ilgisiz sevgiliyi alt etmenin yolları

nedir bu ya ... cidden üzüldüm ... ben de kısasa kısas yapıcam diyorsun ya ; sakin sakin oturup düşünsen daha iyi olacak sanki...

qwertybaby yapacagın tek sey nisanı atıp hayatına bakmak. şimdi böyleyse evlenince ne olcak..

qwertybaby
tüüğlerım dıken dıken oldu okurken :KK43:((((((((((((((((((((((( hem nişanlısın hem yasattklarına bak şuınun :KK43:
aslında ilişkiniz bıtmıs ama sevıyorsun ve azap cekmeye devam edıyorsun :KK43:((((((((((((((
gunahını alıyor senın bı omür mutlu olamıycak sanırım ve sız ayrılıcaksınız gıbı görunuyor :KK43: kötü bır erkek olmus cunku cok degısmıseskısı gıbı degıl bu yasananlar nedır :KK43: nişaana baskası alsın dıyor yuzuk secmeye gelmıorr oofff .. ne dıyeyım. ilgisiz ötesı artk bıtmıs gunahını alıyor senın. ne sucun vardı kı bunları yasadın :KK43: umarım yasın kücüktür.

yaşadıkLarın gerçekten çok kötü çok üzüLdüm senin adına.. :KK43:
nişanlında belli ki seni elde etmiş olmanın bir rahatlığı war,pişman olduğunda döktüğü gözyaşları ise timsah gözyaşları aslında...belki de seni cezalandırmak istiyor kendi aklınca sen başka biriyle ewlenmek üzereydin diye...
sana tawsiyem,zor biliyorum ama,bırak bu adamı,senin o masum ve temiz sewgine layık değil belli ki..

arkadasalr sımdı yorumlarınızı gozu yaslı bır sekılde okuyorum..okadar samımı yazdıgım ıcın okadar ıyı anlamıssınız kı benı hepınıze cok tesekkur edıyorum..
kıme ne yaptım ne yasattım bılmıyorum..kımın ahını aldım onuda bılmıyorum..
bırak demıssınız...tamam sevgı bır yere kadar sevsemde bırakırım dıycem ama bı tarafta aılem var...
5 yıldır ben bu adamla cıkıyorum...
babam vermeye hıc razı olmamıstı..
karsısına aldı sevıyorsan tamam kızım dedı...
ama kendın ıstedın bundan sonra kendı basının caresıne bakıcaksın dedı..
adam hıc bırseyde gonlum kalmasın dıye her genc kızın hayalınde olan nısanı yaptı bana..dugun gıbı..
sımdı aradan daha bır ay gecmeden ben ıstemıyorum nasıl dıycem...demıycekmı 5 yılda anlmadında sımdımı aklın basına geldı dıye...
haklısınız sımdı dıyceksınızkı evlenınce ayrılmaktansa sımdı ayrılmak daha kolay...bunların hepsını bılıyorum belkıde ıcımde bır yerlerde onsuz olmayı kabul edemıyorum...
cırkın bı kız degılım...aksıne herkez bu sehre cok fazla oldugumu soler...bakımsız desenız hıc degılım...5 sene ıcınde yemın ederım bır gıydıgımı bırdaha gormemıstır uzerımde..
bır kez fonsuz cıkmadım karsısına...unuversıte mezunuyum..o ıse lıse...kultur catısması dıyeceksınız ole ger kafalı bır ınsanda degıl kendısı cogu unı okumustan daha yasamıs gormus bılen bır ınsandır..
tek sorun benım zengın bır aılenın kızı olmam gıbı gorundu bugune kadar bu bana...dedıgım gıbı bu hayattta herseye sahıp oldum bu yasta her ıstedıgıme..hıc bırseyım eksık olmadı...o bana bunları evlenınce sunamıycak bılıyorum ama ben bunların hepsıne zaten basta razı oldum...
her kadın evlenınce esınden bırseyler bekler...para..araba..ev...altın...pırlanta...ev esyası...yenı mobılyalar...kıyafetler...ben bunların hıc bırını talep etmedım ondan...
ben tek sevgısını ılgısını ıstedım...cokmuyudu bende anlamadım...
bunların altında kendısını ezıkmı hıssettı onuda bılmıyorum hıc hıssettırmemeye calıstım..
tek sucum cok sevdım...herseyın otesınde sevdım ben onu...
cıkarsız beklentısız..yalansız sevdım...
o benım sevgımın altında ezıldı sanırım....
ben neymısım dedı kendı aklınca...
bu gozyaslarımın her damlasının hesabını yuce rabbım soracak ona bılıyorum....onun canı yansa benımkı acıycakbunuda bılıyorum...

ben sevgılım olcak sahsıyetle hemen hemen hergun gorusuyorum ama ben ılgı ıstıyorum yaaaa yanımda yokken de bana ılgı gostersın ıstıyorum!:KK43: mesajlrında guzel bıseyler beklıyorum cok mal ya!:KK43: ! ama bu boyle oldugu surece ben ılgıyı baskalarında arıcam hıc kusura bakmasın

çok dip dibe ilişkiyi hiç sevmem. sıkar beni:) bütüngün beraber olup akşam konuşurken özledim diyemem.bence zırt pırt seni seviyorum da denmemeli. ben pek demem:) gerçekten içimden gelince demem lazım. erkek arkadaşımda benim gibi olsun isterim. özlemediyse ya da ilgilenmek istemiyosa o an neden zoraki yapsın. önemli olan sevgi. zaten sevgi varsa ilgi kolay kolay bitmez.çok sıkmamak lazım karşımızdakini fazla ilgide boğar

hepsini tam olarak okumadım sadece ilk sayfayı okudum ona göre yorumumu yapıyorum
çoğu kişi kıssasa kıssas demiş bu nası çelişkii
erkekler kıssasa kıssas yapınca kesinlikle sevmiyor oluyo
kızlar yapınca ii oluyo olurmu öyle şey

bi yerde buna benzer bi başlık vardı orda kız soğuk diye erkekte soğuk davranıomuş yapılan yorumların çoğu aynen şöyle olurmu öle seven erkek daha çok üstüne düşer benimki öle yapıo dayanamaz filan filan...şöle bi bakıyorumda gerçektende erkeklerden ne çok şey bekliyoruss :eek:lmaz::umursamaz:

Son düzenleme:
sevdigim birine kısasa kısas yapamam sanırım oaramadıkça sorunu olup ben sorarım canım neyin var derim ama ha baktım sevgisi az öle ilgilenmiosa ozmn biraz çekilirm.
ama erkekler ilgisiz olduğunu anlamıolar direk sölemekde yarar varr

peki ilgisizliğine karsı ilgisiz kalmayı çoktan kaçırdıysan adam senden eminse ne yapacaksın?

arkadasalr sımdı yorumlarınızı gozu yaslı bır sekılde okuyorum..okadar samımı yazdıgım ıcın okadar ıyı anlamıssınız kı benı hepınıze cok tesekkur edıyorum..
kıme ne yaptım ne yasattım bılmıyorum..kımın ahını aldım onuda bılmıyorum..
bırak demıssınız...tamam sevgı bır yere kadar sevsemde bırakırım dıycem ama bı tarafta aılem var...
5 yıldır ben bu adamla cıkıyorum...
babam vermeye hıc razı olmamıstı..
karsısına aldı sevıyorsan tamam kızım dedı...
ama kendın ıstedın bundan sonra kendı basının caresıne bakıcaksın dedı..
adam hıc bırseyde gonlum kalmasın dıye her genc kızın hayalınde olan nısanı yaptı bana..dugun gıbı..
sımdı aradan daha bır ay gecmeden ben ıstemıyorum nasıl dıycem...demıycekmı 5 yılda anlmadında sımdımı aklın basına geldı dıye...
haklısınız sımdı dıyceksınızkı evlenınce ayrılmaktansa sımdı ayrılmak daha kolay...bunların hepsını bılıyorum belkıde ıcımde bır yerlerde onsuz olmayı kabul edemıyorum...
cırkın bı kız degılım...aksıne herkez bu sehre cok fazla oldugumu soler...bakımsız desenız hıc degılım...5 sene ıcınde yemın ederım bır gıydıgımı bırdaha gormemıstır uzerımde..
bır kez fonsuz cıkmadım karsısına...unuversıte mezunuyum..o ıse lıse...kultur catısması dıyeceksınız ole ger kafalı bır ınsanda degıl kendısı cogu unı okumustan daha yasamıs gormus bılen bır ınsandır..
tek sorun benım zengın bır aılenın kızı olmam gıbı gorundu bugune kadar bu bana...dedıgım gıbı bu hayattta herseye sahıp oldum bu yasta her ıstedıgıme..hıc bırseyım eksık olmadı...o bana bunları evlenınce sunamıycak bılıyorum ama ben bunların hepsıne zaten basta razı oldum...
her kadın evlenınce esınden bırseyler bekler...para..araba..ev...altın...pırlanta...ev esyası...yenı mobılyalar...kıyafetler...ben bunların hıc bırını talep etmedım ondan...
ben tek sevgısını ılgısını ıstedım...cokmuyudu bende anlamadım...
bunların altında kendısını ezıkmı hıssettı onuda bılmıyorum hıc hıssettırmemeye calıstım..
tek sucum cok sevdım...herseyın otesınde sevdım ben onu...
cıkarsız beklentısız..yalansız sevdım...
o benım sevgımın altında ezıldı sanırım....
ben neymısım dedı kendı aklınca...
bu gozyaslarımın her damlasının hesabını yuce rabbım soracak ona bılıyorum....onun canı yansa benımkı acıycakbunuda bılıyorum...

senin yasadıklarına benzer şeyler yasadım belki yardımım olur.ben üniversite mezunu öğretmen bir kişiyim aramızda öyle çatışmada yoktu o da öğretmendi. hersey çok guzel gidiyordu veya ben öyle sanıyordum.her lafı duymamazlığa geliyordum ki sorun çıkmasın.hiç bişey istemedim herşeye ortak oldum esyadır dugun hazırlıgıdır falan filan (hani derker ya bir evin bir oğlu) bu saatten sonra tek oğlansa uzak duruyorum sizede tavsimyem budur.anlayacağınız hiç bişeyin lüxünü istemedim ama ne oldu benim dışımda gelişen olaylardan ben sorumlu tutuldum hep benim üzerime yüklendi ve sonuç bitti.
çok üzüldüm biliyorum sende üzüleceksin ama mantıklı düşün ilerde mutsuzluk görüyorsan bitirmelisin.ben düğünüm olmadan bitirdim çok acı bi durum gelinlik seçiyordum oysa bu yaz evlenecektim ama olmadı:gitme:

1 bucuk aydır sevgılıyız ama sankı yıllar olmus tanısalı gıbı.sevgısıne ınanmasam hemen ayrılırım.hersey guzelde arkadasları ıcın bızı ertelemesı sınırlerımı bozuyo.en kucuk bı olayda trıplerde en az 3 gun suruyo acıkcası cok yoruluyorum sevdıgım ıcın vazgecemıyorum da.ne ıstesem yapıyo ama artık o benım pesımde kossun ben yoruldum.bır bayan olarak onu nazlamak gururumu ıncıtmeye basladı.sevgımı gösteremıyorum deyıp cekılmesı benımde sevgımı azaltmaya bsladı.hanı erkekler derler ya kadınları anlamak zor bende erkeklerı anlayamıyorum:KK43:

ya durumun gercekten cok kötu:KK43: bu erkeklerın hepsı böyle.ıstemıylorsa cekıp gıtmıyolar senınde gıtmene ızın vermıyolar.sevıyosan sevgını göster dıyosun.sevmesem yanında ne işim var dıyolar.ayrılıyosun köpek gıbı peşindeler.benım sevgılım cok ilgisiz tamm ne ıstesem yapıyo,benı sevıyo ama baskaları ıcın bızı ertelemsı benı cıldırtıyo.tartıstıgımızda 3 gun trıplerde.artık bende yoruldum onun sevgısı umrumda bıle değil ben sevmesem hemen ayrılırım.kac defa bıtırme kararı aldım hepsınde bırakmam senı dedi.ya ilişkiyi doğru duzgun yasamak varken her anın kıymetını bılmek varken bu kacıp kovalamalar nıye anlamıyorum.erkekler kovalamayı sevıyo bu kesın.önceden cok matraktım bunla cıkmaya basladım durgunlastım o öyle ıstıyo dıye.bıde cok bakımlıydım kuaförden cıkmazdım simdi haftada 1 defa gıdıyorum sürmeden baska makyaj malzemesı kullanmıyorum o sade guzel sevıyo dıye.çevremdekı herkes eskı senı özledık dıyo ama sevgılım ıcın eskıye dönemıyorum onun ıcın yaptıgım en kucuk fedakarlık bu.karsılıgı ılgısızlık olunca dayanamıyorum artık onu nazlamak pesinde kosmak gururmu ıncıtıyo.onun cok hosuna gıdıyo ama ben tek taraflı olmasından memnun degılım.cok konustum anlattım ne ıstedıgımı ben buyum gösteremıyorum sevgımı dıyo bu kezde bısey dıyemıyorum.sana asıgım sevıyorum dıyo ama hepsı bundan öteye gıtmıyo.of offffffffffffff

size bi olay anlatıyım örnek olsun böyle bi ilgisiz benim basımda da vardı hoş hala varalkisalkisalkis
herneyse üniversiteden mezun oldugum zamanlardı atamam olmamıs evde patlıyorum o çalışıyor farklı sehirlerde oldugumuzdan dolayı nette görüşüyoruz. akşam olup nete geldiğinde ben butun gun onu bekliyorum zaten adam bi hal hatır soruyor sonrası yok:2:
başka seylerle ilgileniyo baktım olmuyo kamera karsısında saf saf bekliyorum sonra kendimce bi yol buldum. durduk yere gulmeye basladım belli bi sure sonra dikkatini cekti neden guluyorsun dedi hiç dedim bi arkadasla konusuyorum bişey anlatıyorda ona dedimö kimmiş dedi bey efendi erkek mi diye merak ediyo ama soramıyorda neyse cinsiyet belli etmedim konu ne dedi ya uzun anlatsam komikliği olmaz yasaman lazımdı dedim tek kelime delirdi ama bellide edemiyo. sonraaaaaa sonra ne mi oldu herseyi bıraktı benle ilgilenmeye basladı:lepi:
peki benim guldugum bi arkadas var mıydı karsımda tabiki yoktusempatiksalakcinni
aaa napıyım böyle seyler yapmaya o zorluyor beni gıcık ne olacakalsanaalsanasmile

size bi olay anlatıyım örnek olsun böyle bi ilgisiz benim basımda da vardı hoş hala varalkisalkisalkis
herneyse üniversiteden mezun oldugum zamanlardı atamam olmamıs evde patlıyorum o çalışıyor farklı sehirlerde oldugumuzdan dolayı nette görüşüyoruz. akşam olup nete geldiğinde ben butun gun onu bekliyorum zaten adam bi hal hatır soruyor sonrası yok:2:
başka seylerle ilgileniyo baktım olmuyo kamera karsısında saf saf bekliyorum sonra kendimce bi yol buldum. durduk yere gulmeye basladım belli bi sure sonra dikkatini cekti neden guluyorsun dedi hiç dedim bi arkadasla konusuyorum bişey anlatıyorda ona dedimö kimmiş dedi bey efendi erkek mi diye merak ediyo ama soramıyorda neyse cinsiyet belli etmedim konu ne dedi ya uzun anlatsam komikliği olmaz yasaman lazımdı dedim tek kelime delirdi ama bellide edemiyo. sonraaaaaa sonra ne mi oldu herseyi bıraktı benle ilgilenmeye basladı:lepi:
peki benim guldugum bi arkadas var mıydı karsımda tabiki yoktusempatiksalakcinni
aaa napıyım böyle seyler yapmaya o zorluyor beni gıcık ne olacakalsanaalsanasmile

ayy canım bende çok güldüm bunaa:):):) valla bu erkek milleti biz bayanları nelere mecbur bırakıyolar,asla bizimle yarışamazlar:lepi:vala çok iyi fikirvereliniortak denicem bendesositososito

kıssasa kıssas olunca da kısır bir döngüye girmezmi ilişki
iki ilgisiz sevgili ve monoton bir ilişki ve bu dönem uzun sürersede ilişkideki kopukluklar.. ardından soğumalar başlar.. şahsi görüşüm benim bu.
Diceğim o ki bence abartmadan yaşamalıyız herşeyi.. hayatımızı.. ilişkimizide..
Basitleştirmemeliyiz ilişkimizi..
En önemliside saygıyı hiç bir zaman yitirmemeliyiz..
HİÇBİŞEY OLMUYOMUŞ CANIM İLİŞKİYE BEN DENEDIM 2 GUNDUR O ATMASA MSJ ATMIYODUM BUGUN KENDILIGINDEN MSJ ATTI VE EKLEDI NIYE UZAK DURUYOSUN BENDEN DIYE.KENDILERININ YAPTIGI SEYLERIN AYNISINI BIZDE ONLARA YAPIYORUZ HALBUKI.:hulya: SAYGININ SEVGIDEN DAHA ÖNEMLI OLDUGUNU DUSUNURUM AMA SEVGIDE OLMADAN OLMUYOMUS.SEVGISINI GÖSTERMICEKSE NIYE HAYATIMDAKI:eek:klava:

Bazen ilgisiz davranıncada terste tepebilir diye düşünüyorum.Erkekler bence çocuk gibiler ilgiyi sevgiyi hep bayanlardan bekliyorlar,çok gösterincede sıkılıp bunalıyorlar ortasını bulmak zor akannehirama biz bayanlar ilgi sevgi istiyoruz istedikçe istiyoruz galiba hatayıda burda yapıyoruz.galiba kaçan kovalanır a devam etmeli:1no2:

Bazen ilgisiz davranıncada terste tepebilir diye düşünüyorum.Erkekler bence çocuk gibiler ilgiyi sevgiyi hep bayanlardan bekliyorlar,çok gösterincede sıkılıp bunalıyorlar ortasını bulmak zor akannehirama biz bayanlar ilgi sevgi istiyoruz istedikçe istiyoruz galiba hatayıda burda yapıyoruz.galiba kaçan kovalanır a devam etmeli:1no2:

ABARTMADAN YAPMAK GEREKIYO.YA BÖYLE DAVRANMDAN ÖNCE GUNLERDIR KENDIMI YEDIM BITIRDIM NIYE ILGISIZ DIYE SIMDIDE O DUSUNSUN BENIM YERIME.ELIMDEN GELEN HERSEYI YAPTIM SON KACAN KOVALANIR KALMISTI ODA SIMDILIK IYI GIDIYO YARIN NE OLUR BILEMEM:eek:lmaz:

ayy canım bende çok güldüm bunaa:):):) valla bu erkek milleti biz bayanları nelere mecbur bırakıyolar,asla bizimle yarışamazlar:lepi:vala çok iyi fikirvereliniortak denicem bendesositososito

tatlım bende ne numaralar var dahasositososito
ama napıyım o mecbur ediyo beni :kedi: kendini bu kadar sevdirmesin bende uğraşmıyım dimi yaopuyorumnanaktan

ABARTMADAN YAPMAK GEREKIYO.YA BÖYLE DAVRANMDAN ÖNCE GUNLERDIR KENDIMI YEDIM BITIRDIM NIYE ILGISIZ DIYE SIMDIDE O DUSUNSUN BENIM YERIME.ELIMDEN GELEN HERSEYI YAPTIM SON KACAN KOVALANIR KALMISTI ODA SIMDILIK IYI GIDIYO YARIN NE OLUR BILEMEM:eek:lmaz:
çok sevindim senin adına canım:)inşallah canı gönülden diliyorum ki herşey eskisinden bile güzel olur senin için.bencede kaçan kovalanır a devam etmeli:)sende pes etme seviyorsan sevgin için mücadele et kestirip atma sevgiyi bulmak zor.hakkımızda hayırlısı olsun canımm herşey gönlünce olur

X