Darkolive'nin Başarı Öyküsü 30 Kilo Verdi

Fotolar görünmyor
Tebrikler yinede
Yalnız bi sorum olacak size
Obezite ; BÜYÜYEN BEDENLERDE KÜÇÜLEN DÜNYALAR YARATARAK , KÜÇÜLEN DÜNYAMIZDA VARLIK SAVAŞI VERMEKTİR...
yazmışsınız ilk mesajda
Daha önce hiç Diyet center'da bulundunuz mu:KK52:

Hikayen gerçekten çok güzel ama ben neden fotoğrafları göremiyorum :26:

çok teşekkürler, fotoları yaniden yükledim, yeni resimler var bu kez :))
hattaa beyaz pantolonlu resmim dün çekildi :):KK64::KK64::KK64:

ben gene kendimi pilava vermişken bugün ,nasıl olsa bayram tatilinde hafif yiyebilirim diyerek :)) motivasyon kaynağı oldu konun ,hem teşekkür,hem de tebrik ederim.1.60 a 74 üm şu an, 50 leri de çok gördüm,70 leri de deniycez bakalım bir kez daha .sevgiler

teşekkürler...

umarım istediğin kiloya ulaşırsın, en kısa zamanda :KK55::KK55::KK55:

Fotolar görünmyor
Tebrikler yinede
Yalnız bi sorum olacak size
Obezite ; BÜYÜYEN BEDENLERDE KÜÇÜLEN DÜNYALAR YARATARAK , KÜÇÜLEN DÜNYAMIZDA VARLIK SAVAŞI VERMEKTİR...
yazmışsınız ilk mesajda
Daha önce hiç Diyet center'da bulundunuz mu:KK52:

hayır canım diyet centerde bulunmadım, ama o sözü internette gördüm ve çok beğendim
o yüzden kullandım, başkalarıda kullanıyor olabilir, bana ait bir söz değil yanii :KK68::KK68:

fotoları düzelttim canım :KK34::KK34:

Tebrikler gerçekten başarılısın...

çook teşekkürlerrr :KK64::KK64::KK64::KK64:

canım benimm hikayeni o kadar çokkkk okudum ki kaç defa inan bilmiyorummm
her defasında güç buldum azim buldum yoluma devam ettim :KK48::KK48:
yanlız bütün sayfaları tek tek okuyim dedim bana ait bi yorum bulamadım
nasıl yani dedimm:KK53::KK53: benn sana dünyalar güzeli sultanıma yorum yazmamışmıyım:KK14::KK14:
yada ben mi göremedimm inan çok moralim bozuldu bu durumaa:KK50::KK50:

canım benim duruşu güzel,gülüşü güzel, dili güzel, gönlü güzel arkadasımm
iyiki tanımışım sizleri nasıl gurur duydumm nasıll duygulandım bilemezsinnn:85::85:

inann çok ama çokkk güzelll bi hanımsınnn inşşş. bir daha böyle kilolarla hiçbi zaman ugrasmazsınn
Rabbim sana evladına eşine saglık sıhhat uzun ve hayırlı bir ömür versinn inşşşş.
hep mutlu olmanı dilerimmm Allahtannn...............

seni seviyorumm kuşumm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

darkovile canım ben bir şey merakediyorum bu 5 i bir yerde çay işe yarıyormu ben 8 kilo verdim vermem gereken 10 kilo kaldı ama 20 gündür gıram oynamıyor... Acaba bende yapsam bu 5 i bir yerde çaydan işe yaramı çok moralim bozuldu doktora gitim 2 randevumda hep aynı çıkıyorum gıram vermemmişim çok moralim bozuluyor...:KK60::KK5::KK14:

canım benimm hikayeni o kadar çokkkk okudum ki kaç defa inan bilmiyorummm
her defasında güç buldum azim buldum yoluma devam ettim :KK48::KK48:
yanlız bütün sayfaları tek tek okuyim dedim bana ait bi yorum bulamadım
nasıl yani dedimm:KK53::KK53: benn sana dünyalar güzeli sultanıma yorum yazmamışmıyım:KK14::KK14:
yada ben mi göremedimm inan çok moralim bozuldu bu durumaa:KK50::KK50:

canım benim duruşu güzel,gülüşü güzel, dili güzel, gönlü güzel arkadasımm
iyiki tanımışım sizleri nasıl gurur duydumm nasıll duygulandım bilemezsinnn:85::85:

inann çok ama çokkk güzelll bi hanımsınnn inşşş. bir daha böyle kilolarla hiçbi zaman ugrasmazsınn
Rabbim sana evladına eşine saglık sıhhat uzun ve hayırlı bir ömür versinn inşşşş.
hep mutlu olmanı dilerimmm Allahtannn...............

seni seviyorumm kuşumm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımsın yaaa
kuzum ne olucak ben senin güzel kalbini bilmiyormuyum sanki :KK69::KK69::KK69::KK69:
amiinnn sevda kuşum benim, aynı dilekleri bende sana bütün kalbimle hediye ediyorum :KK19::KK19::KK19::KK19:
arada bir oku, eminim sağlıklı sıhatli bir şekilde istediğin kiloya ulaşacaksın allahın izniyle :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende seni seviyorum çook sevda kuşum benim :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

darkovile canım ben bir şey merakediyorum bu 5 i bir yerde çay işe yarıyormu ben 8 kilo verdim vermem gereken 10 kilo kaldı ama 20 gündür gıram oynamıyor... Acaba bende yapsam bu 5 i bir yerde çaydan işe yaramı çok moralim bozuldu doktora gitim 2 randevumda hep aynı çıkıyorum gıram vermemmişim çok moralim bozuluyor...:KK60::KK5::KK14:

canım benim vallahi yarıyor
1 hafta hergün dene istersen, üşenmeden demle hergün :KK74::KK74::KK74::KK74:

kilonun sabit çıktığı zamanlar yeme düzeninde ufak tefek değişiklik yapıcaksın
normal yeme düzeninin dışına çık, birkaç gün metebolizman yavaşlamış olabilir :KK68::KK68:

sakın moralin bozulmasın, bu durumlarda en iyi şey moral ve motivedir :82::82::82::82:

Fotoğrafları eklemişsin tekrar, baktım ve ağzım açık kaldı..

Harikasın!
Çok güzel olmuş ..:nazar::nazar:

cok guzel olmusuunnn harıka gorunuyorsunn gercektenn darısı bızlerın tum ısteyenlerın basına canm san bı sorum olacak su ılk resımde spor aletının ustundesınya onun adı ne canım bır turlu ınternette bulamadımmm yardımcı olursan cok sevınırımmm...
dılerım hersey gonlunce olur vede bızler ıcınde gonlumuzce olur :KK49:

canımsın yaaa
kuzum ne olucak ben senin güzel kalbini bilmiyormuyum sanki :KK69::KK69::KK69::KK69:
amiinnn sevda kuşum benim, aynı dilekleri bende sana bütün kalbimle hediye ediyorum :KK19::KK19::KK19::KK19:
arada bir oku, eminim sağlıklı sıhatli bir şekilde istediğin kiloya ulaşacaksın allahın izniyle :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende seni seviyorum çook sevda kuşum benim :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

canımm benimmm çok teşekkür ederimmm
yazdığın her cümle içinn inşş. bende basarıcamm sizlerin sayesindee
canım benim iyiki varsınn iyiki tanımışım senii tekrar tekrarr tebrikk ederimm
güzelimm seniii:KK16::KK16::KK16:

canım ben 80-89 topiğinden seni takip ediyorum

arayıp öykünü buldum beni motive etmesi için okudum çok güzel içten yazmışsın bende şu an82,5 kiloyum inşallah seini gibi bu işi başaracağım hayal gibi geliyor inan

seni tebrik ediyorum

ben çok yoğun çalıştığımiçin spor yapamıyorum ve hipotiroid yüzünden çok yavaş kilo veriyorum ya da böyle söylerek kendimi kandırıyorum bu hafta sonu kaçamak yapmıştım buna ragmen 800 gram vermişim 1 haftada aslında çokta yavaş değil dimi tatlımmm

resimleriiede baktım çok hoş zarif bi bayan olmuşsun darısı başıma artıkkkk
baayyy canımm

canım ben 80-89 topiğinden seni takip ediyorum

arayıp öykünü buldum beni motive etmesi için okudum çok güzel içten yazmışsın bende şu an82,5 kiloyum inşallah seini gibi bu işi başaracağım hayal gibi geliyor inan

seni tebrik ediyorum

ben çok yoğun çalıştığımiçin spor yapamıyorum ve hipotiroid yüzünden çok yavaş kilo veriyorum ya da böyle söylerek kendimi kandırıyorum bu hafta sonu kaçamak yapmıştım buna ragmen 800 gram vermişim 1 haftada aslında çokta yavaş değil dimi tatlımmm

resimleriiede baktım çok hoş zarif bi bayan olmuşsun darısı başıma artıkkkk
baayyy canımm

canım benim teşekkür ederim
inan kii vücudunun dilini öğrendikten sonra vız geliyor troid filan
ben ölçüm yaptırmadım hiç varmıı yok mu bilmiyrum ama
kaçamak yaparsan yediklerini abartırsan vermen yavaşlıyor
ama bir düzene oturtup sıvını düzgün alıp öğünlerini atlamassan inan ki verilmeyecek kilo erimeyek yağ tanımıyorum :KK23::KK23::KK23:

Ayy canim benim cok guzel olmussun, darisi basima, bende diyete bi baslayip bi birakanlardanim, 70 kiloyum ve 25 yasindayim. Darisi basimaaaa

opuldunnnn

spersin ya tebrik ediyorum seni benimde tek hayalim zayıflamak seninde anlattığın gibi güzel giyinmek istediğim kıyafeti alamk mecbur olduğumudeğilde inşallah başarırım sana sorum şu yeşil çay demişşssin bu içinde sinemki peygamer çiçeği felan var karışı bitki çayı var şuan onu içiyorumyoksadoğadan yeşil çaylar varformonlardan mı içtin

yazın çok etkileyici gerçekten okurken kendimden utandım 5 kilo fazlalığım var onu bile veremiyorum resimler çok güzel evrim değiştirmiş gibisin harika olmuşsun
:KK9:

SEVGİLİ DARKOLİVE
bende senin gibi doğum yaptıktan sonra hep bebek topiklerinde geziniyordum
30 mart gecesi yine bebek topiğinde gezinirken
aşağı taraflarda 40 kilo veren kızın ibret dolu öyküsü diye bir başlık gördüm
merak edip hemen okumaya başladım
ardından senin,aydasunun,farmasi,talin derken bir gecede onlarca başarı öyküsü okudum
inanırmısın sanki büyülenmiş gibiydim
gerçekten çok etkilenmiştim,kadınlar kulübünde böyle bir site olduğunu bile bilmiyordum
o gece aylardır cesaret edemediğim diyet serüvenim başlamış oldu
biran önce sabah olsun ve ben hemen diyete başlıyım istiyordum
sabah uyanır uyanmaz markete bir gidişim vardı görmeniz lazım.
öyle heycanlıydımki hemen kepek ekmeklerimi,yeşil çaylarımı,diyet sütlerimi,nesfitimi
sepete doldurup eve koştum
evet 1 nisan günü bende diyete başlamış oldum
hiç abartmadan söylüyorum hemen hemen her gece sizin hikayelerinizi okudum
benim motive kaynağımdınız
sizi okumadığım gün benimde diyetim aksıyodu

ama nedense sizin sayfalarınız artık pek güncel değil
hep arka sayfalara düşüyor
inan yeni güncel başarı öyküleri sizinkiler kadar beni etkilemiyor
bugün senin topiği başlarda görünce hemen açıp okudum
ardındanda bugün içmeyi onuttuğum yeşil çayımı yaptım
şu an onu içiyorum açıkçası birsüredir diyetten uzaktım
ama sizlerin sayesinde tekrar kendimi motive edip yeni bir zayıflama maratonuna başlıyorum

diyetime 75-76 kilo civarında başladım şu an 64 kiloyum
daha vermem gereken 4 kilom var
bunu başara bilirsem nisana kadar 55 kilo için çabalıyacam
inşallah verebilirim

sana ve senin gibi bizleri motive eden tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum
opüldünüz.::KK54::KK54::KK54:

X