Dudak Makyajı Doal Dudak Krmzs Ruj aryorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
watsons bir mağaza canım..
sanırım sen Ankaradasın,burda sadece Orandaki Panorada var diye biliyorum..sengözlerimebaksanab

o yeşil rujlardan bir ingliz markasında görmüştüm ama türkiye de yok o markadan. pazarlarda falan bulanlar oluyormuş :sırnaşık şey ben de bulursam alacağım çok güzel oluyorlar

benim doğal kırmızı tonda tavsiye edebileceğim ruj avon color trend raisin' wine. soft durusunu çok seviyorum.

ben bugun o tarıf ettıgınız yesıl rujdan buldum kıslar hemde uygun fıyata saat 5 gıbı surdum hala dudagımda duruoopuyorumnanaktan

Lancome da yeni dogal bir seri cikartti:

3518296185_5b6004bd64.jpg

bende dün goldenrose un 225 numaralı rujundan aldım çok beğendm dogal bi kırmızı ve çok güzel duruyo yumuşak bi ruj.fiyatıda inanılmaz ucuz ... bi bakın derim :))

canarım o dediğiniz yeşil ruju ben bakırköy cumartesi pazarında gordum:))) dalga gecmıstım aaa bu nası bısey ya bıldıgın yeşil diye pembe renk olabileceğini hiç düşünmemiştim:KK43:

Nivea nın çilekli,kirazlı ve pembe greyfurtlu stickini kullanuyorm greyfurt çok güzel kokuyor ve çok doğal biçimde parlatıyor,ama renk pek yok,çok açık bi pembelik,çilekliyle kirazlı baya renk veriyo,nemlendiriyo azıcık parlatıyo üstelik harika kokuyoo,hem de fiatı çok uygun 5-6 lira bişi

kızlar o yeşil renk olup soradan pembeleşen rujlardan bende var. piyasa da sihirli ruj ya da cıkmayan ruj olarak geciyo.ben hataydan aldım.fiyatı iki tl gibi bir şey.fakat dikkatli sürülmesi gerekiyo.uzun süre çıkmadığı için dudak dışına cıkınca fena görünüyo.buradakiler suriyeden geliyo.üzerinde arapca yazılar var.tüm şehirlerde bulunurmu bilmiyorum.

niveyanın kiraslısııı dogal duruyo cnmm..bende rujlardan hiç dogal olanı bulamadımm..ama dudagınaaa bembe bi far sürüp sonraa nivea yada parlatıcı süürnce baya güzel duruyo

o yeşil rujlar ne yhaa ilk kez duydum çok da merak ettim. nerden bulabilirim kii izmitte eğer pazarda satılıyosa sadece ulus pazarına gelir mutlaka

O yeşil rujlardan burada sürekli görüyorum.. Tuhafiyelerde satılyor daha çok..

she markalı ruj var ben aldım çok doğal bir rengi var tavsiye ediyorum numarasıda she L22 LıPS ONFıRE
tam aradığın gibi birde dudakta yumusak kremsi gibi kaliteli ürün

kızlar ben bimden golden rose un vişneli dudak koruyucusunu aldım hem fiaytı uygun hemde çok memnunum.hafif bir ıslaklık ve kırmızılık veriyo kokusuda çok güzel....zemuszemus

niveyanın kiraslısııı dogal duruyo cnmm..bende rujlardan hiç dogal olanı bulamadımm..ama dudagınaaa bembe bi far sürüp sonraa nivea yada parlatıcı süürnce baya güzel duruyo

aynen niveanın kırmızı olanı kaydirigubbakcemile5

yesıl rujlar en guzelı dudak rengıne gore degısıo bende krmızı oluo mesela baskasında pembe ama cok tatlı bı rengı wr herkeze tavsıe ederım sıhırlı ruj dıe gecıo ve 4 5 saat kalıcı cok sevıorm onu=)

yaaa o yeşil hacı rujundan istiorumm benndeee yok burda yaa zaten hiçbişi yokki burdaamafoldumben

X