Örgü Kendi ördüğüm bebek örgüleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
......... $resim190.jpg ........

Son düzenleyen: Moderatör:
hanzadecim harika el işlerin var ellerin ve gözlerin dert görmesin bayıldım valla ben de kendi çapımda bişeyler yapıyorum tabi ama sen bizim yanımızda usta biz senin yanında çırak olarak kalırız ancak ben daha çok tunus işi yapıyorum o daha kolay geliyor bana örgüyü kendime ve çocuklara yaptım
ben birşeyi merak ediyorum şu mavi düğmeleri kendin yapmışsın sanırım bana onların nasıl yapıldığını yazarmısın rica etsem
hayırlı işler bol kazançlar

çok teşekkür ederim.bazı modellerde yakışacağını düşündüğüm modellerde düğmeleri kendim yapıyorum.çok kolay.zinçir çekip halka halıne getir sonra o halkayı iğneyle doldur.bu kadar..

bayıldım gerçekten örgülere.ellerinize sağlık. bu çocuk patiklerini kaç numaralı tığ ile ve nasıl bir ip ile yapıyorsunuz. yardımcı olur musunuz.Örgüden anlamıyorum sadece tığ işi biliyorumda erkek bebeğim için o patiklerden yapmak istiyorum.Yapım aşamsınıda anlatırsanız çok sevinirim.

yün olarak bir marka veremem hemen hemen hepsini kullanıyorum.tığda üne göre 2-2,5-3 arası olabilir.açıklamayıda birkaç sayfa önde yapmıştım ordan bakabilirsiniz..takıldığınız yerleri sorarsınız yine kolay gelsin...

bu model olsun ama mor ve fıstık yeşil olsun istiyorum sıcak tutan iplik ve teni kaşındırmayan olsun!! mümkünse

X