Saç Rengi ve Saç Boyama Bu saçın rengi nedir?

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar bu sac rengı ne nolur soleyın arkadasım solemıo bana:çok üzgünüm:

kızlar dıger mesajıma daha dogal rengını koydum ona bakabılırsınız

Eklentiler

• $kk111.jpg
    $kk111.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleme:
canım niye söylemiyor ki saçma :kahve: bence platin sarısı balyaj attırmış yada ışıltı attırmış eğer ince ve sıksa sarı kısımları ışıltı attırmıştır kalınsa balyajdır daha net bi fotografı varsa yüzünü kapatıp koyarsan bence daha net gözükür rengi :eek:

iyide bu resimde baya bi photoshop var,renklerle oynanmış
ama gördüğüm renk altın sarısı röflegamyoncuiremsu

kızlar fotoshopsuz resmını buldum orda farklı cıkmıs işte gercek rengı bole...ama benımkı neden bole olmuoooo.bende ınce sık platın rofle attırıorum ama olmuo

Eklentiler

• $kka.jpg
    $kka.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 78
cnm sen en iyisi hangi kuaföre gittigini ögren çaktırmadan:)her kuaförün röflesi balyajı gölgsi aynı olmuyor:)

cnm,arkadaşının saçı platin sarıdan daha koyu daha doremsi bi renk bence.
röfleden sonra cila attırıyomusun?

Benim arkadaşım hem saçımın rengini öğrenip gidip aynı renge boyatmaya kalkacak, numarasını söylemediğim halde ajan misali fotoşopsuz resimlerimi bulup, sağolsun lütfedip yüzümü de saklayıp internetlerde dağıtacak. Böyle arkadaş düşman başına.

:mymeka:

Benim arkadaşım hem saçımın rengini öğrenip gidip aynı renge boyatmaya kalkacak, numarasını söylemediğim halde ajan misali fotoşopsuz resimlerimi bulup, sağolsun lütfedip yüzümü de saklayıp internetlerde dağıtacak. Böyle arkadaş düşman başına.

bakın... bu hiç aklıma gelmemşti. haklısınız .
doğru söylüyorsunuz.....

bilmeden konuşma bence hiçbir zaman:nazar: arkadasım kendı dedı bana ben soylemem sen nette benım resımımı koy yıne bulamazsın dedı:nazar: bu sac rengını kımse bılmez dedı bende dedımkı resımını koyup nette bulabılırmıyım dedım koy hodrı meydaan dedıkötükedihüso yınede ben yuzunu gızledımkötükedihüso artık bılıp bılmeden konusmamayı ogren bence:nazar:

bilmeden konuşma bence hiçbir zaman:nazar: arkadasım kendı dedı bana ben soylemem sen nette benım resımımı koy yıne bulamazsın dedı:nazar: bu sac rengını kımse bılmez dedı bende dedımkı resımını koyup nette bulabılırmıyım dedım koy hodrı meydaan dedıkötükedihüso yınede ben yuzunu gızledımkötükedihüso artık bılıp bılmeden konusmamayı ogren bence:nazar:

E öyleyse, o da sizin arkadaşlığınızın içeriğinin güzelliği (!) Saadetler diliyorum. :nazar:

Ya sanki çok ahım şahım bir renk,bildiğin röfle işte.Aklına nerden gelmiş nette resmimi koy demek?git istediğin kuaföre sor yine bulamazsın falan dememişte nette resmimi koy demişşakkıdıBen lisedeyken bir arkadaşım saçımı boyadım demişti,çok güzel bir kızıl renk olmuştu.Herkes soruyor söylemiyor,yurtdışından gelen özel bir ilaçmışmış.Aylar sonra itiraf etti kına olduğunukaydirigubbakcemile3

X