arkadaşlar acil yardım diş ağrısı ölüyorum

ffk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
120
2
42
arkadaşlar ben tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım.şimdi 7 haftalık hamileyim.iki gündür diş ağrısından duramıyorum.20 lik dişim şişti ve çok ağrıyor.ne yapacağımı bilemiyorum ilaçta içemiyorum.yarın doktor kontrolüm var ona sorcam ama ozamana kadar ne yapabilirim.böyle bi sorun yaşayan oldumu.

Canım gÜnde 4-5 kere tuzlu suyla gargara yap

Yapacak Şuanlık bıŞey yok...bu senı rahatlatır...

canım ya benimde ara ara ağrıo ama seninki gibi şiddetli değil bence diş doktorun ve kendi doktorunla konuşarak bi çözüm bulabilirsin bildiğim kadarıyla doktorlar gebelik olduğunu bildikleri sürece diş doktoruna gidilebilir ona göre tedavi uyguluyolar gebelik sitelerinde okumuştum

Canın çok şiddetli deilse dayan derim aksiliğe bak yaaaaa ama dayanamıyosan kendi doktorun ve diş doktoru buna beraber karar verirler bildiğim kadar sor bi bakalım ona göre hareket et kendi aklınla bişe etme evet tuzlu suda iyidir

saolun arkadaşlar dediğiniz gibi tuzlu suyu denedim.biraz rahatlattı.dün çok fenaydı bbugün daha iyiydim.tuzlu suya devam edicem.yarın doktorumada danışıcam.ilgileriniz için teşekkür ederim

merhaba.........oncelikli olarak cok gecmis olsun...disinol diye bir ilac var,aninda agriyi kesiyor her eczaneden bulabilirsin.kurdanin ucuna pamuk sarip ilaci disine veya etrafina suruyorsun agriyi gecici olarak kesiyor.hamilelige bir zarari yok diye biliyorum ama yinede dr.sor. tekrar gecmis olsun......

saolun arkadaşlar ne oluyosa geceleri ağrı iyce artıyo.dün gece yine ağlaya ağlaya uyudum.bakalım bugün doktora gidince sorucam.

gece ağrımasının nedeni yatarken oraya daha çok kan akışının olması...

X