agda yapmak

deniz44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
48
0
arkadaslar hic agda yapmayan birisiyim herzaman jilet kullanirim agda ya dayanamiyorum ve emla adli kremi denedim hic bir etkisi olmadi aciyi kesmedi baska tavsiyeniz varmi cevaplariniz icin simdiden tesekurler

ne kadar bekledin 2 tüp sürmen gerekiyor koyu ve 45 dakika,,,uygulamada falan mı hata yaptın acaba

bende yapıyorum ama resmen ölüorum alışkın değilimi sen hiç bir yeremi uygulayamıyon ağdayı güzelim ya

bende daha denemedim emlayı deniycem ayın dokuzunda bakalaım bende etki yapıcakmı :KK43:

ben bacagima denedim yani alt kismina oraya yinede zorlada olsa dayandim ama bacak ustu ve bikini bolgesi falan asla denemedim emlayi 40dk surdum hic etkisi olmadi

canım aslında kuaföre git ben tüm bacak ve koltuk altı için gidiyorum valla cart curt 2 dk alıyolar bacak kısmı pek acımaz asıl önemli olan bikini bölgesi ben 1 kere yaptırdım resmen ağladım

vallah deniz44 hic kizma darilma canim ama eger bacaklarin alt kismina aciyor zor dayandim dersen bikini bölgesini uyuturmadan alamazsin canim cünkü orasi 10 kat daha hassas gibi birsy ben bacaklarima ve kol altima sadece agda yaptiigm icindir belki hci krem jilet felan sürmedim bacaklarimda 1-2 cekis sonrasi hic aci hissetmiyorum kollarda 1 cekisde aciyor sonra acimaz aam bikini bölgesi hele alt taraflari alamiyorum üstler gene iyide altlar eldiven denigcem daha az aciyormus arkadaslar :teytey:

X