Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canımmm koy beni arasına ama Ben de belirti olmadı işte.. Daha yeni dün akıntım başladı fazlasıyla hem de..ondan başka belirti yoktu :KK66:
Evet teacher mother sağolsun beni de hiç cevapsız bırakmadı :) <3 buarada bugünki testi aldım çok şükür sonuç 84 den 367ye çıkmış:) farklı rahatsızlıklarm olduğundan cumartesi alacağım sonuçları bekleyeceğim inşallah iyi çıkar...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oyy annesinin kuzusu büyüyormuymuuşşş, maşallahhh kuzuya:KK66:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canımmm koy beni arasına ama Ben de belirti olmadı işte.. Daha yeni dün akıntım başladı fazlasıyla hem de..ondan başka belirti yoktu :KK66:
Evet teacher mother sağolsun beni de hiç cevapsız bırakmadı :) <3 buarada bugünki testi aldım çok şükür sonuç 84 den 367ye çıkmış:) farklı rahatsızlıklarm olduğundan cumartesi alacağım sonuçları bekleyeceğim inşallah iyi çıkar...

Çoks evindimm değerinin yükselmesine canımcım:))) Ben bu sabah testi tekrarladım. Bu defa daha belirgin.. Sanırım var bişeyler.. Pazartesiye kadar sabredeyim diyorum kan testi için ama sanırım sabredemicem..

Ay hiç böyle gecikmezdi nolduki buna??gidiyom zırtpırt okuldayım her tenefüs wc'ye! Siliyom peçeteyle , bakıyom terrrrtemiizzzz!! Kuzum biliyorum ki ben hamiş değilim, bütün hamişliklerimdeki belirtilerim yokki şimdi, ümitlendirmiyom kendimi!!
Napalım birgün daha geçsin hele!!
Yarın yaparım olmadı bir test!! Ama bu baş ağrısından öldüm:KK43: gelse de hap içseeeemmm:KK43:

Tatlım belirtiyse benimde hiç yokk.. Memişler aynı memiş.. Sadece karnımda gerginlik var böle.

$17042014529.jpg

Kızlar bugün sabah yaptığım begelik testi bu da.. Daha belirgin düne göre..

Çoks evindimm değerinin yükselmesine canımcım:))) Ben bu sabah testi tekrarladım. Bu defa daha belirgin.. Sanırım var bişeyler.. Pazartesiye kadar sabredeyim diyorum kan testi için ama sanırım sabredemicem..

Tatlım belirtiyse benimde hiç yokk.. Memişler aynı memiş.. Sadece karnımda gerginlik var böle.

Benim de aynı senin gibi, sağ tarafımda da bir batma var, hani oturunca batıyor rahatsız ediyor, öğretmenler odasında oturanıyorum yaa!! ammaa memişler acımıyo yumuş yumuş:) hamiş olduğumda acırdı, sertleşirdi!! Karnım gergin ama şiş olurdu! Herkesin belirtisi başka tabii, bebimkinler böleydi kuzum:) Bi de bir öğrt. arkadaşım ( her yakaladığında 40 kere sorar ) ikinciyi düşünmüyon mu dahaa?? diyerek sinir etti beni, bir kinayeli kinayeli!!
Sen hamişsin hiç kuşkun olmasın :KK66: gitte kan testi yaptır canım ne beklionn:)

Benim de aynı senin gibi, sağ tarafımda da bir batma var, hani oturunca batıyor rahatsız ediyor, öğretmenler odasında oturanıyorum yaa!! ammaa memişler acımıyo yumuş yumuş:) hamiş olduğumda acırdı, sertleşirdi!! Karnım gergin ama şiş olurdu! Herkesin belirtisi başka tabii, bebimkinler böleydi kuzum:) Bi de bir öğrt. arkadaşım ( her yakaladığında 40 kere sorar ) ikinciyi düşünmüyon mu dahaa?? diyerek sinir etti beni, bir kinayeli kinayeli!!
Sen hamişsin hiç kuşkun olmasın :KK66: gitte kan testi yaptır canım ne beklionn:)

Canım bak şimdi anneme sordum 3 kardeşiz biz..3 hamiliğinde de aynı mıydı belirtin dedim yok dedi...birinde bunlantı olmuş,birinde böbrek ağrısı yaşamış, ilkinde kasık ağrısı..demem o ki git ve gebelik testi yap hemenn:)) buarada benim göğüsler de yumuşak gerginlik yok hiç:)

Son düzenleme:

Artık kan testi yaptır nasıl sabrediyorsun öyle hamile bayan :))

bu arada sol kasigimda devamli bir batma agri var .. sanki gaz sikismasi gibi ... Amazon sende de oyle mi ??? benimde goguslerimde bir hasasiyet yok ama sanki alti kisimlari sicak alev alev yaniyo gibiiii :KK52:
ya bir test olsa hergun bakilabilennnnn hemen soylese direk evet oldu bu ay yada tuhhh kacti bu ayyyy :KK35:

Canım bak şimdi anneme sordum 3 kardeşiz biz..3 hamiliğinde de aynı mıydı belirtin dedim yok dedi...birinde bunlantı olmuş,birinde böbrek ağrısı yaşamış, ilkinde kasık ağrısı..demem o ki git ve gebelik testi yap hemenn:)) buarada benim göğüsler de yumuşak gerginlik yok hiç:)

Canım kuzuum, ablasını da düşünürmüşş:)
Sıradaki şarkıyı kendime gönderiyorum:
Daha yaşanılası ve cıvıltılı bir dünya için: BATSIN bu BATLAR(orhan babaya saygılar):):):)
Kırmızı kartla oyun dışına atılan teachermother, düşüncelerini soran muhabirimize: "Kabul ediyorum bu ayki performansım kötüydü, Ama Artık önümüzdeki maçlara bakacağız"dediği öğrenildiii:):):)
Geldi sonunda batasıca batt!! Ne nazlanıyosa anlamadım yav, başımın ağrısından duramıyodum! Hapımı içtim şükür!! Ben biliyorum kuzular hamiş deilim diye!sölüyom da inanmıyosunuz:):):)

Selam arkadaşlar adetim geçeli 2 günoldu
elimde olan ovulasyon testi böyle çıktı sizce durum nedir?
1 gün önce yaptığım gebelik testi negatifti bu ay yumurta takibine gittim 17.gün 19mm yumoş vardı

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 52
Canım kuzuum, ablasını da düşünürmüşş:)
Sıradaki şarkıyı kendime gönderiyorum:
Daha yaşanılası ve cıvıltılı bir dünya için: BATSIN bu BATLAR(orhan babaya saygılar):):):)
Kırmızı kartla oyun dışına atılan teachermother, düşüncelerini soran muhabirimize: "Kabul ediyorum bu ayki performansım kötüydü, Ama Artık önümüzdeki maçlara bakacağız"dediği öğrenildiii:):):)
Geldi sonunda batasıca batt!! Ne nazlanıyosa anlamadım yav, başımın ağrısından duramıyodum! Hapımı içtim şükür!! Ben biliyorum kuzular hamiş deilim diye!sölüyom da inanmıyosunuz:):):)

Saygılar babaya :)) batasıca inat gibi bekler zamanında gelen şey...artık önümüzdeki maçlarda sen galip olursun İNŞALLAH :) İşte sen dedin biz inanmadık seninkinnin adı tecrübe :)

Selam arkadaşlar adetim geçeli 2 günoldu
elimde olan ovulasyon testi böyle çıktı sizce durum nedir?
1 gün önce yaptığım gebelik testi negatifti bu ay yumurta takibine gittim 17.gün 19mm yumoş vardı

canım ovulasyona göre yorum yapılmaz ama genelde çift çizgi koyu çıkınca hamile oluyor burdakiler :) yarın sabah kan ver bence

evet bencede daha belirgin silik cizgi ... bana da hamile :KK49: gibi geldiiii .. Hadi hayirlisi insallah ... kac gun kala bakmak lazim kizlar bu testlere daha benim 7-8 gunum var reglimeeee :KK53:

Canım benim daha çok erken gibi benim iki gün kala hayalet gibi çıkmıştı ikinci çizgi..dört gün kala ikinci.çizgi kısmı acelenmiş gibi bembeyazdı:)) biraz daha sabret 1-2 gün kala yaparsın:KK66: inşallah hamilesindir:)

canım ovulasyona göre yorum yapılmaz ama genelde çift çizgi koyu çıkınca hamile oluyor burdakiler :) yarın sabah kan ver bence

haklısın canım da
hani ovl.testi ile gebeliğini öğrenenler varya ondan dolayı denedim..
Karnım ağrıyo bikaçgün gelmezse artık kan tahlili yaptırırım..bayağı koyu çıktı ama ben pek heveslenmek istemesemde heyecan tavanda :18::18:
Sağol tatlım yardımcı olduğun için:KK54:

haklısın canım da
hani ovl.testi ile gebeliğini öğrenenler varya ondan dolayı denedim..
Karnım ağrıyo bikaçgün gelmezse artık kan tahlili yaptırırım..bayağı koyu çıktı ama ben pek heveslenmek istemesemde heyecan tavanda :18::18:
Sağol tatlım yardımcı olduğun için:KK54:

benm adete 1 haftadan az var ben yaptım ovulasyon ikinci çizgi çıkmadı bile :KK1::KK1: inşallah gebesindr:KK49:

X