lahana yağı yardıımmmmm!!! lütfen :(((

es_er

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
35
0
arkadaşlar merhaba ;

forumda görüp dikkatimi çekti 10 günde 8 cm.dün gidip aldım çok zor buldum lahana yağını bugün başladım.ama ne kadar süreceğimi bilmiyorum. hangi hareketler yapmak lazım?nasıl beslenmek lazım?benim sorunum göbek ve mide.vücut tipime göre çok büyük bi göbeğim var.1,65 boyunda 53/54 kilo ağırlığındayım.ama göbeğim sanki 5 aylık hamile gibi.çok çirkin bi görüntü halinde oturunca iki kat oluyor.eşimin ve herkesin sürekli göbeğime baktığını düşünüyorum benneyaptımki

bugün masaj yaparkende iğrendim kendimden.düşünün kalça ölçüm 90 göbek ölçüm 86 :KK43:((((kafayı yemek üzereyim.5 haftadır plates yapıyorum hiç faydasını görmedim ama hala hırsla yapıyorum. günde en az 45 dk yürüyorum.

lütfen yardım edin. moralim çok bozukkkkkk!!!!!:çok üzgünüm:senağlama

ben ne kadar süreceğimi bilmemedim avcuma biraz koyarak masajla yedirmeye çalıştım.hemen emiyor vücut. bir kaç kez daha sürdüm hepsini emdi 15 dk masaj yapmış oldum,strecle sararken yağlı bi görüntü yoktu.acaba azmı sürdüm.çok hafif bi terleme oldu.çok sürmek gerekir di acaba.içtiğim su miktarını artırdım.
cevaplarınızı bekliyorum şekerler :)

tam olarak napıoo lahana yagıda zayıflatıoo işe yarıcaksa bende alayım :)

kızlar bu konuyla ilgili zaten topic var oradan bakıp kullanan arkadaşların yorumlarını neyaptıklarını okuyabilirsiniz

X