Darkolive'nin Başarı Öyküsü 30 Kilo Verdi

sevgili darkolive,seni tebrik ederim mükemmel bir azim ve başarı.benim tam 20 kg fazlam var 76 yım 56 olmam lazım ama ilk hedefim 60.ama çok tembelim 1 yıllık spor salonuna yazıldım 4 ayı geçti ve 1 kez gitmedim :KK43:( sürekli dışarda yiyorum ve kendime inancım güvenim sıfır.sanki herkes yapabilir ama ben asla yapamam gbi geliyor.nefret ettim kendimdenn resmen.hergün bugün başlıycam diyorum ama nafile kahvaltıya börekle başlıyorum.nolcak halim bilmiyorum çoooooooooooooook mutssuzum çoooook :KK25: bir de şunu sorucam akşam 6 dan sonra yememek gerçekten işe yarıyormu .napıcam ben nerden başlıycam hormonlarım gayet düzgün hiç bir problemim yok ama yapamıyorum işte :KK25::2:

SEVGİLİ DARKOLİVE
bende senin gibi doğum yaptıktan sonra hep bebek topiklerinde geziniyordum
30 mart gecesi yine bebek topiğinde gezinirken
aşağı taraflarda 40 kilo veren kızın ibret dolu öyküsü diye bir başlık gördüm
merak edip hemen okumaya başladım
ardından senin,aydasunun,farmasi,talin derken bir gecede onlarca başarı öyküsü okudum
inanırmısın sanki büyülenmiş gibiydim
gerçekten çok etkilenmiştim,kadınlar kulübünde böyle bir site olduğunu bile bilmiyordum
o gece aylardır cesaret edemediğim diyet serüvenim başlamış oldu
biran önce sabah olsun ve ben hemen diyete başlıyım istiyordum
sabah uyanır uyanmaz markete bir gidişim vardı görmeniz lazım.
öyle heycanlıydımki hemen kepek ekmeklerimi,yeşil çaylarımı,diyet sütlerimi,nesfitimi
sepete doldurup eve koştum
evet 1 nisan günü bende diyete başlamış oldum
hiç abartmadan söylüyorum hemen hemen her gece sizin hikayelerinizi okudum
benim motive kaynağımdınız
sizi okumadığım gün benimde diyetim aksıyodu

ama nedense sizin sayfalarınız artık pek güncel değil
hep arka sayfalara düşüyor
inan yeni güncel başarı öyküleri sizinkiler kadar beni etkilemiyor
bugün senin topiği başlarda görünce hemen açıp okudum
ardındanda bugün içmeyi onuttuğum yeşil çayımı yaptım
şu an onu içiyorum açıkçası birsüredir diyetten uzaktım
ama sizlerin sayesinde tekrar kendimi motive edip yeni bir zayıflama maratonuna başlıyorum

diyetime 75-76 kilo civarında başladım şu an 64 kiloyum
daha vermem gereken 4 kilom var
bunu başara bilirsem nisana kadar 55 kilo için çabalıyacam
inşallah verebilirim

sana ve senin gibi bizleri motive eden tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum
opüldünüz.::KK54::KK54::KK54:

canımsın yaa ne kadar güzel yazmışsın tatlım
çok teşekkür ederim övgü dolu sözlerin için...
1 senedir aynı kilodayım hemen hemen, pek değişmiyor, en son 60.5 gördüm
sonrasında 1 ay tatile çıktım şu anda 62-62.5 arasında gidip geliyorum
ama benim için 59-60 arası daha iyiydi, şu an azıcık göbeğim pırtlasa elbiseden pantolondan
tahammil edemiyorum bırak 90 kiloyu
yemin ederim boşuna hammallık, amelelik yapmışız onda yıl fazla kiloları taşırken
hedefe yaklaştıkça verilecek kilo azaldıkça insan rahatlıyor ve amaaannn şunu yiyim yarın dengelerim diyorsun :KK20::KK20::KK20::KK20:

bi 5 kilo daha versem iyi olur, şu an 38 beden giyiyorum ama 2-3 kilodan sonra daha rahat olacağına inanıyorum...
yazın bana eski günlerimi hatırlattı, bende çok okurdum hergün hergene yüzümde hafif bir gülümsemeyle uyurdum geceleri
şimdi giyinip takıp takıştırıp oğlumun elinden tuttum mu kendimi daha iyi hissediyorum...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
inaşallah istediğin kiloya sağlıklı sıhatli ulaşırsın tatlım...
sevgiler...

sevgili darkolive,seni tebrik ederim mükemmel bir azim ve başarı.benim tam 20 kg fazlam var 76 yım 56 olmam lazım ama ilk hedefim 60.ama çok tembelim 1 yıllık spor salonuna yazıldım 4 ayı geçti ve 1 kez gitmedim :KK43:( sürekli dışarda yiyorum ve kendime inancım güvenim sıfır.sanki herkes yapabilir ama ben asla yapamam gbi geliyor.nefret ettim kendimdenn resmen.hergün bugün başlıycam diyorum ama nafile kahvaltıya börekle başlıyorum.nolcak halim bilmiyorum çoooooooooooooook mutssuzum çoooook :KK25: bir de şunu sorucam akşam 6 dan sonra yememek gerçekten işe yarıyormu .napıcam ben nerden başlıycam hormonlarım gayet düzgün hiç bir problemim yok ama yapamıyorum işte :KK25::2:

canım benim kendine bu haksızlığı yapma...
güne 2 büyük bardak ılık su içerek başla
sürekli gülümse, başarabileceğine inan, o börekler çörekler bi yere gitmiyor kii
o güzel şeyleri birde zayıfladıktan sonra ye bak, tadına doyamayacaksın :KK1::KK1::KK1:
6 kış akşamı için çok erken olabilir, sen 7den sonra bişiy yeme, inanki çok şey farkediyor,
yemek yerine her zaman içmeyi tercih et...
bardağın hiç boş durmasın, bitki çayı içtiysen, amaann şimdi ne içeyim diye düşünme
sıcak su koy bardağına onu yudumla, ya da sıcak su doldurduğun bardağa bir tane çubuk tarçın koy onu iç :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
lütfen zayıfla, inanki zayıflık sultanlık En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

tebrik ediyorum seni, umarım kiloları geri almazsın

teşekkürler canım,
inşallah geri almam, 1 senedir aynı kilodayım, darısı ömrün geri kalanına :nazar::nazar::nazar::nazar:

Ayy canim benim cok guzel olmussun, darisi basima, bende diyete bi baslayip bi birakanlardanim, 70 kiloyum ve 25 yasindayim. Darisi basimaaaa

opuldunnnn

teşekkürler tatlım, inşallah darısı başına olsun...
bir başlarsan gerisi gelir zaten...:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

spersin ya tebrik ediyorum seni benimde tek hayalim zayıflamak seninde anlattığın gibi güzel giyinmek istediğim kıyafeti alamk mecbur olduğumudeğilde inşallah başarırım sana sorum şu yeşil çay demişşssin bu içinde sinemki peygamer çiçeği felan var karışı bitki çayı var şuan onu içiyorumyoksadoğadan yeşil çaylar varformonlardan mı içtin

inşallah canım...
dilerim hayallerin gerçek olur...
ben içtim tabii, günde 1 form çayı içtim, markası filan farketmez,
hangisi denk geldiyse onu içtim ttalım :nazar::nazar::nazar:

canım benmmm bu süreci yaşayan biri olarak çok ama çok tebrk ediorum :)

oww kaderdaşız desene :KK1:
bende seni tebrik ediyorum tatlım :nazar::nazar::nazar:

tebrik ederim inşallah bende veririm

inşallah...
bir başla gerisi gelir tatlım :nazar::nazar:

yazın çok etkileyici gerçekten okurken kendimden utandım 5 kilo fazlalığım var onu bile veremiyorum resimler çok güzel evrim değiştirmiş gibisin harika olmuşsun
:KK9:

inanki verilecek kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor, bünyeden değil
,nsan daha rahat oluyor, ve şimdi yiyeyim yarın dengelerim olayına giriyorsun
sonrasında da olmuyor tabi ve genelde yerinde sayıyorsun
ama azim olduktan sonra o beş havada karada verilir :KK23::KK23::KK23:

sürekli gülümse, başarabileceğine inan, o börekler çörekler bi yere gitmiyor kii
o güzel şeyleri birde zayıfladıktan sonra ye bak, tadına doyamayacaksın :KK1::KK1::KK1:
6 kış akşamı için çok erken olabilir, sen 7den sonra bişiy yeme, inanki çok şey farkediyor,
bardağın hiç boş durmasın, bitki çayı içtiysen, amaann şimdi ne içeyim diye düşünme
sıcak su koy bardağına onu yudumla, ya da sıcak su doldurduğun bardağa bir tane çubuk tarçın koy onu iç :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
lütfen zayıfla, inanki zayıflık sultanlık En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

cevabın için çoooook teşekkür ederim canım .bişey yemek yerine içmeyi tercih et dmişsin mesela akşam 7 den sonra salep,nescafe vb içebilirmiyim 3-4 fincan.yoksa abartmamak mı lazım?ben su içemiyorum hiç malesef onun yerine diet kola içiyorum :KK43: zararlı aslında biliyorum ama . zayıf halimi düşündükçe bile çok mutlu oluyorum ama nedense yapamam gbi geliyor.arkadaşlarım bile bıktı yakınmalarımdan.hep konuşuyorum ama sonuç yok.ama bu 7 den sonra yememek olayı gerçekten zayıflatıyorsa denemk istiyorum.son umudum bu

cevabın için çoooook teşekkür ederim canım .bişey yemek yerine içmeyi tercih et dmişsin mesela akşam 7 den sonra salep,nescafe vb içebilirmiyim 3-4 fincan.yoksa abartmamak mı lazım?ben su içemiyorum hiç malesef onun yerine diet kola içiyorum :KK43: zararlı aslında biliyorum ama . zayıf halimi düşündükçe bile çok mutlu oluyorum ama nedense yapamam gbi geliyor.arkadaşlarım bile bıktı yakınmalarımdan.hep konuşuyorum ama sonuç yok.ama bu 7 den sonra yememek olayı gerçekten zayıflatıyorsa denemk istiyorum.son umudum bu

salebi tabiki tercih etme :KK19:
çünkü şekerli
şekerden mümkün olduğunca kaç, nescafeyi de şekersiz ve kremasız içtiğin sürece bir sakınca yok, biraz süt koyabilirsin..
suyu içmessen kaybedersin her zaman, işin formülü o zaten
zayıflamak istiyorsan kendine bir şişe belirle, beline mi takcan eline mi zincirlicen şişenle birlikte yaşa :KK76::KK76:
sürekli yudumla, bundan kolay ne var ki :KK23::KK23::KK23:

canım süpersin inanıyomki bende başarı hikayemi yazcam buraya inanmak başarmanın yarısıdır nede olsa

Tebrik ederim canım.Resimlerde harika görünüyorsun.:KK16:İlk yazdıgın yazı gibi bende anneler grubundayım.9 aylık bir bebegim var.Dün gece bakınırken aşagılara bi bakınayım dedim.Bazı öyküleri okudum ve neden olmasın dedim.64 ile hamile kalıp 82 ile doguma girdim.Çok şükr 62 kiloya düştüm.Fazlasıyla verdim.Bebekle koştururken.Ama buruşuk çatlamış göbegim ve kollarım kaldı:KK14:Bu sabah itibariyle başladım dikkat etmeye.İlk zamanlar ufak tefek kaçamaklar olur.Emziriyorum ve çok sık acıkıyorum.Çizelge yapaym kendime.Birde benimle birlikte zayıflayacak arkadaşlarım olsun rekabet olsun istiyorum:13:

Süpersiniz Başarı hikayenizi okudum
Benimde hazirana kadar 7 kilo vermem gerekiyor
Bundan sonra daha azimli olacagım ve bu Pis:)) Kilolardan kurtulacağım
Teşekkürler

selam canim
önceliklee cok büyük birsey basarmissin tebrik ederim
süper görünüyorsun bir an inanamadim acikcasii :KK60:
bir resminde spor aleti var aynisi bendede var yeni aldimda ama nasil ve nekadar kullanacagimi bilmiyorum
ve sende faydasi oldumu??

canım süpersin inanıyomki bende başarı hikayemi yazcam buraya inanmak başarmanın yarısıdır nede olsa

tabiki canım yaa yeter ki kendine güven
azimle yaparsan inanki başarı kaçınılmaz oluyor En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

canımmm bizde başaracağızz yaza bomba gibi girecez inşallah

yaz fıstığı olucaksınız sizde
hadi bakalım tempo tempo tempooo :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Tebrik ederim canım.Resimlerde harika görünüyorsun.:KK16:İlk yazdıgın yazı gibi bende anneler grubundayım.9 aylık bir bebegim var.Dün gece bakınırken aşagılara bi bakınayım dedim.Bazı öyküleri okudum ve neden olmasın dedim.64 ile hamile kalıp 82 ile doguma girdim.Çok şükr 62 kiloya düştüm.Fazlasıyla verdim.Bebekle koştururken.Ama buruşuk çatlamış göbegim ve kollarım kaldı:KK14:Bu sabah itibariyle başladım dikkat etmeye.İlk zamanlar ufak tefek kaçamaklar olur.Emziriyorum ve çok sık acıkıyorum.Çizelge yapaym kendime.Birde benimle birlikte zayıflayacak arkadaşlarım olsun rekabet olsun istiyorum:13:

wwwoowww canım yaaa
ne kadar güzel bir kiloda hamile kalmışsın, benim yanlışım 77 ile hamile kalmak oldu
o zaman alt 44 üst 42 giyiyordum
sonra 46 oldum tabii :KK14::KK14::KK14:
hele hele şu anki kilon harika yeni doğum yapmış bir kadına göre süper bir kilo 62 :KK9::KK9::KK9::KK9:
ne güzel bişiy başarmışsın :nazar::nazar::nazar::nazar:
boyun kaç bilmiyrum ama bundan sonra biraz spor yapmanı öneririm :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
diyetle sütünü etkileme canım

Süpersiniz Başarı hikayenizi okudum
Benimde hazirana kadar 7 kilo vermem gerekiyor
Bundan sonra daha azimli olacagım ve bu Pis:)) Kilolardan kurtulacağım
Teşekkürler

teşekkürlerrr
evet gitsin pis yağlar, kış kış kışşş
sizi taşıdığımız yeter :KK1::KK1::KK1::KK1:

selam canim
önceliklee cok büyük birsey basarmissin tebrik ederim
süper görünüyorsun bir an inanamadim acikcasii :KK60:
bir resminde spor aleti var aynisi bendede var yeni aldimda ama nasil ve nekadar kullanacagimi bilmiyorum
ve sende faydasi oldumu??

hehh bazen bende inanamıyorum ne oldu bana diye :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hangi spor aletini alırrsan al işe yarar
yeterki düzenli istikrarlı yap :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:
benim ev spor aleti dolu ama gel gör ki düzene oturtamıyorum bi türlü
yarın spor salonuna gidicem step aurobik seansına :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

canım 2,5-3 kg arası vermişim mutluyum seninlede paylaşmak istedim ama daha çooooooooooooooooook yolum var :KK43: keşke hepsi gitse birden ve hala su içmiyorum malesef:KK50:

Son düzenleme:

canım 2,5-3 kg arası vermişim mutluyum seninlede paylaşmak istedim ama daha çooooooooooooooooook yolum var :KK43: keşke hepsi gitse birden ve hala su içmiyorum malesef

Sizinle bir sorunu paylaşmak istiyorum
Bende ne zaman zayıflayacagım desem daha cok yemege baslıyorum
Yemiycem desemde yiyorum Sabah pogcasını nescafeyi kaldırdım kolayıda azalttım
Acelem yok 4 ayda 6 kilo vermek istiyorum suyu cok içmeye basladım yeşilcayda içiyorum
cayı şekersiz içiyorum tatlıyla aram yok Yemekleri ekmeksiz yerim ama hala kilo veremiyorum ben diyetisyenemi gitmeliyim yada benim için bir öneriniz varmı tesekkürler
boy:158 kilo=57
:KK43::KK43:

wwwoowww canım yaaa
ne kadar güzel bir kiloda hamile kalmışsın, benim yanlışım 77 ile hamile kalmak oldu
o zaman alt 44 üst 42 giyiyordum
sonra 46 oldum tabii :KK14::KK14::KK14:
hele hele şu anki kilon harika yeni doğum yapmış bir kadına göre süper bir kilo 62 :KK9::KK9::KK9::KK9:
ne güzel bişiy başarmışsın :nazar::nazar::nazar::nazar:
boyun kaç bilmiyrum ama bundan sonra biraz spor yapmanı öneririm :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
diyetle sütünü etkileme canım
[/QUOTE]

Ayy sözlerine sevindim canım:KK16:Boy:160 üst tarafım düz görünüyor.Hatlarımı kıvrımları geri istiyorum:84:

harikasın ya bravo demekten baska bişey gelmiyo aklıma 17 yaşımdayım 83 kilo olmusum ya :/ ne kadar sağlıksız yanlış beslenmeye başladığımın farkına vardım sen deneyimlisin önerebileceğin bişey varmı ? :KK5:

Son düzenleme:
X