Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    101
Canım ben geçen doktora idrar yanmam oluyor bazen dedim akıntı yoktu ama senin şikayetin varsa enfeksiyon vardır dedi tek kullanımlık bir toz yazdı gece yatmadan içtim çok şükür artık yanma olmuyor. Bir de çişini tutma sakın dedi ben bazen iş çıkışına doğru falan tutuyordum eve gideceğim diye ama yapma dedi
Canimm banada aynisini verdi yaptim hemem farkediyormu enfeksiyon hamilelikte herkesin basina gelenbbisey herhalde canim senin nasik anlasildi? 2 hafta sonra idrar kan kultur testi verecegim

Canım sen hastanedemisin hala yoksa eve çıktın mı yazdıysanda atlamış olabilirim kusura bakma nasılsın iyimisin
Ben evdeyim bu hafta full hastahaneeeydim neden zehirlenme oluyor duzelecek seyler cikti sukur trioitlerim yukselmis lokasit cikti kanim baya dusmus enfeksiyonum idrarda cikti hepsine baktilar bunlari tedavi ettiktem sonra olacak mi bakalim

Biz de taşınacağız ya görev sebebiyle istanbuldaydık tekrar memleketim Ankara ya dönücez inşallah 🥲 haziran gibi düşünüyoruz..Ankara da ki ev kendimizin girmeden herşeyini halledelim istiyorum, çocukların odasında değişiklikler yapılcak büyük oğlum eylül de ilkokula başlıycak🤗 yeni bebiş gelicek inşallah.. şuan herşey yoğun ve karışık geçiyor bakalım nasıl olucak
Neyapacaksin tasinmada masraf evi tadilat masraf biz evi komple degistirmiyoruzda ona ragmen 700 800 bin tl cikacak masraf

Ben evdeyim bu hafta full hastahaneeeydim neden zehirlenme oluyor duzelecek seyler cikti sukur trioitlerim yukselmis lokasit cikti kanim baya dusmus enfeksiyonum idrarda cikti hepsine baktilar bunlari tedavi ettiktem sonra olacak mi bakalim
Kaça yükselmiş canım tiroitin? Bu tek kullanımlık antibiyotik baya işe yarıyor. Gece yatmadan önce içiyosun ve dayanabildiğin kadar tuvalete gitmiyorsun. Sabaha kadar gitmezsen daha iyi. O geçirir yüksek ihtimalle enfeksiyonunu

Kaça yükselmiş canım tiroitin? Bu tek kullanımlık antibiyotik baya işe yarıyor. Gece yatmadan önce içiyosun ve dayanabildiğin kadar tuvalete gitmiyorsun. Sabaha kadar gitmezsen daha iyi. O geçirir yüksek ihtimalle enfeksiyonu.

Ya işte ben de ondan korkuyorum ben de rüyamda hep kız görüyorum. Ama rüyaların tersi çıkar yasası gereği erkek olur diye ürküyorum 😂😂😂
Yaa evet olabilir eşimle iddaya girdik şimdi o erkek olucak doktora güveniyorum dedi bende kız dedim bakalım yarın öğrenirim inşallah 😊

Kızlar bebek arabası sipariş etmiştim geldi bu gün ben çok beğendim kabin boy bebek arabası çok rahat içine yiğenim oturdu 3-4 yaşlarında çocuk ağır olmasına rağmen sürüşü çok rahattı ben çok beğendim. 🥰
tek cocuksa kabin boy mukemmel bnm ikinci oglumda kucuk ne alacagima henuz karar veremedim oglumda kabin boy kullandim ama cok cabuk yiprandi kotu oldu ama severek kullandim pisman degilim

Neyapacaksin tasinmada masraf evi tadilat masraf biz evi komple degistirmiyoruzda ona ragmen 700 800 bin tl cikacak masraf
Evimiz yeni aslında 1.5 yıl kiraya vermiştik.. şimdi tekrar ben taşıncam duvar kağıtları boya ebeveyn banyosu giyinme odası filan baya işlerimiz var 300 bandı gibi hesaplıyor eşim masrafı 😂 büyük bi balkonum var kış bahçesi tarzı.. ayy anlatırken yoruldum çok işim var 😂 benim büyüklere ikea dolap siparişi vermem lazım bebek için de hemnes şifonyer düşünüyorum

🤣 bakalım benimki de tersi mi çıkacak 😅
Canım benim 12de doktorum kız gibi dedi. 14te başka bi doktor yoo erkek dedi. Sonra da benimki de tahmin 16da net öğrenirsin dedi😅 bence 12de dediği şeyi baz almayın ben kendiminkini erkek olarak düşünüyorum artık 14te yanılma çok nadir. Ama 12de çok yanılma oluyor. Bu arada rüyamda da hep kız görüyordum. Kız istediğim için sanırım. Ama erkek çıktı😅

X