Sevgilimin Annesine beni istemiyo olabilirmi?

J

jasmin_mute

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi jasmin_mute
Selam arkdslar gecenler sevgilim benı ailesiyle tanıstırcaktı hemde biz 3 yıldır beraberiz ya daha yeni tanıscaktık ama o günde kızının toplantısı varmıs yani ekildim ben.! ama ben sadece bi yarım saat 1 saat ligine gidicektim ondan sonrada sevgilimn basının etini yedim oda annesini pek savunmadı zaten istemıo der gibi.
Siz olsanız napardınız

canım anlamadığım ne toplantısı??
ayrıca hadi o gün olmadı daha sonra sana tekrar şu gün gitçez filan demedimi??
bence sende bu konuda konşma bakalım oluruna bırak sevgilin ne dicek* zaten konuşmuşsun bişe dememiş

erkek arkdsımın kız kardesinin veli toplantısıymıs:S
ondan sonra erkek arkdsım haftaya gidelim dedi ama ben istedigim için dedi yani bende tamam haftayada gitmeyelim dedim!! oda hiç ısrar etmedi ya oysa ne cok ısrar ederdi önceden
ben anneme anlattım oda annes,nin istemedgi düşüncesinde bende bi daha o konuyu acmadım oda acmıo zaten.
anneside benı 3 yıldır bilio ama nie bana o istemıyomus gibi gelıo anlamadım??

belkide tanışmaya hazr deildir yani bazı anneler oğullarını paylaşmak istemez tanışınca iş bi boyut

kazancak ya belki annesi ondan istememiştir olabilirmi nasıl ilişkleri?????

bide seni istememesi için bi neden var mı ki??

belkide tanışmaya hazr deildir yani bazı anneler oğullarını paylaşmak istemez tanışınca iş bi boyut

kazancak ya belki annesi ondan istememiştir olabilirmi

(ondan galiba canım)

öyledr sonuçta 3 sne az bi zman deil
tanışırsınız nasılsa sıkma canını hazır olur elbet

ıstemediğini düşünmek için biraz erken sanırım,gerçekten işi olmuş olabilir,sizi hiç tanımadığı için ciddi adımlar atılmadan önce yüzgöz olmak istemiyor da olabilir,hatta gerçekten sizi istemiyor da olabilir,bu benim görüşüm tabi ama kimsenin beni isteyip istememesine takılmazdım,bu yüzden ilişkimi bozmaz,senin annen beni istemiyor mu o zaman bende seni istemiyorum gibi bir tavır almazdım,nasıl ki sizin onun ailesini seçme şansınız yoksa,onlar da sizin varlığınızı inkar edemezler,ben sevgilime,bana olan sevgisine, tavırlarına bu durum karşısında aldığı tavıra bakardım,anası istemiyor diye benden vazgeçenden yada kötü davranan,ilgisizleşen biri de benim kocam olamazdı.

haklısın zaten bende öle bişey yapmadım erkek arkdsımı cok sevıyorum cünkü aramızı bozmaz böle seyler.. ama ben kendi içimde takıldım biraz bu konuya sonrada oluruna bıraktım zaten

3 sene uzun biz zaman gerçkten bu süre içinde telefonda konuşma mkanınız oldumu ayrıca neden seni istemesinki??

olabilir. istemesi şart mı? şimdiye kadar hangi kaynana oglunu geliniyle paylaşmak istemiş ki boşver!!!!!!!!! istemeye gelince tanışırsın

istemiyor gibi düşünme..
bizde kayınvalidemle nişanımıza yakın tanışmıştık..her anne oğlunun yada kızının sevgilileriyle muhattap olmak zorunda değil..gamyoncuiremsu
ciddi bir şeyler için ayağa kalkıldığında tanışman bence en güzeli olacaktır..
ayrıca senin tanışma konusunu ertelemen gerekli diye düşünüyorum ben..taş yerinde ağırdır neticede!
:nazar:

Bi defa telefonda konusmustuk gayet sıcak davranmıstı belkide gercekten işin ciddiye binmesini bekliyodur

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben cok erteleedim canım 3 sene boyunca
ben erteled,im zaten. Şimdide tanısmayı ben istedim ama ben isteyince bi aksılık cıktı işte yoksa bende cok meraklı deilimdir böle tanısma olaylarına.

şekerım dur yorumumu yazayım,
senın 3 sene olmus ılıskın
eger cocuk senı ıstıyorsa oyle ya da boyle anası ıstese de ıstemese de snı alacaktır
ama cocugun aklınd ıcınde ruhunda da senle evlenmek ve gelecek konusund supeler kuskular varsa ozaman ıs degısır anası senı cok ıstese dahı olmaz,
ama cocuk kararsız cok da ıstemıo ve anası da böle cekımserse o zaman durumların vahım dıyebılırım

senın cocuk senle evlenmek ıstıyomuydu yoksa nasıup kısmet vs m ı dıyordu ı? ?bu nedır?

şekerım dur yorumumu yazayım,
senın 3 sene olmus ılıskın
eger cocuk senı ıstıyorsa oyle ya da boyle anası ıstese de ıstemese de snı alacaktır
ama cocugun aklınd ıcınde ruhunda da senle evlenmek ve gelecek konusund supeler kuskular varsa ozaman ıs degısır anası senı cok ıstese dahı olmaz,
ama cocuk kararsız cok da ıstemıo ve anası da böle cekımserse o zaman durumların vahım dıyebılırım

senın cocuk senle evlenmek ıstıyomuydu yoksa nasıup kısmet vs m ı dıyordu İ? ?bu nedır?

İsteme istememe gibi bi durum yok. Bizim ilişkimizde hersey cok net. Herkes birbirini cok sever ciddi düşünür belki ama biz birbirimizin ilki sayılırız ve gercekten cok mutluyuz (Aman Allhım bozmasınnnnn:nazar:) aklımda öle bi soru işareti dahi yok canım.

İsteme istememe gibi bi durum yok. Bizim ilişkimizde hersey cok net. Herkes birbirini cok sever ciddi düşünür belki ama biz birbirimizin ilki sayılırız ve gercekten cok mutluyuz (Aman Allhım bozmasınnnnn:nazar:) aklımda öle bi soru işareti dahi yok canım.

hımm, sımdı ozaman ıkıınız de bırbırınızı ıstıyorsunuz orası kesınse,
annesının senı gec ya da erken gormesı bır seyı degıstırmez ? oyle degıl mı :1closedeyes: aklını ferah tut o zaman guzelım sorun yk yani. :jeyyar:

haklısınız ya acayıp moral depoluyum siz böle dedikce:) Cok saolun ya

üzülme cnm herşeyde bir hayır vardır yüz göz olmak daha kötü,boşver merak etsinler seni

ortada kesin olan bişi yok kendini boş yere üzüyosun.

X