisin,,
inşallah zamanında gelsin yavruların annesiiopuyorumnanaktan

muallimim buluşur tatillere bile gideriz inşaallah yaaaw,yeterki sağlık olsunn..

wavyciğimle yarım saat önce konuştum,iyii,odaları geldi,onlar yerleşiyor,eşyalar hazırlanıyor,doktorumuz 24 Kasıma gün vermiş,zamanında gelsin yeğenlerim inşallaahhopuyorumnanaktan,
seni seviyorum arkadaşşıımmŞeniz

kaswa bugün yazmadı,iyidir inşaallahh..

merrhaba kızlar sağolsun arkadaşlarımla konuştum rahatladım...ömerim çok mız mız onlar uyurken hemen oturma odamı sildim düzelttim ..yeni koltuklarım geldi zehir etti kaynanam ama gördükce mutlu oluyorum...odamı boğmadıda ...içime sine sine oturacağım inş.

başka bişey yapamadım ...annemlerden getirdiğim kanepe açıkta kaldı tavan alcak olduğu için kanepeyi balkona sokamadık......eskici aradım gelin parada istemiyorum dedim alın dedim

hah şöyleee rahat ooolll süprizzzzz
güle güle kullan koltuklarını canımm
bu aradaa.. herkesi ve herkesi hiybe ettt,ama kocana sahip çık kardeşşiimmşutarafagitti

hah şöyleee rahat ooolll süprizzzzz
güle güle kullan koltuklarını canımm
bu aradaa.. herkesi ve herkesi hiybe ettt,ama kocana sahip çık kardeşşiimmşutarafagitti

evet cnm işte o anki parlama ile olan oluyorrr

bu arada bekar kaynım aramış sen anneme bakma o iyice yaslandı

herkesin lafını sözünu kötüye yoruyor abimlerede aynı diğer gelinlerede aynı diyor

ne yapaım annemi atayımmı diyor

bende sana öyle bişey demedim , ama bende iki çocuk bakıyorum annene söylediğim her kelamın ne şekilde anlayacağını düşünemem dedim
ben burada ona yatağını bile açtım baktım dedim.....
ben bu saatten sonra annen ne düşünür diye konuşma düzenleyemem dedim
ve eğer böyle bişey anlıyorsa benden önce oğluna tlf açsın sorsun
yada bana gayet yumuşak bi şekilde sorsun dedim
ama o bugün beni azarladı hakeret edercesine konuştu.....
bizden ötesi yok onun dedim...

şimdi kaynımın kız arkadaşı pazar kahvaltıya gelecekmiş tanışmak için
bizi çağırmıştı be yapacam bilmiyorum yaa

kızlar selam.... dün dr daydık.... 01.12.2009 tarihinde bebişlerime kavuşucam inşallah.... nbayramın hemen ertesi günü.....

çok fazla giremiyorum bu aralar... wavy ve kaswa ne yaptı çok merak ettim.... onlarda bilgi versin bir ara gelirim yine.... herkesi çok öptüm

Canım Rabbim kolaylık versin inşaALLAH .. opuyorumnanaktan

Canım güle güle kullan sen boswer kim ne derse desin ...
Varya millet konusur bak kaynında demiş bizden büyükler ne edelim artık sabır...

herkesin lafını sözünu kötüye yoruyor abimlerede aynı diğer gelinlerede aynı diyor

bende sana öyle bişey demedim , ama bende iki çocuk bakıyorum annene söylediğim her kelamın ne şekilde anlayacağını düşünemem dedim

bak gördün mü,yazık kendini üzdüğüne..

bazen kaynanaları duymazdan gelmek gerek................. eğer didişirseniz ne sizin ne eşinizin huzuru olmaz.... valla bir kaynana içinde kocayla huzuru bozmaya değmez.... onu duymazdan gelir..her dediğine he derseniz... bir gün olur da söylemekten bıkar... bıkmayanlarda vardır.... didişmekten hoşlananlarda vardır..acıık büyüklük etmeyip anlayışsızlarda vardır .. iyilikten anlamayanlarda vardır ..amaaa baktığın yüze tükürme der annem.................. bırak der söylediğinden kendi utansın....

bu arada günaydın herkese geçmişi okumadan gelemedim bu sayfaya nasılsınız bebişler nasıl ben ve bebişlerim iyiyiz çok şükür ama bişi sorcam kızlar ne zaman hareketlerini hissetmeye başlarım merak ediyorum yatarken falan dinliyorum ama hissedemiyorum henüz :1no2:

canım ben tam 21+0'da 22 Ekim'de hissetim hareketlerini..sabret azıcık az kalmış..

sağolun kızlar yaa,geçer gider önemli değil Allahın izniyle de bilmediğim bir durumdu,o yüzden değişik gelmeişti bana bu rahatsızlıklarr,,

ayyy millet bursada buluşuyor,fotoğraf çekin kızlar,bize de gösterin bize deeee..

vil canım az kaldı evet,yakında hissedersin..
bursadilere özendim valla ne güzel buluşuyorlar:)))

sağolun kızlar gelin sizle de buluşalım :))))
valla çok güzel oldu yemeğimizi yedik tatlılarımızı yedik sohbet muhabbet derken geçiverdi 3 saat, yolladık deniz'i dr a..çok şükür iyi haberlerle geldi o da..Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

benide ikiz anneler listesine eklermisiniz?
10.temmuz 2009 doğal yollarla hamile kaldım 2 tene erkek bebişim olucak doğum tarihim 40, haftaya göre 16 nisan 2010

hoşgeldin canım..inşallah sağlıklı bir hamilelik ve vakitli bir doğumun olur..
13 haftamı ayh bende duymak istiyorum ama yok yok sanırım duyamıcam bende gec olucak benimde bakalım hayırlısı
Hayırlısı canım benimde öyle geç olsunda güç olmasın diyelim

ayy ben de öyle çok sabırsızlanıyodum..kevserin başının etini yedim neden hissetmiyorum diye..çok şükür ilk tekmem 21 i tamamlar tamamlamaz geldi de rahatladım..darısı başınıza kızlar..

canım yaa oğlu çözememiş kadını baksana..sen de boşver gitsin..böylelerine tıp bile çaresiz :))) sen kendi keyfine bak..kendini de eşini de yıpratma..güle güle oturun cicilerinizde inşallah sağlıkla eskitin..

kızlaaaaaaaaaarrrrrrrr ticker factory den sonra lilypie ve 1-2 siteye daha izin çıkmış..bilginiz olsun..ben lilypie'a çok sevindim en çok onu seviyodum paylaşıyım sizle de dedim...
mucksss:*

evet evet evet sper bir gündü bana, burçinim çınara geldiğin zamanlarda bi alo de gelirim ben yavaş yavaş.. gerçi deniz de gelir, dr. doğum için deniz e arife günü dedi... kızlar ARıFE ile ZARıFE gelioooo :lepi:

oooohhh buluşmuş keyif yapmışsınız,yok mu fotonuz yaaaw

çok başağrım var midemde bulanıyor öptüm sizi iyi geceler resimleri ekleyin heee

merhaba arkadaşlar........nasılsınız........sizi takip ediyorum,herkes iyimi,doğum yapan varmı diye ama birşeyler yazmadan çıkıyordum......maşallah herkes uslu doğumun zamanını bekliyor aferim bebişlerinize:nazar:hepinizi öpüyorum.....bu arada dırım geçmiş olsun canım,dinlen salgın var herkes rahatsız inşallah en kısa sirede rabbim şifa versinde iyileş canım....

nasılsınız kızlarrr

ben bu çizelgeyi yaptımda nereye yapıştırıyoduk adresi hakkımda sayfasında bi yere yapıştırıyoduk diye hatırlıyorum yaptım kabul etmedi fikri olan varmı

X