Kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı?

merhaba arkadaşlar ben de 1 hafta önce düşük yaptım. Dr 45 gün ilişki yok dedi. Onun haricinde korunun falan demedi o_O zaten biz de istiyoruz. Bakalım ne zaman adet olurum. 1 tane kızım var ikinciyi istiyoruz nasipse

hepinize coook cok gecmis olsun
Rabbim en kisa zamanda hayirli saglikli uzun omurlu evlatlar nasip etsin insallah
bende 18temmuzda dusuk yaptim ve parca kaldigi icin 21inde kurtaj oldum
simdi tekrar bebek dusunuyorum benim sorum eger hamile kalirsam en azindan ilk uc ay falan yatmam gerekirmi yoksa normal bi hamilelik surecimi geciririm.
1oglum var bu sene ana sinifina baslayacak eger hamile kalip yatmam gerekirse napicam :KK43:(

Rabbim en kisa zamanda hayirli saglikli uzun omurlu evlatlar nasip etsin insallah
simdi tekrar bebek dusunuyorum benim sorum eger hamile kalirsam en azindan ilk uc ay falan yatmam gerekirmi yoksa normal bi hamilelik surecimi geciririm.
1oglum var bu sene ana sinifina baslayacak eger hamile kalip yatmam gerekirse napicam :KK43:(

Bn de gecen ay kurtaj oldum doktor net bir şekilde 6 ay dedi nasil geçecek bilmiyorum yaa

Bn de korunmayaym diye düşündüm ama korku varya bu sefer de doktoru dinlemedim onda oldu demek istemiyorum korkuyorum ya

kızlar hersey bahane ya,rabbım verınce ne olursa olur verıyor.
arkadasım korunuyordu ve adetlerıde duzenlı ıdı,2aylık hamıle oldugunu ogrendık sok olduk.bu ıkı aydada adet gordu yanı,raabım herseyın en ıyısını verır.
DUA EDELIM BOL BOL

kızlar hersey bahane ya,rabbım verınce ne olursa olur verıyor.
arkadasım korunuyordu ve adetlerıde duzenlı ıdı,2aylık hamıle oldugunu ogrendık sok olduk.bu ıkı aydada adet gordu yanı,raabım herseyın en ıyısını verır.
DUA EDELIM BOL BOL
Evet cok dogru dua edelim isteyelim .
6ay korunma suresini anne piskolojisi bakimindan diyorlarmis
1ay bekleyipte sorunsuz hamile kalan birsuru arkadas var burda KIZLAR

X